Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 pro 2019 19:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 336 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače ubytování
PříspěvekNapsal: 29 bře 2012 20:21 
Moderátor

To mají podle mě nastaveny hostely různě, jednak tedy riskuješ vyprodanost určitého (většinou nejlevnějšího/nejvýhodnějšího) pokoje. Pak z praktické zkušenosti vím, že třeba v den příjezdu jich šlo bookovat mnohem méně, než třeba den před příjezdem. Ale dělala jsem booking i přímo z minuty na minutu, když po mně v hostelu chtěli při prodloužení o cca 20% procent víc, než byla cena na hostelworldu.

PříspěvekNapsal: 29 bře 2012 20:51 
Diskutér

Lucie děkuji za info

PříspěvekNapsal: 31 bře 2012 22:24 
VIP

Gold Membership Hostelworld.com

http://www.hostelworld.com/promos/halloween2010?utm_source=goldcardpromo&utm_medium=email&utm_content=signup&utm_campaign=goldcard_halloween&optno=1190951&source=NEWSLETTER-550119594

Ačkoliv je to nějaké promo z roku 2010 a ačkoliv má být na 6 měsíců, tak mi ode dneška naskočila platnost do 9/2013. Předtím jsem to kontroloval a nebylo tam nic, mám stejný kód jako jsem měl loni.

Předmět příspěvku: srovnávač cen hotelů na různých webech
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012 22:45 
VIP

šikovný srovnávač cen hotelů na řadě webů včetně např. alpharooms a booking.com...
http://www.hotelscomparison.com

PříspěvekNapsal: 02 zář 2012 20:24 
VIP

Google má experimentální vyhledávačo-srovnávač-porovnávač hotelů a jejich cen:
http://www.google.com/hotelfinder/#search;d=2012-09-16;n=1;si=e61e6e1d

PříspěvekNapsal: 02 říj 2012 13:03 
Návštěvník

Zdravím všechny cestovatele, pročetla jsem si toto celé vlákno a vůbec vlákno o ubytovaní a mám v tom trochu zmatek. Mohli by jste mi prosím doporučit internetový vyhledavač, který pracuje podobně jako pelikan.cz/hotely nebo ubytování u Student Agency?

U těchto vyhledavačů vyberu místo, datumy, počet osob a pak už vybírám z nabídky. Když si vyberu, postupně se proklikám až k zaplacení bud online kartou a nebo převodem z účtu na účet. Do platby se mi započítá všechno kromě city taxi, kterou jedinou zaplatím až na místě.

Máte ještě nějaké tipy na podobné vyhledavače, kde můžu vše ihned zaplatit a po příjezdu se už o nic nestarat a neplatit nic na místě (vyjma city taxi)?

Předem velice děkuji za tipy a pomoc.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2012 15:58 
VIP

susenka píše:
Zdravím všechny cestovatele, pročetla jsem si toto celé vlákno a vůbec vlákno o ubytovaní a mám v tom trochu zmatek. Mohli by jste mi prosím doporučit internetový vyhledavač, který pracuje podobně jako pelikan.cz/hotely nebo ubytování u Student Agency?

U těchto vyhledavačů vyberu místo, datumy, počet osob a pak už vybírám z nabídky. Když si vyberu, postupně se proklikám až k zaplacení bud online kartou a nebo převodem z účtu na účet. Do platby se mi započítá všechno kromě city taxi, kterou jedinou zaplatím až na místě.

Máte ještě nějaké tipy na podobné vyhledavače, kde můžu vše ihned zaplatit a po příjezdu se už o nic nestarat a neplatit nic na místě (vyjma city taxi)?

Neda mi to, jsou to mestske (city) taxy, nikoliv taxi - to je dopravni prostredek :-)
Ale k veci, v nekterych pripadech se plati cela castka ihned, nekdy se plati jen zaloha nebo vubec nic a vse se plati az na miste. Vsechny varianty lze najit na booking.com a tusim i na Hotels.com.
Vetsinou ciste prepaid, tedy okamzite strhnuti cele castky, byva na Agoda.com, na Priceline.com nebo na Hotwire.com. Ale nerucim, ze i tam se muze vyskytnout nabidka s platbou pouhe zalohy.

Osobne doporucuju agregatory typu kayak.com (kayak.de) nebo treba hotelscombined.com. Ukazuji u hotelu nabidky jednoltivych prodejcu, takze se da usetrit.

BTW: k taxam, nekde v cene nejsou uvedene ruzne dane, takze vysledna cena muze vyskocit i o 15 a vice procent. Tusim, ze zrovna Agoda.com neuvadi finalni castky, ty se objevi az v dalsim kroku. Na Booking.com zalezi na destinaci. Nikdy jsem v zahranici na miste uz zadne samostatne taxy neplatil, vzdy to bylo v ramci celeho uctu (at uz placeneho dopredu nebo placeneho na miste). Ale netvrdim, ze to tak nekde nemuze byt...

PříspěvekNapsal: 02 říj 2012 17:17 
VIP

Ja platil city taxy letos v Barcelone az na miste. Ale vedeli jsme o tom, bylo to napsane primo v rezervaci. Je nutne si ty popisy opravdu cist, at pak clovek neni prekvapeny.

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 10:23 
Návštěvník

dejavu píše:
susenka píše:

Neda mi to, jsou to mestske (city) taxy, nikoliv taxi - to je dopravni prostredek :-)
Ale k veci, v nekterych pripadech se plati cela castka ihned, nekdy se plati jen zaloha nebo vubec nic a vse se plati az na miste. Vsechny varianty lze najit na booking.com a tusim i na Hotels.com.
Vetsinou ciste prepaid, tedy okamzite strhnuti cele castky, byva na Agoda.com, na Priceline.com nebo na Hotwire.com. Ale nerucim, ze i tam se muze vyskytnout nabidka s platbou pouhe zalohy.

Osobne doporucuju agregatory typu kayak.com (kayak.de) nebo treba hotelscombined.com. Ukazuji u hotelu nabidky jednoltivych prodejcu, takze se da usetrit.

BTW: k taxam, nekde v cene nejsou uvedene ruzne dane, takze vysledna cena muze vyskocit i o 15 a vice procent. Tusim, ze zrovna Agoda.com neuvadi finalni castky, ty se objevi az v dalsim kroku. Na Booking.com zalezi na destinaci. Nikdy jsem v zahranici na miste uz zadne samostatne taxy neplatil, vzdy to bylo v ramci celeho uctu (at uz placeneho dopredu nebo placeneho na miste). Ale netvrdim, ze to tak nekde nemuze byt...

Ajajaj...tak to je úlet s taxi a taxy...děkuji za opravu.

Můžu se zeptat? Přes kayak.com a nebo na hotelscombined.com, lze objednávat tak, že se mi ihned celá částka strhne. Viz výše, jak je popisovano na pelikánu nebo u Studenta? A mohu u nich zaplatit kartou okamžitě online? Děkuji

Naposledy upravil susenka dne 03 říj 2012 10:36, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 10:30 
VIP

Osobne nevidim zadnou vyhodu v placeni ceny za ubytovani predem. Proc treba nekolik mesicu predem platit Xtisic :?: Nejvic mi vyhovuje system napr. booking.com - rezervace, moznost jejiho zruseni zdarma a platba na miste (+ samozrejme vyjimky u nekterych hotelu).

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 10:58 
VIP

susenka píše:

Ajajaj...tak to je úlet s taxi a taxy...děkuji za opravu.

Můžu se zeptat? Přes kayak.com a nebo na hotelscombined.com, lze objednávat tak, že se mi ihned celá částka strhne. Viz výše, jak je popisovano na pelikánu nebo u Studenta? A mohu u nich zaplatit kartou okamžitě online? Děkuji

Opet zalezi, kdo to nakonec prodava. Zkuste si treba ten Kayak.com. Zadejte misto a datum, vybehnou hotely a u kazdeho je videt, kdo a za kolik to nabizi. Casto jsou ceny velmi podobne, nekdy se mohou lisit treba podle toho, ze jeden obchodnik nabizi i levne typy pokoju, jiny uz ma jen drazsi. Ale je to prehledne, snadno se zorientujete.
No a pak si rozklikejte vsechny nabidky jednotlivych prodejcu (booking.com, agoda.com, atd...) a tam by melo byt videt, kde se to plati hned a kdy jinak, treba vse az po prijezdu. Melo by i byt videt, zda lze objednavku stornovat ci nikoliv.
Ale jak jsem jiz psal, treba agoda.com chce vetsinou vse platit ihned, booking.com zase vetsinou nikoliv. U dalsich je to ruzne, hodne take zalezi na destinaci.

PříspěvekNapsal: 03 říj 2012 12:19 
Nováček

Zdravím všechny, jestliže budete hledat ubytování v regionu Hradec Králová, pak doporučuji navštívit jejich stránky http://ehradecko.cz/, kde naleznete podrobné informace nejen o možnosti ubytování .. hodně štěstí při hledání.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2012 08:58 
Diskutér

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak funguje vyhledávač Hotwire.com? A myslíte, že je to dobrý vyhledávač? Hledám ubytko v NY na březen pro 4 osoby (o hostelu - ubytovně neuvažuji). Mám přes booking blokovanou Ramadu, ale stále mě láká víc centrum, ale za nějakou aspoň trochu rozumnou cenu, platbu předem bych v tom případě akceptovala ;) :) Díky.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2012 11:17 
VIP

radkap píše:
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak funguje vyhledávač Hotwire.com? A myslíte, že je to dobrý vyhledávač? Hledám ubytko v NY na březen pro 4 osoby (o hostelu - ubytovně neuvažuji). Mám přes booking blokovanou Ramadu, ale stále mě láká víc centrum, ale za nějakou aspoň trochu rozumnou cenu, platbu předem bych v tom případě akceptovala ;) :) Díky.

Hotwire.com bud funguje uplne stejne jako jine vyhledavace a nebo ma ty sve "tajne" nabidky. Ty funguji tak, ze portal garantuje pocet hvezdicek, udane sluzby a misto, ktere je ve velkych mestech vcelku detailne urcene. Pokud to odkliknete, tak "tajny" hotel koupite a po provedeni platby prijde voucher, kde se dozvite, ktery konkretni hotel to je.
Predevsim v ramci USA funguje nekolik webu, kde uzivatele uvadeji, jaky konkretni hotel dostali v urcitych oblastech a v konkretni kategorii. Existuje na to i vyhledavac http://www.hotwirerevealed.com/. Dalsi info pak na ruznych forech, staci zadat do Googlu.
Osobne jsem to pouzil letos dvakrat na Havaji a v obou pripadech jsem dostal hotel, ktery mi napovedely ony pomocne weby a pokazde se slusnou slevou (cca 40 procent).
Diky tomu, ze to u tech "tajnych" hotelu ukazuje pomerne presnou oblast, kde jsou, tak se to da i rucne vcelku dobre odhadnou + pouzit ty napovedy.
Ale nakolik dobre to bude fungovat v NY, neumim odhadnout.
Pri platbe to nezna CR, tak se musi zadat klidne nase adresa ale vybrat treba Nemecko. Projde to.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2012 12:14 
Diskutér

Díky za odpověď, kouknu a pohledám ;)
A ještě bych se chtěla zeptat na vyhledávaš Olotels.com?? Hotel Pennsylvania v březnu tam vychází za 875 Euro (7 nocí, pro 4 osoby, píšou všechny daně už v ceně). Myslíte, že je to dobrá cena? Dá se tomu vyhledávači "věřit"? Platba by byla totiž hned. Není lepší přece jenom něco se stornem a počkat na nějakou akci? (zase ta cena ale výrazně jiná, na bookingu bez storna cca 27000, se stornem cca 39000) Stále váhám mezi Ramadou Long Island City nebo tou Pennsylvanií :o Díky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 336 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina