Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 03 pro 2020 21:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 341 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače ubytování
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013 13:15 
Administrátor

xerton87 píše:
Pred casem jsem pres expedii delal pomerne nekolik velkych objednavek.

To měla Expedia nějaký libový ceny pro konkrétní destinaci? Moc se o to nezajímám, ale nikdy jsem u nich nezaregistroval extra promo tarify...

PříspěvekNapsal: 20 úno 2013 23:39 
Diskutér

Kdyby chtěl někdo levné ubytko ve Španělsku, dost termínů za 1 euro při platbě s něm. bank. účtu :D
http://www.eigenanreise.opodo.de/bookin ... C674744193

PříspěvekNapsal: 21 úno 2013 10:34 
VIP

Nemá to smysl. I když je to závazná objednávka oni to můžou zrušit z důvodu chyby. Pokud se spletu já, je to moje smůla. Ať žije rovnost a práva spotřebitelů v EU.

Tady je od nich mail.

Děkujeme za odeslání objednávky objednávky.
S politováním vám oznamujeme, že objednávky nemůžeme provádět podle potřeby. Při zpracování prostřednictvím našeho servisního centra Ukázalo se, že při rezervaci v systému chyba, došlo.Požadovaný rozsah je na uvedenou cenu nelze rezervovat.
Pořadatel je tvrdě pracuje na problému.
Je nám líto, že vám můžeme zaslat žádné další pozitivní zprávu a doufám, že za pochopení.

Se srdečným pozdravem
Kirsten Metz

PříspěvekNapsal: 26 úno 2013 08:45 
Diskutér

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit ohledně vyhledávače Hotwire ;) Ta cena s taxami je už konečná? Nebo se ještě něco pak platí a tohle je jen nějaký poplatek? A co uvádíte jako zemi? Není s tím nějaký problém pak při přihlášení? Díky. Jedeme v pátek a jsou tam zajímavé ceny, tak zvažuji zrušení hotelu u Bookingu a zakoupení přes Hotwire. Ale nerada bych pak ještě něco doplácela nebo aby byl problém s tím, že jsme z ČR.

PříspěvekNapsal: 26 úno 2013 09:22 
VIP

cena s taxama by mela bejt uz konecna (vetsinou v levem hornim sloupci) a vetsinou v tom maj uz zauctovanej polatek, ted kdyz jsem koukal to bylo 10 USD na rezervaci...

PříspěvekNapsal: 26 úno 2013 11:36 
Diskutér

A jak je to prosím na Hotwire s tou zemí? Co mám uvést? A není to pak při přihlašování problém, že je země jiná? Díky :)

PříspěvekNapsal: 26 úno 2013 11:47 
Diskutér

Ahoj, ja na Hotwire uvedl pri placeni jako zemi Rakousko a zadny problem s tim nebyl :-)

PříspěvekNapsal: 26 úno 2013 12:26 
Diskutér

Pro Clovis_Cz:
A ta cena, co je v levém sloupci, byla konečná? ;)

PříspěvekNapsal: 26 úno 2013 12:42 
VIP

kdyz das prejit na placeni, tak se tam vzdycky, nejmene tesne pred tim nez potvrdis platbu, ukaze konecna castka, kterou ti budou strhavat... vic ti nikdo nestrhne...

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 20:04 
Diskutér

travelrepublic má takú akciu ,že sa dá spraviť rezervácia za 1 euro a zvyšná suma sa doplatí neskôr, objednávali ste niekto takto ubytovanie,mňa by zaujímalo ,či si oni sami stiahnú zvyšnú sumu,alebo čo sa stane keď sa zvyšná suma nezaplatí na čas,má s tým niekto skúsenosť?

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 20:11 
VIP

ixo21 píše:
travelrepublic má takú akciu ,že sa dá spraviť rezervácia za 1 euro a zvyšná suma sa doplatí neskôr, objednávali ste niekto takto ubytovanie,mňa by zaujímalo ,či si oni sami stiahnú zvyšnú sumu,alebo čo sa stane keď sa zvyšná suma nezaplatí na čas,má s tým niekto skúsenosť?

Včera před akcí Hipotels jsem booknul na Mallorce jeden hotel přes traverepublic, platba euro kartou a pak je možno odškrtnout zda mají automaticky stáhnout zbývající sumu sami ze zadané karty nebo zaplatíš sám.Jinak potom v přes booking number lze kliknout na ikonu a zaplatit to rovnou kdykoliv.
Je tam i storno, takže pokud mi vyjde Hipotel / viz vlákno hotels.com/, tak to zruším a bohužel přijdu o celé jedno euro :x

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2013 16:39 
Návštěvník

Ahoj, můžu se zeptat. Když hledám hotely na Hotwiru, jde tam někde zakliknout snídaně? Vždy mi to nabízí jenom all inclusive nebo nic. Má někdo nějaké zkušenosti? A to samé jde to zakliknout na vyhledavači Kayak.com? Také jsem to tam nenašla. Předem díky moc, Sylva

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2013 10:18 
Návštěvník

Ahoj, máte někdo negativní zkušenosti s Kayak.com nebo s Hotwirem? Předem díky moc.

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2013 14:08 
VIP

susenka píše:
Ahoj, máte někdo negativní zkušenosti s Kayak.com nebo s Hotwirem? Předem díky moc.

s Kayakem mam jen dobre zkusenostti. on je to vlastne pouze agregator, kterej ti vyhleda co potrebujes a pri bookovani te presmeruje na jinej web, primo k poskytovateli... tam nic nezkazis...

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2013 22:31 
VIP

bobface píše:
susenka píše:

s Kayakem mam jen dobre zkusenostti. on je to vlastne pouze agregator, kterej ti vyhleda co potrebujes a pri bookovani te presmeruje na jinej web, primo k poskytovateli... tam nic nezkazis...

Uz snad neco prodava i sam. Pouzivam, stejne jako Hotwire vcetne slepejch hotelu. Zatim vsechno ok.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 341 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina