Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 zář 2020 02:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak ušetřit na hotelech - všeobecné tipy & triky
PříspěvekNapsal: 03 pro 2019 18:28 
Diskutér

HankaC píše:
ALL NIPPON píše:
Třeba někdo už využívá, třeba ne. S programem ebookers BONUS+ jeden vstup do salonku zdarma - http://happyfly.cz/ziskat-zdarma-vstup- ... -ebookers/

ebookers a vstup do lounge - musí se probydlet nebo stačí rezervace? Z těch stránek jsem to nevyčetla

doplnil bych dotaz, je to nutno probydlet, nebo stačí zaplatit nezrušitelnou rezervaci? Případně ji i nechat proběhnout. Nevidím tam nikde omezení na minimální cenu/noc, tedy pri rezervaci ubytka např. v Indii by to mohl byt nejlevnější způsob, jak si koupit vstup.
edit: tak zvědavost byla silnější a riziko zatím malé, dle podmínek by fyzická přítomnost být nutná nemusela. Rezervoval jsem teď nonrefundable pobyt ze středy na čtvrtek za 1,35 libry (levnější jsem nenašel). Uvidím ve čtvrtek, jestli v účtu budu mít probydlenou jednu noc.

PříspěvekNapsal: 04 pro 2019 10:39 
Diskutér

Dobrý nápad, dej prosím vědět :)

PříspěvekNapsal: 04 pro 2019 12:32 
Diskutér

Taky by mě to zajímalo, protože už mě jednou takhle vytrestal Booking. Objednané ubytování přes slevu $40/80. Bohužel špatné počasí nám odložilo let na další den. Ubytování propadnuté a na Booking od nich nahlášeno no-show. Takže celá částka pryč a odměna smůla.

PříspěvekNapsal: 05 pro 2019 08:19 
Diskutér

Portal travala.com aktualne ponuka pri registracii a rezervacii ubytovania cez referal https://www.travala.com/ref/BKJYMM 45 eur spat vo forme kreditov do penazenky. Plati pri rezervacii za 90 a viac eur. Kredity je mozne nasledne vyuzit na rezervaciu dalsieho ubytovania.
Ceny niektorych hotelov co som pozeral malinko vyssie ako booking ale pri tom vrateni sa to moze oplatit. Zatial som vyuzil pri jednom ubytovani, kredity okamzite pripisali a sli vyuzit aj na rezervaciu dalsieho ubytovania. Ak niekto potrebuje rezervovat viacej ubytovani mozno sa mu bude hodit.

PříspěvekNapsal: 05 pro 2019 08:44 
Moderátor

Ty kredity se dají použít volně postupným odečtem, celé najednou nebo jsou vázány minimální cenou ubytování?

PříspěvekNapsal: 05 pro 2019 10:47 
Diskutér

burito píše:
Ty kredity se dají použít volně postupným odečtem, celé najednou nebo jsou vázány minimální cenou ubytování?

Detailne som to uplne este nestudoval ale oni funguju na akejsi "cryptomene" AVA. Ja som dostal do penazenky 542,96 AVA, hodnota ktorych sa ale mierne menila. Jeden den mi tam pisalo ze tieto AVA maju hodnotu 47,5 eur, dnes mi pise ze je to 49 eur.

Za hotel potom platis normalne z tejto penazenky. Teda da sa mi zaplatit iba za hotel ktory stoji do tych 49 eur ktore mam v penazenke. Ak je hotel drahsi, je tam upozornenie ze nemas dostatok AVA musis teda pouzit inu platbu alebo dobit AVA. (Ako a ci sa to nejako da som zatial neskusal)

PříspěvekNapsal: 06 pro 2019 08:08 
Diskutér

sir píše:
HankaC píše:
ALL NIPPON píše:
Třeba někdo už využívá, třeba ne. S programem ebookers BONUS+ jeden vstup do salonku zdarma - http://happyfly.cz/ziskat-zdarma-vstup- ... -ebookers/

ebookers a vstup do lounge - musí se probydlet nebo stačí rezervace? Z těch stránek jsem to nevyčetla

doplnil bych dotaz, je to nutno probydlet, nebo stačí zaplatit nezrušitelnou rezervaci? Případně ji i nechat proběhnout. Nevidím tam nikde omezení na minimální cenu/noc, tedy pri rezervaci ubytka např. v Indii by to mohl byt nejlevnější způsob, jak si koupit vstup.
edit: tak zvědavost byla silnější a riziko zatím malé, dle podmínek by fyzická přítomnost být nutná nemusela. Rezervoval jsem teď nonrefundable pobyt ze středy na čtvrtek za 1,35 libry (levnější jsem nenašel). Uvidím ve čtvrtek, jestli v účtu budu mít probydlenou jednu noc.

Ahoj, tak co, ebookers? Stačila ta rezervace?

PříspěvekNapsal: 06 pro 2019 11:55 
Diskutér

HankaC píše:
Ahoj, tak co, ebookers? Stačila ta rezervace?

Lounge buddy voucher od ebookers neni tak snadne ziskat, jak se na prvni pohled zda.
1. Noci je treba njedriv probydlet. Coz neni az tak velky problem, minimalni cena ubytovani tam neni.
2 Status gold uz tam mam, ale to k ziskani voucheru nestaci. Aby ho poslali, musite si pres ne booknout nejakou letenku!

Bohuzel tu druhou podminku nikde nepisi a nerazil jsme na to, az na kdyz jsem googlil, jak ten vocuher ziskat https://twitter.com/ebookers/status/1092014007085543424

Je to brand expedia group, takze jako OTA na rezervace letenek asi v pohode, jen letenky jsou ve srovanni s ostatnima pomerne drazsi, tak otazka, zda se vyplati...

Kazdopadne, pres to v posledni dobe bookuji ubytovani i tak, protoze po uplatneni slevoveho kodu (minimalne 10% je furt k dispozici) to vychazi levneji nez booking a spol... navic vzdy davaji cashback cca 3%, ktere se daji pouzit hend na dalsi rezervaci...

PříspěvekNapsal: 09 pro 2019 00:12 
Diskutér

Zdar, zapomněl jsem sem koukat, tedy jsem až teď zahlédl Fanoshův příspěvek.
Rezeroval jsem 4 po sobě jdoucí noci ve 4 různých hotelech ve stejné geografické oblasti (JV Asie) za cenu 40-45 Kč/noc. Noci se započítaly a mám Gold status. Možná by stačilo i jednodušší řešení (více paralelních rezervací v různých nebo i jednom hotelu, či prostě jedna čtyřdenní rezervace). A při hledání, jak se dostat k salonku jsem se vrátil sem a z toho plyne, že mám nejspíše smůlu.
Z ebookers jsem si nechal poslat email, kde by měl být unikátní link na Loungebuddy, email přišel, ale příslušný html tag <a></a> je nějako prázdný. Težko říct, jestli je to chyba, nebo důsledek nerezervované letenky - nicméně vyjma toho Twitteru není nikde o letence ani slovo.

PříspěvekNapsal: 10 pro 2019 10:59 
Diskutér

sir píše:
Rezeroval jsem 4 po sobě jdoucí noci ve 4 různých hotelech ve stejné geografické oblasti (JV Asie) za cenu 40-45 Kč/noc. Noci se započítaly a mám Gold status. Možná by stačilo i jednodušší řešení (více paralelních rezervací v různých nebo i jednom hotelu, či prostě jedna čtyřdenní rezervace). A při hledání, jak se dostat k salonku jsem se vrátil sem a z toho plyne, že mám nejspíše smůlu.
Z ebookers jsem si nechal poslat email, kde by měl být unikátní link na Loungebuddy, email přišel, ale příslušný html tag <a></a> je nějako prázdný. Težko říct, jestli je to chyba, nebo důsledek nerezervované letenky - nicméně vyjma toho Twitteru není nikde o letence ani slovo.

Je to tak, informaci o nutnosti letenky přes ně nikde neuvádí, ale jinak se k tomu asi nedá dostat.
Jakým způsobem jsi si nechal zaslat ten unikátní link? Je to někde na kliknutí, nebo jsi telefonicky/po chatu vyžádal? Zkusil bych to také.

PříspěvekNapsal: 10 pro 2019 23:09 
Diskutér

Tady po přihlášení. Dole je info k benefitům. Příjde mail, ale chybí v něm ten link.

PříspěvekNapsal: 22 pro 2019 21:15 
VIP

Agoda má slevu 5 %, odzkoušeno, ještě s další probíhající akcí suverénně nejlevnější ubytování. Promo kód: AGODASALE

PříspěvekNapsal: 23 pro 2019 16:02 
VIP

Včera jsem hotel /2 pokoje/ u Agody původně za 159 dol. zrušil a nově rezervoval za 131. To je víc než 5 %, ale o akci jsem nevěděl.

PříspěvekNapsal: 24 pro 2019 09:42 
Návštěvník

sir píše:

Stalo se mi to samé, napsal jsem na jejich support a link mi poslali do mailu a je normálně funkční. Letenku jsem přes ně nebral, pouze hotely abych se dostal na Gold status.

PříspěvekNapsal: 01 led 2020 13:19 
VIP

Ted se mi stala zajímavá věc od Agody. Nedávno jsem udělal rezervaci a ted mi lezou od nich reklamy. Původně jsem měl 2 pokoje od Booking za 99 dol celkem. Agoda stejný hotel nabídla za 41+48 , proč 9 neušetřit. Do toho mi vlezlo Tipli /znáte to ? je to záležitost cca 3 měsíce zpět/, že přes ně bude cashback, něco málo zpět. Tak jsem kliknul na Tipli a ejhle, stejná grafika Agody s cenou 41 se změnila na 61, z avizované akční ceny 50% na 26%. Samozřejmě jsem se vrátil jen na Agodu a rezervace proběhla za 41 +48. Mám od Agody více rezervací, v mailu je vyjádřena vždy objednávaná cena, ale ve vytištěném voucheru vždy jen dan. Dá se spolehnout na deklarovanou cenu ?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina