Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 srp 2019 00:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače ubytování
PříspěvekNapsal: 22 čer 2011 20:11 
Moderátor

Na jaký mail jsi jim psal?, volat se mi nechce, minule mi to vzali po 8 minutách... Díky.

PříspěvekNapsal: 23 čer 2011 06:49 
VIP

burito píše:
Na jaký mail jsi jim psal?, volat se mi nechce, minule mi to vzali po 8 minutách... Díky.

psal jsem jim pres ten jejich formular v "my booking". Uz jsem ho vyuzil 2x, jednou odpovedeli do 2 hodin, podruhe do 2 dnu:) ale vzdycky to vyresili...
Ten formular te sam navede, podle toho co chces jim napsat, je to vcelku jednoduchy...

PříspěvekNapsal: 23 čer 2011 08:02 
Moderátor

Díky - problém je však v tom, že rezervaci díky nemožnosti zaplatit nemohu provést, takže Manage my booking k něčemu, co nebylo vytvořeno, není to pravé...
Ačkoliv - využil jsem Tvou inspiraci pro "českou" cestu okolo - napsat request prostřednictvím jiného svého bookingu. Uvidíme.

PříspěvekNapsal: 18 črc 2011 14:40 
Návštěvník

Nemáte někdo zkušenost s bookováním ubytování přes server www.quierohotel.com? chtěla bych tam booknout mallorku, vychází to o cca 30euro levněji než přes alpharooms, ale nikde nemohu najít nějaké reference....dík

PříspěvekNapsal: 19 črc 2011 07:47 
Moderátor

agusia_to píše:
Nemáte někdo zkušenost s bookováním ubytování přes server http://www.quierohotel.com? chtěla bych tam booknout mallorku, vychází to o cca 30euro levněji než přes alpharooms, ale nikde nemohu najít nějaké reference....dík

Bookoval jsem s nimi Kanárské ostrovy, nejen že byli levnější, ale dostal jsem pokoj i tam, kde se na jiných ukazoval termín jako plný. Vše OK, standardní procedura.

Předmět příspěvku: Travelrepublic.co.uk
PříspěvekNapsal: 08 srp 2011 21:45 
Tazatel

Prosím, prosím, máme někdo zkušenost s rezervací přes tento server? Všechno v pohodě? A kdy/jak se platí? Díky!

Předmět příspěvku: Re: Travelrepublic.co.uk
PříspěvekNapsal: 08 srp 2011 22:48 
Moderátor

chalome píše:
Prosím, prosím, máme někdo zkušenost s rezervací přes tento server? Všechno v pohodě? A kdy/jak se platí? Díky!

Co použít "hledat" na těchto stránkách nebo rovnou téma vyhledávače ubytování?
viewtopic.php?f=22&t=596

Předmět příspěvku: Re: Travelrepublic.co.uk
PříspěvekNapsal: 09 srp 2011 07:46 
Tazatel

burito píše:
chalome píše:

Co použít "hledat" na těchto stránkách nebo rovnou téma vyhledávače ubytování?
viewtopic.php?f=22&t=596

Díky za tip ;) ! Dobrej nápad! :roll:

PříspěvekNapsal: 24 srp 2011 13:36 
Diskutér

kúpil som cez travelrepublic ubytovanie do Lloret de Mar pre 2 dospelých a 1 dieťa s plnou penziou na 4 noci poslali mi Voucher hneď po bookovaní,cestujem 6.9,tak som predvčerom napísal do hotela e-mail či vedia o mne a odpísali mi ,že rezerváciu majú iba pre 2 dospelých čiže nevedia o dieťati a majú to na polpenziu nie na plnú penziu ,čo by som mal s tým robiť? napísal som do travelrepublic,ešte mi neodpísali.
mali ste už niekto takú skúsenosť?

PříspěvekNapsal: 25 srp 2011 06:12 
Návštěvník

Prvnímu zájemci věnuji kupón na hotels.com na slevu 15% u vybraných hotelů (je jich docela dost, seznam pošlu na vyžádání). Rezervace je nutná do 24.11.

B

PříspěvekNapsal: 25 srp 2011 08:17 
Diskutér

yellow píše:
ixo21 píše:
kúpil som cez travelrepublic ubytovanie do Lloret de Mar pre 2 dospelých a 1 dieťa s plnou penziou na 4 noci poslali mi Voucher hneď po bookovaní,cestujem 6.9,tak som predvčerom napísal do hotela e-mail či vedia o mne a odpísali mi ,že rezerváciu majú iba pre 2 dospelých čiže nevedia o dieťati a majú to na polpenziu nie na plnú penziu ,čo by som mal s tým robiť? napísal som do travelrepublic,ešte mi neodpísali.
mali ste už niekto takú skúsenosť?

Podstatné je, co je na voucheru. To je všechno. Pokud je to nějaký hotel s více referencema, tak se ho ani nemí smysl ptát. V případě overbooku a jiných specialit se pak často přesouvá do o třídu lepšího hotelu ;)

hovoríš ,že nemá význam to riešiť?
travelrepublic my stále ešte neodpísal

PříspěvekNapsal: 03 zář 2011 22:31 
Moderátor

Netušíte někdo, jak zaplatit ubytování přes thomson.co.uk? Vyžadují "county" a "postcode" a můj reálný v ČR odmítají. Navíc u Visa debetky tvrdí, že to debetka není.
Loni jsem úspěšně bookoval... Díky.

Předmět příspěvku: O platba za ubytování?
PříspěvekNapsal: 13 říj 2011 08:11 
Diskutér

našla jsem na 2 vyhledávačích ubytko v Římě za O E,chce to jen zálohu 1,5 E....má to cenu zkusit rezervovat?Je to chyba ?Setkali jste se s tím?

Předmět příspěvku: Re: O platba za ubytování?
PříspěvekNapsal: 13 říj 2011 08:38 
VIP

jana píše:
našla jsem na 2 vyhledávačích ubytko v Římě za O E,chce to jen zálohu 1,5 E....má to cenu zkusit rezervovat?Je to chyba ?Setkali jste se s tím?

Já bych to klidně zkusil, kde to je?

Předmět příspěvku: Re: O platba za ubytování?
PříspěvekNapsal: 13 říj 2011 08:44 
Diskutér

Funny Palace Hostel in Rome, Italy
11.7.- 16.7.2012
ale ted už se mi tam objevilo,že je to obsazeno,ale když klikneš na rezerv.pro 2 osoby,tak se objeví platba 0 E a ta záloha...?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina