Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 07 pro 2019 20:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 14 dub 2013 07:04 
VIP

a není mail od nich ve SPAMu. Zkusil bych to nechat poslat na jiný e-mail.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2013 07:35 
Diskutér

Zkusil bych se přihlásit na jejich server, tam jsou rezervace a můžeš si vyžádat opětovné zaslání.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2013 09:39 
Administrátor

Asi před rokem jsem řešil něco podobného. S číslem rezervace se ani nedalo přihlásit do administrace.

Jediné co pomohlo, byla žádost o znovuzaslání potvrzení: support@alpharooms.com

PříspěvekNapsal: 09 kvě 2013 11:31 
Diskutér

Ahoj. Stala se mi nemilá věc Alpharooms si u mě ztrhl dvakrát platbu za hotel(ne pouze blokace a ale přímo si to ztrhli). Má někdo zkušenosti kdy peníze vracejí? Byl jsem v bance reklamovat, udělal jsem request přes alpharooms ale ten jejich support je ukrutně bídný.A vzhledem k tomu že mi ztrhli asi 2x15tisíc tak nemám za co žít :) má někdo zkušenost jak dlouho?
PS:nechápu platební systém jak se tohle může stát.

PříspěvekNapsal: 09 kvě 2013 13:06 
Administrátor

Když se nelétalo kvůli sopce Eyjafjallajökull, tak si matně vzpomínám, že reklamace trvala 3-4 týdny.

PříspěvekNapsal: 09 kvě 2013 18:20 
Diskutér

dnes mi přišla odpověď že peníze budou do 3-5 dnů.Takže snad to tak bude(posláno asi 8emailů:)) pokud ano tak s tím pohli.

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2013 10:42 
Kolemjdoucí

Ahoj

chtěla bych poprosit o radu.
Zaplatili jsem zálohu u Alpha.a ted nelze doplatit zbytek.V naší bance je vše v pořádku.
Už jsem jim také psala,ale nereagují.Máme zaplatit do 19.5.
Když jsme zkoušeli platit,vždy to strhne poplatek,ale dál nic.
kdyby jste někdo věděl,budu moc ráda za info.

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2013 11:28 
VIP

přečti si to jejich povídání pořádně, oni si k tomu datu sami strhávají z použité karty peníze

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2013 11:28 
Administrátor

Tak zkus jednoduše jiný e-mail. Problematiku doplatků jsem u nich bohužel nikdy neřešil, tak nevím jak to chodí.

Daniel.M@alpharooms.com

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2013 11:42 
VIP

Tak jsem teď schválně doplatil svojí rezervaci. Postup - manage my booking - vybrat u rezervace variantu "pay balance", hodí mě to na stránku pro platby, vyplním (mám kartu mastercard debit), potvrdím, a vidím tohle:
Příloha:
alpharooms1.JPG
alpharooms1.JPG [ 37.34 KiB | Zobrazeno 2678 krát ]

a v bance je platba bloklá:
Příloha:
alpharooms2.JPG
alpharooms2.JPG [ 55.31 KiB | Zobrazeno 2678 krát ]

A druhý poplatek za platbu si to nevzalo.
jinak podmínky k doplatkům jsou tady:
https://www.alpharooms.com/low-deposits.aspx
When will I be expected to pay the balance?
The remainder of your balance will be due 4 weeks before you travel. Your card details will be securely stored by our payment provider and we will attempt to automatically process a payment for the balance 4 weeks before you travel, please ensure you have the funds available for this transaction to complete or you may be required to pay a late payment charge.If you wish to pay the balance before this you can do so from the 'Manage my booking' area of the website.

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2013 11:53 
Kolemjdoucí

Děkuji-povídaní bych si přečetla,ale neovládám k mému mínusu ang. :oops: takže fungují jen s překladačem :oops:
Tak jak jsi to poslal tak to dělám stejně,ale hned mě to vrátí zpět.
letíme s 5 dětma,snad to nějak dopadne

děkuji za ochotu a rady

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2013 12:05 
Kolemjdoucí

Chtěla bych i touto cestou moc poděkovat GOROVI.Za ochotu a vyřízení platby.děkuji

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2013 17:14 
Diskutér

Mám dotaz ohledně platby přes Alpharooms. Udělám objednávku a zadám platbu Mastercard debit, kde se neplatí poplatek za transakci. Platba za hotel cca 832 EUR. Jenže při platbě platební kartou se nedostanu na 3D secure, takže mi nepřijde žádný kod na mobil a hned mě to napíše, že transakce nebyla provedena. V internetbankingu ČSOB mě to udělalo autorizaci na 1 EUR, ale žádná blokace a peníze se nestrhly. Druhý den mě rezervaci stornovali, že nebyla platba úspěšná. Zkoušel jsem to znovu, z jiného počítače a opět jen autorizizace 1 EUR a peníze 832 EUR se nestrhly. Přitom jsem dal hned full platbu.
Kotroloval jsem v internetbankingu limity a nastavení a na nic jsem nepřišel, poté jsem volal na helpdesk čsob, kde cosi restartovali a stejně to nešlo. Tak jsem tam volal znovu a říkali, že z jejich strany je vše v pořádku. Kreditní kartou se mi to platit nechce, protože si účtují 20 liber poplatek. Může mi někdo poradit? Děkuji

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2013 12:28 
Diskutér

zkusil jsem to znovu z karty Visa debit a opět to nešlo zaplatit. Napsalo to:
Payment Declined
Your card details have been declined – please read below
Sorry we've been unable to process payment for this booking. We suggest you speak to your bank first to check that you have available funds and that there are no problems with your card.
Alternatively you can pay with a different card. In order to make payment for your booking please visit the Manage my booking section of our website.
If the payment is not received by 19:38 on 30th May 2013 then your booking will be cancelled and you will no longer see the option to make payment in Manage my booking.

Banka říká, že je vše v pořádku, autorizace na 1 EUR proběhla ale celou částku si nechtějí stáhnout, tak už fakt nevím, co s tím.

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2013 12:45 
VIP

budeš muset obětovat poplatek za platbu kartou, tvoje debetka se nejspíš ve skutečnosti tváří jako kreditka.

Ověř si typ zde: https://www.bindb.com/bin-database.html zadej prvních 6 čísel ze začátku čísla karty,

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina