Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 02:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Miláno
PříspěvekNapsal: 20 led 2011 08:11 
Návštěvník

GeorGos píše:
Co tady trošku hledat a mrknout se na akci Hiltonu za 680 Kč/noc/os. se snídaní? ;)

To jsem už hledal, neboj :) Akorat je ta cela plati na vikend.. a my tam budeme ST-SO

PříspěvekNapsal: 30 bře 2011 21:00 
Kolemjdoucí

Ahojte, letím do milána za týden a potřebuju bydlení ze soboty na neděli. Hilton za 680 Kč na osobu jsem nenašel ani omylem = zjevně chyba mezi rukama a klávesnicí. Popř kontakt na mail, za podobnou slevu se rád odvděčím.

PříspěvekNapsal: 30 bře 2011 21:21 
Moderátor

Akce zřejmě platila v lednu :-)

PříspěvekNapsal: 31 bře 2011 08:02 
Diskutér

http://www.booking.com/hotel/it/central ... =RD1341602

Nic bližšího jsi nenapsal, do jaké ceny atd. Pro předpoklad, že poletíš z Bergama toto je dobrý tip na jednu noc. Výborné spojení na letiště.

PříspěvekNapsal: 31 bře 2011 20:34 
Kolemjdoucí

no my právě letíme na to druhé, tj Malpense. Bydlení, to je otázka. Skoro bych raději blízko centra, aby jsme si mohli třeba na chvilku odskočit odpočinout. Přece jen přistaneme už v 8.3O v sobotu a odlítáme v neděli v 19 a moc plánu odpočívat nemáme.

Okolí znám dobře (Formule 1 jsem viděl na Monze několikrát a Gotthardský tunel a okolní železnice = byl jsme s českým parním vlakem na 125 výročí, naježděno stovky km, obrovské modelářské muzeum prozkoumáno, lokálky projety, kdo chcete info k tomuto, dodám, je to obrovská pecka), takže mě fakt zajímá jen Miláno. A jestli rovnou víte špeky, jak na jízdenky MHD (třeba, že některý typ platí i na vlak z letiště a tudíž není nutné kupovat další lístek), dodejte, budu rád. Trošku jsem podcenil přípravu. Na Řím mi udělal přípravu Playboy včetně tipu na hotel a docela to klaplo. Sice ceny byly o dost vyšší, ale šlo to.

No a na Miláno mám přípravu jen památky. Takže chybí mi kvalitní restaurace (neznáme podobné žebříčky na Itálii jako je v čechách gurman.cz, kam hodně přispívám, nechci se orientovat jen podle Michelina), vychytávky na oblečení a to spíš jen značkové a ten hotel. Chci maximum, za cca 100 EUR za pokoj, (jedeme 4, takže platím 2 pokoje), a přitom, aby to nebyl hostel či nějaká hrůza.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 16:11 
Diskutér

Ahoj,

využili jsme akce od Ryanairu z BTS do BGY a teď hledáme v termínu od 24. 1 - 27. 1. 2012 ubytování v Milánu. Proštudovala jsem si tady tu diskuzi a hotel New York Spa už akčních 20€/os. nenabízí :D Docela mě zaujala stará nabídka Hiltonu za 680,- Kč ... Jedeme 4. Potřebuji poradit nějakou podobnou super akci. Nějaké nápady?

PříspěvekNapsal: 15 pro 2011 10:18 
Kolemjdoucí

Ono záleží ještě na dalších faktorech. My bydleli velice dobře, bylo to 1,5 km od hlavního nádraží (došli jsme s kufříkama pěšky) a asi 6 stanic metrem z centra. Jenže pak ty přesuny sežerou časově svoje. (docela dost). A byť byl hotel částečně zrekonstruován. zapoměli nám říci, že klima jede až do května a byl duben, že kravál na ulici skončí ve 4 ráno, okna jsou do silnice a když je neotevřeš, máš vydýcháno za 5 minut.
Jestli Ti můžu fakt poradit, tak si OKAMŽITĚ REZERVUJ NÁVŠTĚVU na Poslední večeře. Já debil to chtěl udělat 14 dní předem a bez šance. Přesněji šance i tak existuje. A to je 10 000x důležitější infrormace, než hotel. Musíš být na místě před kostelem co nejvíc ráno, v 7 už nás tam bylo 12. A v těch 8.00 když otevřou, tak dávají nevyzvednuté vstupenky na ten den. To jen proto, aby jsi neusnul v 3.00 ráno a nejem v 5.30 ráno metrem se pokusit získat ty vstupenky. Tento obraz nikdo nikam nezapujčí, protože je to nakreslené temperkama na zdi chrámu, návštěva je možná na 15 minut a je na to těžký harmonogram, odvětrávaný vstup atd... Všechny nákupy jsou vedle toho vedlejší.
A ještě nezapomeň na hřbitov. Jako soutěž, postavil jsem si hrobku co vypadá jako šikmá věž. Aha soused přede mnou se nasral. A protože je od vstupu přede mnou, tak si postavil taky hrobku. Má rozměry menšího českého kostela, je z mramoru a ta moje věž pak díky tomu není vidět. Krásné doby mafie ze začátku minulého století.
Hotel raději více na mail arakain@vrbovi.eu

PříspěvekNapsal: 15 pro 2011 13:43 
VIP

Můžu doporučit hotel San Siro Fiera, kilometr od stadionu AC a Interu Milan, na hlavní ulici, kousek od hotelu přes cestu super restaurace s mořskýma pochoutkama. Snídaně v hotelu typu koupený Croissant 7days, tousty + džem, nutella. Ale na takové to přespání na 2 3 noci výborný. Pokud budete reservovat přes booking.com, a budete mít s sebou auto (např. z půjčovny) dají vám zdarma parkování ve dvoře. Takže s tímto hotelem dobrá zkušenost.

www.hotelsansirofiera.com

PříspěvekNapsal: 15 pro 2011 22:57 
Diskutér

arakain píše:
Ono záleží ještě na dalších faktorech. My bydleli velice dobře, bylo to 1,5 km od hlavního nádraží (došli jsme s kufříkama pěšky) a asi 6 stanic metrem z centra. Jenže pak ty přesuny sežerou časově svoje. (docela dost). A byť byl hotel částečně zrekonstruován. zapoměli nám říci, že klima jede až do května a byl duben, že kravál na ulici skončí ve 4 ráno, okna jsou do silnice a když je neotevřeš, máš vydýcháno za 5 minut.
Jestli Ti můžu fakt poradit, tak si OKAMŽITĚ REZERVUJ NÁVŠTĚVU na Poslední večeře. Já debil to chtěl udělat 14 dní předem a bez šance. Přesněji šance i tak existuje. A to je 10 000x důležitější infrormace, než hotel. Musíš být na místě před kostelem co nejvíc ráno, v 7 už nás tam bylo 12. A v těch 8.00 když otevřou, tak dávají nevyzvednuté vstupenky na ten den. To jen proto, aby jsi neusnul v 3.00 ráno a nejem v 5.30 ráno metrem se pokusit získat ty vstupenky. Tento obraz nikdo nikam nezapujčí, protože je to nakreslené temperkama na zdi chrámu, návštěva je možná na 15 minut a je na to těžký harmonogram, odvětrávaný vstup atd... Všechny nákupy jsou vedle toho vedlejší.
A ještě nezapomeň na hřbitov. Jako soutěž, postavil jsem si hrobku co vypadá jako šikmá věž. Aha soused přede mnou se nasral. A protože je od vstupu přede mnou, tak si postavil taky hrobku. Má rozměry menšího českého kostela, je z mramoru a ta moje věž pak díky tomu není vidět. Krásné doby mafie ze začátku minulého století.

Tak tohle už mi nikdy nedělejte :D Zprvu jsem nechápala co si mám zabookovat, ale už jenom ty velké písmena mi málem způsobily infarkt, že jsem něco zapomněla :D Následoval Google -> Jedny stránky -> 29€ na osobu? -> to je blbost -> Druhé stránky -> 8€ na osobu -> to už je lepší -> posledních 5 míst??? -> Kde je kreditka??? -> Ufff už je to v mailu :D
Díky za tip! ;)

PříspěvekNapsal: 15 pro 2011 23:57 
Diskutér

Arakain: diky za upozorneni. bohuzel na muj termin (18/3) jsou fuc...

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 17:04 
Diskutér

Calystoo píše:
arakain píše:

Tak tohle už mi nikdy nedělejte :D Zprvu jsem nechápala co si mám zabookovat, ale už jenom ty velké písmena mi málem způsobily infarkt, že jsem něco zapomněla :D Následoval Google -> Jedny stránky -> 29€ na osobu? -> to je blbost -> Druhé stránky -> 8€ na osobu -> to už je lepší -> posledních 5 míst??? -> Kde je kreditka??? -> Ufff už je to v mailu :D
Díky za tip! ;)

chci se zeptat na jakych strankan si nasla listky za 8 euro...ja jsem pod 23 nic nenasel :o

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 17:59 
Diskutér

Lístky jsme kupovali zde : http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg
řešil jsem do na poslední chvíli , nakonec se mi podařilo objednat jeden za 29 e, a následně jakousi náhodou i jeden za 8 e , bylo to na 28.září. Dva týdny před odjezdem přišly e-maily, že ten den se chystá stávky pracovníků kultury, že nemohou zaručit uskutečnění prohlídky. A skutečně splnili, co slíbili, na dveřích viselo oznámení o stávce. O víkendu však probíhaly Dny evropského kulturního dědictví ( zde byl vstup zdarma, ale muselo se objednávat pouze telefonem), se nám podařilo obměkčit pokladní a dva lístky nám dala. Za zaplacené lístky nám následně na základě žádosti vrátili peníze, takže konec dobrý.......

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 18:02 
VIP

Ja jsem loni v cervnu jsem vyuzil studentske vstupenky do 25 let za 4,75€ vcetne poplatku, rezervovane pres tento odkaz: http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg[evento]&id_evento=298097&wms_op=cenacoloVinciano&SiteVersion=1

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 18:28 
Diskutér

procvi píše:
Ja jsem loni v cervnu jsem vyuzil studentske vstupenky do 25 let za 4,75€ vcetne poplatku, rezervovane pres tento odkaz: http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg[evento]&id_evento=298097&wms_op=cenacoloVinciano&SiteVersion=1

jj sem to nasel za tech 8 i necelych 5...ale uz nemaji listky...o jsem chtel kolem 16.3...jen se divim ze jinde jsou uplne na jinych cenach... :?

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 21:01 
Diskutér

Ahoj, nevzdávej to a sleduj průběžně kalendář na zmiňovaném webu vivaticket.it. My si plánovali prohlídkou zkrátit pauzu v Miláně a několik týdnů předem jsem tam volné lístky na požadovaný den taky neviděl, no a nakonec jsem se tam dva dny před cestou ještě jednou podíval a ten náš termín už zas volný byl. :-) (Cena byla těch 8E, tj. 6,50E +advance booking 1,50E, víc za to nikde nedávej.)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina