Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 13 srp 2020 18:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Washington D.C.
PříspěvekNapsal: 14 led 2010 15:39 
Kolemjdoucí

Zdarec
mate nekdo tip na rozumny bydleni ve Washingtonu? Hostel s 10 poselema uz bych asi nezvladl ale obyc hotel by se mi siknul. Dik za jakykoliv tip

Předmět příspěvku: Re: Washington D.C.
PříspěvekNapsal: 14 led 2010 17:28 
VIP

Hlavně pozor na Duo Housing, nejeden cestovatel už se napálil.... Tam ani náhodou... My se nachytali taky a skončilo to tak, že jsme po 22 hodinové cestě sháněli v jedenáct večer v centru DC ubytko... Našli jsme Red Roof Inn v China Town a bylo to levnější jak hostely, co jsme objevili! (ale i tak to vycházelo na cca litr na noc na osobu). Dobrý bylo, že dole v přízemí je krásná hospoda v Irskym stylu s živou hudbou a celá hospa pije na podtáccích Plzeň :D
Po druhé jsme v DC bydleli v District Hotel a ten můžu vřele doporučit, cena cca 500 Kč na osobu na noc, s luxusní snídaní formou bufetu (úžasná). Vybavení sice trochu postarší, a v čtvrti neni tak živo jako v China Town, ale poměr cena/výkon je super...
Jinak obojí je to v pohodě pěšky dostupný jak na autobusový nádraží na H street, kde staví mimochodem i MegaBusy, tak Capitol, White House atd. atd....

PříspěvekNapsal: 15 led 2010 18:26 
Diskutér

Howard Johnson Cheverly
5811 Annapolis Road
I-295 & Rt 450
Cheverly, MD 20784 US
http://www.hojo.com/HowardJohnson/control/Booking/check_avail?id=00067&propBrandId=HJ

je to cca 10km od D.C., free shuttle-bus k Cheverly metru, ranajky v cene, bazen (neboli sme), free parking
Cena bola $131/2 noci (July 2009 - bookovane cez Hotels.com)
celkovo sme boli spokojni - doporucujem

PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 13:49 
Kolemjdoucí

A ještě zkušenost z Washingtonu
Opět přes Priceline.com hotel Marriot Key Bridge v Arlingtonu - Rosslyn 2 bloky od metra 3 stanice od centra D.C.
cena za pokoj 70$ + taxy. normální cena je 240$. Hotel je opravdu super má bázen a výřivku + fitko, ale to se stejně nestíhá když chcete prochodit město a něco i pokoupit.

PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 18:43 
Diskutér

Nevim, na jak dlouho tam jedes, ale ja jsem Washington zvladnul takhle: motel nebo spani v aute pred mestem, rano v 5,30 uz jsem byl v centru, pri pohledu od Capitolu je vpravo za Lincoln Memorial u reky Potomac silnicka, kde se da zaparkovat zdarma a 100-200 metru od Lincoln Memorial (nesmi se tam parkovat v noci).
Ranni prochazka po celem centru bez turistu, na to staci par hodin, v 10,00 uz Ti oteviraji muzea (zdarma), pripadne muzes jit do Capitolu. Vcelku mi loni stacilo na Washington 9 hodin, takze v 15-16,00 uz jsem mizel smer Atlantic City. Je ale pravda, ze uz jsem tam byl podruhy, takze spis to bylo na oziveni drivejsich zazitku...

PříspěvekNapsal: 18 led 2013 17:33 
VIP

Pokud se nekdo chystate do Washington D.C. a hledate ubytovani se slusnym hodnocenim, v dobre lokalite (1 zastavku metra od Megabus zastavky) a za prijatelnou cenu, navic s moznosti free cancelation tak ted jsem narazil na zajimavou nabidku na Ratestogo.com s moznosti aplikovat slevu ve vysi cca35€

http://awesomescreenshot.com/0betkw40c

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina