Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 lis 2019 18:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 12:04 
VIP

já koupil 15.4.-19.4 za ty 4libry plus poplatek kartou,díval jsem se zběžně na letenky.. Easy i Ryan za nehorázné peníze,nejlépe mi vychází zatím Malev,spoléhal jsem na Blueair,co míval docela libovky,ale ten už z Vídě Larnacu nelítá...tak nevím,uvidíme.... ;)

PříspěvekNapsal: 31 pro 2010 11:43 
Návštěvník

Zdravím,
našel jsem celkem dobré ceny v Turecku ubytko na 14dní all inclusive cca 110 Liber na osobu + letenky Viden - Istanbul s http://www.flypgs.com/en/ cca 3300 Kč, tak přemejšlím že by to byla dobrá flákárna za málo peněz, ale nikdy jsem přes Alpharooms nic nekupoval:
Mám možná stupid dotazy:

1. Po zaplacený ubytka dojde mi předpokládám nějaké potvrzení na email, s kterým se pak na místě můžu oháňet? Kde bude i psané v kolik nástup atd...

2. Jak zjistím co to znamená all inclusive - to se dozvím až na místě? Někde nabízejí i all inclusive gold atd... jsem z toho zmatenej, neni někde info co by to obnášelo po zaplacení určitého ubytka (př. chlastání jen místních lihovin do 22 h atd....., jídlo švédské stoly celej den...) = neznám to.

Děkuji za veškeré reakce
Mára

PS: S Angličtinou jsem celkem na štíru :oops: tož mám strach s možných komplikací, ale v Turecku jsem již byl tož "vím" jak to tam zhruba chodí....

PříspěvekNapsal: 31 pro 2010 13:32 
Moderátor

a) není to přes Alpharooms, takže proč v této sekci?
b) dostaneš na mail voucher, který uplatníš v hotelu. Na mail by měl dorazit i rozsah služeb.
C) All inclusive v principu znamená snídaně, oběd, večeře + všechny uvedené nápoje + sport a aktivity uvedené v rozsahu All in. To je hotel od hotelu trochu jiné. Nápoje bývají většinou místní provenience, u dobrých hotelových řetězců (např. Riu apod.) bývají v ceně mezinárodní brandy. I to bývá popsané. V praxi - soft drinky + pivo se dá pít, víno bývá hrůza, koktejly stojí za hřích až od vyšší třídy hotelů. V každém případě nemusíš řešit co jíst a pít.

PříspěvekNapsal: 31 pro 2010 13:54 
Návštěvník

Citace:
a) není to přes Alpharooms, takže proč v této sekci?

Asi jsem to blbě napsal je to přes Alpharooms.....

Díky za info

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 09:56 
Diskutér

zdravím čítal som takíto článok:

Ak chcete v dovolenkovej destinácii bývať v hoteli, či nebodaj all-inclusive (bŕŕŕ), tak môže vyskúšať alpharooms.com. Ale predtým si na internete pohľadajte a prečítajte veľmi negatívne hodnotenia tejto stránky. Ja mám zatiaľ len jednu dobrú skúsenosť, ale je dobré vedieť, že ich veľmi dobré ceny sú zrejme vyvážené istým rizikom.

chcem sa spýtať ,ze čo myslí autor pod tým istým rizikom?

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 10:07 
Moderátor

To by ses musel zeptat autora... Pokud si projdeš tuto sekci a jiné s ubytováním, kus odpovědi nalezneš.
Popisy na zahraničních fórech jsou od dobrých po šílené. Jediný problém s Alpharooms je v nedostupnosti nebo zdlouhavosti zákaznického servisu, že bych nedostal služby se mi nestalo - využil jsem je víc než 10x.
Největším rizikem pro člověka je, že pokud koupí (nebo prošvihne) ubytování za 0,1 libru/den ve 3* nebo za 1libru/den v 5*, může ho klepnout...

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 10:18 
Diskutér

ďakujem burito za odpoveď takže ty si s nimi nemal žiadne problémy alebo komplikácie
v hotely nehrozí že by nechceli uznať zakúpené ubytovanie cez alpharooms

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 10:23 
Diskutér

Ja som mal raz ubytko za 1 cent a bez problemov. Samotny hotel bol celkom pekny, akurat sa tam nedalo spat kvoli hlucnym Anglicanom a Nemcom (bolo to fakt hrozne, keby som bol s detmi, okamzite by som musel ist prec). Cize mozno (ale mohla to byt nahoda) su tie ubytovania lacnejsie, v lacnejsich stvrtiach a podobne. Ale mal som ubytko zadarmo a celkovo som to bral teda pozitivne.

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 18:50 
Diskutér

ešte taká sprostá otázka keď zadám dátum napr 1.7.-5.7
tak to sa ráta ako 5 nocí a ja opúšťam hotel 6.7. ráno alebo musím odísť z hotela 5.7.
troška sa aj hanbím takú vec sa spýtať ale nie som si istý ,lebo pri zájazde od CK sa rátajú počet nocí

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 18:55 
Diskutér

Musíš opustit pokoj ten den,tzn. 5.7. ,záleží v kolik má hotel check-out,většinou kolem 12hod.

PříspěvekNapsal: 06 led 2011 18:59 
Diskutér

matre píše:
Musíš opustit pokoj ten den,tzn. 5.7. ,záleží v kolik má hotel check-out,většinou kolem 12hod.

Ďakujem

PříspěvekNapsal: 11 led 2011 23:04 
Diskutér

Prosím zkušenější o radu, našel jsem na alpharooms celkem zajímavej hostel - ubytování v dormitory s kapacitou 8 osob a je u toho all inclusive - nemůžu nikde najít, co si pod tím mám představit, je to snídaně, ručníky, povlečení nebo ještě něco? Nemáte s tím někdo zkušenost?
Předem díky za ochotu...

PříspěvekNapsal: 11 led 2011 23:58 
Moderátor

Když nehodíš jméno toho hostelu, tak ti nikdo nemůže pomoct, protože to všude zahrnuje něco jiného

PříspěvekNapsal: 12 led 2011 17:30 
Diskutér

Aha, myslel jsem, že je to stejný u všech hostelů přes alpharooms, že je to nějaká "kategorie" s jasně daným obsahem...konkrétně je to tenhle hostel v Barceloně:
http://www.alpharooms.com/barcelona_mar ... 0d64b3e568
- mají tam v ceníku Bed and breakfast nebo all inclusive, cena není úplně libová, ale záleží, co všechno obsahuje all inclusive...včera večer jsem na to mžoural v polospánku, ale ani teď to tam nemůžu nikde najít...

PříspěvekNapsal: 19 led 2011 00:44 
Diskutér

aké su poplatky pri platbe hotela kartou?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina