Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 čer 2019 22:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chybné ceny ubytovania
PříspěvekNapsal: 23 říj 2016 12:34 
Diskutér

Best Western Premier Dubai - Deira, vratane late checkout a ranajok za 18 Eur, datumy Oktober az December

https://www.hrs.de/deals/vereinigte-ara ... emier.html

PříspěvekNapsal: 29 bře 2017 10:14 
Diskutér

Kdo by chtěl strávit květnový prodloužený víkend v Jeseníkách, tak jedna malá chybka z bookingu zde: goo.gl/Q04zOk - noc za 27 Kč ;)

EDIT: Tak nevšiml jsem si poplatku 20Eur za noc, ale při obsazení 3 lidmi je cena pořád v pohodě 198Kč/os./noc.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 16:27 
VIP

Umí mi to někdo vysvětlit? Ještě jsem se s tím nesetkal. Na Havajích jsem se ubytoval v hotelu u letiště na Bigu a po jedné noci přeletěl na Oahu, pak jsem se vrátil na ten samý barák a dokončil pobyt třemi nocmi. Nechali jsme si tam velké kufry se zimními hadry. Už při příjezdu bylo divné, že samostatnou rezervaci na jednu noc měli a tu delší ne. Domluvili jsme se, že z Oahu budu kontaktovat poskytovatele, což jsem učinil přes domov a help linku, bylo řečeno, že další je platná a bude vše OK. Dojeli jsme pozdě (po 23 hod- recepce jen do 22- baby v Ross for less), ale klíč nás čekal a kufry taky. Při odjezdu vše OK, ptali se jestli chci doklad, nechtěl jsem. Platba byla záloha resp v podmínkách měli první noc, ale tu jsem přeplatil, protože poskytovatel měl cenu o třetinu míň než cena na jiných webech i na pultu. Další platbu to je 2 noci a 2/3 si už nestrhli a je to 50 dní po check outu. Mohli to zasklít? Hotelový řetězec?
Anebo problém byl v tom, že na recepci viselo oznámení AK o tom, že jakékoliv přiblížení či kontakt XY, dřívějšího provozovatele hotelu, se má oznámit policii a proto neměli naši delší rezervaci ( a byla dělána 6M předem s cca týdnem po té jednodenní) a taky bordel v platbách?

PříspěvekNapsal: 22 zář 2018 20:25 
Diskutér

asi chybicka na ubytko v Dubaji aj na zimu...

https://www.elvoline.com/hotelbooking/v ... =2&cbi=802

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina