Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 03 dub 2020 04:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 06 úno 2011 12:28 
Diskutér

mishi píše:
komikk píše:
nila píše:
Tak poprvé jsem si přečetla tohle téma a poprvé zavítala na alpharooms. Můžu se zeptat, kde a jak nacházíte ty "LIBOVKY"? Jeste jsem nenašla pokoj pod 40-60eur/noc. Jak se tam hledá? Hledáte to půl roku dopředu, nebo jak? Kde jsou ty 1librovky za noc? (hledala jsem v itálii a turecku a nenašla nic. hotely až do 150E/noc), tak jsem bud blbá, nebo slepá. mozna oboji)

Pozeraj tu: http://www.alpharooms.com/discount-hotels.aspx Treba to sledovať. Z času na čas sa tam objaví niečo zaujímavé. Zrovna teraz je tam turecko na 7 dní s polpenziou za 0,7€. Už aby tam začal lietať ryanair...

Je legrace, že při použití promo kódu IMHOME je cena za celý pobyt 0 liber. To je hřích toho nevyužít :)

Tak to si koupím ještě jednou :D

PříspěvekNapsal: 06 úno 2011 14:21 
Diskutér

to jsem udělat a přišlo mi ,že je rezervace neplatná.Viz strana před.

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 00:00 
VIP

Tak jsem to taky koupil od 1. do 15.6., ale nějak nemůžu se s letenkou dostat pod 190 éček... Dresden - Antalya. Což mi připadá dost. Našel jsem to u Pegasus Airlines. Nevíte prosím někdo, kde by se to dalo pořídit levněji? Nebo počkat na last minute charter? :D Díky

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 00:07 
VIP

puketapu píše:
Tak jsem to taky koupil od 1. do 15.6., ale nějak nemůžu se s letenkou dostat pod 190 éček... Dresden - Antalya. Což mi připadá dost. Našel jsem to u Pegasus Airlines. Nevíte prosím někdo, kde by se to dalo pořídit levněji? Nebo počkat na last minute charter? :D Díky

Nevím jestli čekat zrovna na last minute charter, ale vzhledem k datu pobytu bych rozhodně počkal. Času je fůra a třeba se do té doby něco zajímavého objeví.

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 00:13 
VIP

Jj, mám spoustu času... :D Nějak to dopadne... :lol:

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 09:03 
Moderátor

Potenciální librovka pro Antalyi (bohužel v dubnu) s HB za celkových 6,53 GBP pro 2+3 zatím visí na:
http://www.alpharooms.com/webpages/sear ... 11d&r=&ph=

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 09:08 
Diskutér

burito píše:
Potenciální librovka pro Antalyi (bohužel v dubnu) s HB za celkových 6,53 GBP pro 2+3 zatím visí na:

nejdeee bohužell

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 09:21 
Moderátor

Tak to bylo rychlé..., zkoušel jsem to až po platbu, leč nekupoval.

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 09:24 
VIP

burito píše:

O vikendu byl tyden v kvetnu v Antalyi za 0,5 eura pro jednoho, taky HB. Uz nevim, jakej hotel, ale Turecko je tam porad nejake :)

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 11:31 
Moderátor

Mimochodem...., opět byl aktuálně předešlý link průchozí za stejnou cenu - 6,53, pro Alpharooms ne neobvyklý jev ;)

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 13:35 
VIP

Tak jsem taky v noci koupil ten Pelican Apartmens. Datum 3-12. červen. Zajímavý bylo, že původní nabídka 3-10 červen stála něco kolem 4,5 libry za celej apartman za týden s polopenzí, když si ovšem člověk dal 3-11 červen, tak se nelogicky cena změnila na 2,7 libry za apartmán a týden s polopenzí a když tam dal ještě o den pozdějí tj do 12 června, tak to celé stálo pouze libru dvacet :D :D + 3 libry platba kartou. Platba ok, na mejla přišla faktura plus booking confirmation, ještě čekám, až si to strhnou z karty a spárujou aby poslali voucher. ALE: v účtu mam v nezaúčtovanejch strženou jenom jednu korunu, ne něco kolem 4 liber, co to mělo celý stát. Tak si myslím, že to jenom zkoušelo tou korunou jestli jsou údaje z kreditky v pořádku a strhne se to třeba až dneska večer, co myslíte? Já jenom doufám, aby to nebylo jenom jakýsi načtení karty pro alpharooms (no show, first night deposit atd) a platba nebude až na místě v cashi(to by nás asi hnali :lol: ) - doufám, že alpharooms strhne celou libru, at už to mam zaplacené :)
Btw. Jelikož mam dva pokoje, tak jsem u prvniho zadal svoje jmeno a u druhýho jmeno dalšího člověka. Jenže na booking conf v emailu mam u obou pokoju svoje jmeno. Aby neřekli, že prostě v dalším pokoji musí být člověk s mojím jménem. Přitom jsem tam to jiný jmeno stopro zadal. V tomto případě, lze u přes Alpharooms změnit tedy jméno toho, kdo bude na druhým pokoji, případně věk dětí? (třeba i za poplatek za změnu). Díky

Edit. Tak jsem si ještě jednou pořadne přečetl fakturu a je tam napáno, že veškeré právní vztahy jsou mezi mnou a provozovatelem ubytování, navíc ve faktuře je bořád balance 4,04 libry, takže se obávám, že to je asi od Alphy všechno, že si máme vytisknout book conf a v turecku na recepci jim to ukázat a asi se dohadovat, že budem platit jednu libru :)

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 13:45 
VIP

To byste už měli ukázat jen ten voucher. Alpharooms by si to měl s hotelem řešit sám, když bude něco špatně, tak oni ti dají vědět, to se neboj.

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 13:46 
VIP

no alpharooms mas vetsinou 20% deposit pri objednani a ten zbytek se doplaci do urciteho data ktere se ti pri bookingu melo ukazat!!!??

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 13:50 
VIP

bobface píše:
no alpharooms mas vetsinou 20% deposit pri objednani a ten zbytek se doplaci do urciteho data ktere se ti pri bookingu melo ukazat!!!??

No když je to nějaká akce, tak jsem to platila celé najednou, můžeš si tam taky připlatit pojištění proti stornu.

PříspěvekNapsal: 07 úno 2011 14:03 
VIP

Tak ted mě taky konečně napadlo se kouknout na my acount :) Změna jména lze, ale asi je spoplatněna, zatím do toho nebudu lízt, uvidíme časem kolik za to budou chtít popřípadě.
-takže na hlavní stránce je booking a tam je napsáno Total: 4,03 liber, sloupeček vedle Outstanding Balance - PAID!! (takže dle tohoto bych to považoval za zaplaceno). ALE: když půjdu na pay balance, tak Outstanding Balance je 4,04, Paid je 0,00 a Due date 11.3. Takže to aby se jim v tom prase vyznalo :) na hlavní stránce píšou paid, ale po rozkliknutí už vidíš, že to zaplacený nemáš. S tím depozitem- mě se kromě tý 1 kč nic nestrhlo, takže asi mi to ani deposit nestrhlo. Tzn. že nedostanu ten voucher (kterej se teda ukazuje na recepci) dříve, než vyrovnam balance (kterej sem myslel, že už je rovnou strženej- to bych se na ten voucher načekal :) ). Takže jestli jsem dobře pochopil glob postup - dělaš booking přes AR, načte Ti to jenom údaje z karty (třeba za pomocí tý 1 kč-že jsou správně) - v mén případě, nebo u jinýho ubytka Ti strhnou depozit a zbytek do totalu musíš prostě do určitýho datumu uhradit. Mě právě zmátlo, že třeba přes booking.com nebo podobné prostě bud jenom děláš booking-ručíš údaji ze svý karty a platíš na místě, nebo Ti to celý strhnou najednou nebo Ti rovnou strhnou depozit (prostě se už nemusíš nikam vracet a znova doplácet rozdíl).

A ted koukám, že na faktuře je jasně napsaný total paid: 0 , balance:4,04 takže celý tohle byly úplně zbytečný a ze mě se při pondělku stala lama :lol: :lol: Asi bych to shrnul, že si radši všechno nejdříve dvakrát přečtu, než se budu ptát :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina