Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 zář 2019 21:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak ušetřit na hotelech - všeobecné tipy & triky
PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:21 
Moderátor

Započítávají se reálně noci v hotels.com, pokud se jde na hotels.com přes nějaký cashback portál?
Díky.

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:23 
VIP

burito píše:
Započítávají se reálně noci v hotels.com, pokud se jde na hotels.com přes nějaký cashback portál?
Díky.

To býva uvedené (resp. záleží) na tom cashback portáli. Ja napríklad používam topcashback.com a tam som videl (už dávnejšie som nepoužil) dve rôzne veľké cashback zľavy. Menšia, s ktorou sa noci započítali a väčšia s ktorou sa nepočítali.

Teraz aktuálne to mne ukazuje len jednu cashback 4% a nie je tam uvedené, že by to bránilo pripočítať si noci.

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:34 
VIP

burito píše:
Díky.

Po registraci do cashback portálů jsem si zadával na dvou různejch počítačích (jiné cookies, jiná IP adresa) vždy souběžně poptávku na konkrétní ubytko a bohužel mi to nikdy neukázalo stejnou cenu. Asi pětkrát jsem tomu dal šanci (čti jiná cesta, jinej měsíc, jiný město). Vždycky to bylo odkazem skrz cashback dražší. Teď už s tím neztrácím čas.

Vám to reálně funguje, vždycky si důsledně zkontrolujete, že si to back neplatíte ze svého navíc?
Vím, že to tady dost frčí, tak jaké jsou praktické zkušenosti?

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:42 
Moderátor

Taky mám topcashback a mám pocit - už bohužel ne jistotu, nepamatuji si to přesně - že se mi sice cashback na portál dostal, ale bylo to samozřejmě míň než těch 10%, co se uloží na hotels.com. A tam to bohužel nebylo. Teď to mám přes peněženku, cena je stejná, na hotels mi to sice píše, že se započte, ale to se může změnit po vypořádání cashback portálu s obchodníkem. Teď mi třeba zmizela z tcb odměna za letenku na exp., byť se původně připsala... Tak jestli nemá někdo takovou zkušenost, že se to pak do collect night nepřipíše. Peněženka uvádí 2% při věrnostním programu, bez něj 3%...
Jinak, jasně, cashback jen, pokud je cena s ním i bez něj stejná.

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 18:47 
Diskutér

Citace:
Vám to reálně funguje, vždycky si důsledně zkontrolujete, že si to back neplatíte ze svého navíc?
Vím, že to tady dost frčí, tak jaké jsou praktické zkušenosti?

Vždy skontrolujem cez Tor a cez viac IP z rozličných krajín. Vydrbáva s tým dosť rezervačných aj cashback portálov. Väčšinou sa oplatí cez cashback, no niekedy nie.

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 19:41 
Diskutér

Booking s Wizz cashback a funguje 100% u několika desítek ubytování. V drtivé většině jsem i kontroloval, že se původní cena nezvedá.

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 06:09 
VIP

Ridder píše:
Booking s Wizz cashback a funguje 100% u několika desítek ubytování. V drtivé většině jsem i kontroloval, že se původní cena nezvedá.
Původní cena... takže to děláš tak, že se přihlásíš do svýho profilu booking genius, tam si zjistíš aktuální cenu, odhlásíš se, a potom ti wizz z tvýho profilu nabídne (zprostředkuje u bookingu) úplně stejnou cenu, jo?
A podmínky bezplatnýho storna jsou stejný?

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 08:57 
Diskutér

Přesně tak. Napřed jdu přes svůj účet, protože vždy zapomenu, že se tam musím nechat přesměrovat z Wizz stránek. Cena je vždy stejná a storno taky. Řekl bych, že jediná změna je Wizz logo nahoře. Zatímco referraly mi vůbec nefungovaly, tak tohle mi jede na 100%. Takže používám na vše těch 10%.

EDIT: případně to ubytko vyhledá přítelkyně spolujezdec z jejího telefonu a já to pak po zastavení bookuju z mýho tel přes Wizz za stejnou cenu.

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 09:08 
VIP

tiez potvrdzujem, ze to vzdy funguje. este sa mi nestalo, ze by bola cena vyssia ako napriamo, aj ked som uz videl priklady. Rad to pouzivam pre znamych, ktori chcu poradit ohladom cestovania a tak sa im ponuknem booknut aj ubytko za rovnaku cenu :))

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 11:22 
VIP

Díky, tak já to teda vyzkoušim.
Musim si založit profil na Wizz, jo?
A tam se ukládá kredit, kterej nejde vyplatit, jen utratit za letenky, jo?
Kdyžtak pak dám někdy v budoucnu vědět jaxem pochodil.

Moje osobní zkušenost z loňska: ubytko na Booking zprostředkováno Finnair byla vždy dražší o pár (desítek či stovek) korun. Takto získané míle byly drahé (přes 1 Kč/míli), ale prodloužilo to život zůstatku FFP účtu o rok, taxem holt kupoval za vyšší cenu.

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 11:46 
VIP

presne tak, ma to platnost pol roka, iba na letenky, ale aj ak si dopre pamatam aj na take priplatky ako za bagaz, alebo priority

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 13:05 
Diskutér

Já nevím, ale 10% z ubytka, které je použitelný jen na wizz letenky mě nepříjde o moc lepší než rovnou referrally na Bookingu, kde je možnost získat až 3x ročně různé částky zpět (25GBP/25EUR/40CAD). Zrovna včera jsem takhle bookoval hotel v SF. Další várku rezervací udělá přítelkyně přes svůj booking účet v LA.

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 14:59 
Diskutér

Ak sa minú referrally, je dobrý aj wizz.

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 15:08 
Diskutér

babička Lála píše:
Musim si založit profil na Wizz, jo? .

Profil si musíš založiť (bezplatne), klubové členstvo nepotrebuješ, kredit by sa mal dať použiť na všetko čo sa dá zaplatiť cez wizz.

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 23:45 
Diskutér

doonio píše:
Já nevím, ale 10% z ubytka, které je použitelný jen na wizz letenky mě nepříjde o moc lepší než rovnou referrally na Bookingu, kde je možnost získat až 3x ročně různé částky zpět (25GBP/25EUR/40CAD). Zrovna včera jsem takhle bookoval hotel v SF. Další várku rezervací udělá přítelkyně přes svůj booking účet v LA.

Pokud ti fungují, tak určitě. Já musel screenovat a tahat to z nich přes support a to mě může. Momentálně mám jinej problém a sice stíhat kupovat u nich letenky, než kredit expiruje :D teď tam mám dalších 253€

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina