Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 31 bře 2020 21:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 10 led 2012 18:34 
Tazatel

avathar píše:
Přijde ti mail, musíš to ručně zaplatit, počítej s (případným) druhým poplatkem za platbu kartou.

Super, diky moc!

PříspěvekNapsal: 12 led 2012 11:39 
Návštěvník

Tak jsem teď bookovala pro známé ubytování na kypru (nová linka z Krakova) přes Alpharooms. Přemýšlela jsem, jestli to booknout přes Alpharooms nebo Hotels4u (bylo to o cca 40euro levnější). Nakonec zvítězil strach z finančních potíží thomas cook, a bookla jsem to přes Alpha. Jaké překvápko bylo, když se mi na faktuře od alpharoomsu objevilo provide: Hotels4u:-). Vůbec by mě nenapalo, že i ty agentury to přeprodávaj jedna od druhé...

PříspěvekNapsal: 13 led 2012 19:36 
Diskutér

xkocour píše:
avathar píše:
Přijde ti mail, musíš to ručně zaplatit, počítej s (případným) druhým poplatkem za platbu kartou.

Super, diky moc!

A nevi někdo jak je to z druhym doplatkem u hotels4u ?

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 11:32 
Tazatel

Rezervovala jsem přes alpharooms, přišel mi na mail Booking itinerary, ale kód nefunguje (nezobrazuje se mi ta rezervace v manage my booking), ani platba se (zřejmě) neprovedla. Mám to rezervovat znovu? Nemůže se stát, že mi to za pár hodin začne normálně platit a já to vlastně budu mít booknuté 2x? Připadá mi zvláštní, že by mi poslali ten Booking itinerary, kdyby tam něco nebylo v pořádku (třeba platba)...
Dík.

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 11:55 
Návštěvník

Stalo se mi to jednou také, když jsem bookovala ubytování, kde hotel nechtěl pro chybu v ceně pobyt potvrdit. Také v manage my booking se rezervace neobjevila. Psala jsem jim přes jinou rezervaci (create support request), a odpověděli mi, že bohužel hotel kvůli chybě nepotvrdí, a že mi nestrhli ani peníze. Jestli máš u nich jinou aktivní rezervaci, zkus jim napsat přes ni a vysvětli jim to. Odpovídají dost rychle.

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 13:01 
Tazatel

agusia_to píše:
...Jestli máš u nich jinou aktivní rezervaci, zkus jim napsat přes ni a vysvětli jim to. Odpovídají dost rychle.

Díky za radu. Zkusila jsem to, tak uvidíme. Jenže víš, co je mi divné? Ještě než jsem zjistila, že ta rezervace je vlastně "nepotvrzená platbou", jsem v tomtéž hotelu rezervovala dalších 5 pokojů (jede nás taková větší skupina), a tato druhá rezervace proběhla úplně normálně - peníze strženy, vouchery poslány. Tak chyba bude asi jinde než v ceně hotelu...
Snad to dobře dopadne!

PříspěvekNapsal: 26 led 2012 22:43 
Tazatel

Ještě bych se chtěla zeptat: rezervovali jste někdy přes Alpharooms více pokojů (třeba více než 10 ve více než 2 rezervacích) pro jeden termín v jednom hotelu (třeba v řetězci H TOP Hotels)? Bylo to v pohodě? V tom hotelu o všech rezervacích věděli?
Díky.

PříspěvekNapsal: 28 led 2012 12:37 
Diskutér

Dobrý den.
Ráda bych se vás zeptala na vaše zkušenosti při rezervaci pobytu na těchto stránkách:
1. Kdy je nejlépe pobyt objednávat? Platí: čím dřív-tím líp? A jak dlouho před odletem to řešíte zpravidla vy?
2. Pokud si rezervujete pobyt, připlácíte si k němu možnost zrušení? A máte se zrušením nějaké zkušenosti? Jde i změna termínu?
Díky moc za rady :) , mám zatím zkušenost jen s bookingem, ale tam jsou vesměs hotely jen se snídaní, tady jsem našla lepší ceny a hlavně pak hotely s jídlem. Jde mi ale o příští zimu, tak nevím, kdy rezervovat, neboť zatím neznám ani letový řád a ani ceny letenek.

PříspěvekNapsal: 30 led 2012 12:07 
VIP

1) Zalezi, o jakou destinaci jde. Hodne maji v nabidce velky evropsky mesta a tam je to vetsinou porad stejny, az tesne pred datem pobytu to jde nahoru (ale u Vidne jsem zazil, ze to slo i dolu - ale to bylo spis nastupem podzimni sezony). Treba Kanary je ale dobry objednat s velkym predstihem (aspon ctyri pet mesicu).

2) Pojisteni jsem nikdy nemel, jednou jsem dve noci docela dopredu rusil (zmena letu) a vratili mi asi 60 %.

PříspěvekNapsal: 30 led 2012 17:44 
Návštěvník

Alpharoom jsou primarne zacileny na UK, mivaj dobry ceny na oblibeny destinace Britu a velmi casto jedine tady najdu slusny ceny s polopenzi, vsude jinde nabizej jen ubytko. Zkusenosti velmi dobry, ale jen z kanaru, i kdyz uz jsem pres ne koupil treba i Pupp v Karlovych Varech pro rodice...

PříspěvekNapsal: 07 úno 2012 19:47 
Diskutér

v čom sa oplatí viac platiť zo slovanska na alpharooms v librách alebo eurách ja som ubytko bez rozmýšlania platil v eurách majú aj oni taký nevýhodný kurz ako FR

PříspěvekNapsal: 07 úno 2012 20:30 
Diskutér

Vo vyhľadávači si môžeš prehodiť cenu aj na €. Vydel si to aktuálnym kurzom tvojej banky, porovnaj a vieš na čom si. Doporučujem použiť Mastercard prepaid, jediná bez poplatku za platbu. Ak nemáš, napíš SZ

PříspěvekNapsal: 08 úno 2012 10:53 
Diskutér

ja som kupoval ubytko na konci decembra a všetky možnosti platby boli bez poplatkov ,neviem či to bola len akcia,lebo v lete mali bez poplatkom iba MC prepaid

PříspěvekNapsal: 24 dub 2012 08:39 
Diskutér

mám kód na 2 percentnú zľavu možno niekomu pomôže
IMHOME169

PříspěvekNapsal: 11 črc 2012 11:01 
Tazatel

Nevíte někdo, co znamená v e-mailu "Accomodation Invoice" v tabulce ve sloupci Principal SERHS (a jaký je rozdíl mezi tím a NT Incoming)? Díky. renata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina