Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 zář 2019 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Accorhotels 40-50% off
PříspěvekNapsal: 03 led 2014 21:49 
Diskutér

burito píše:

P.S.1 Accor si skutečně cení svých "prémiových" zákazníků. Vloni jsem byl neobyčejně věrný a loajální klient, takže jsem si následující výhodu skutečně usilovně vysloužil a probydlel.
"Dear Mr Burito,
You are clearly one of our most loyal clients, and so we are pleased to inform you that we will renew your Le Club Accorhotels Platinum card for another year."
P.S. 2 Spal jsem vloni celou jednu noc v Ibisu v Mnichově.... :D

Tak to mas stastie, ja som bol tiez platinum, spal som tiez jednu noc v Ibis (Milano ) a dnes som uz len classic. Co uz, Milano nie je Mnichov ;).

PříspěvekNapsal: 03 led 2014 22:14 
Diskutér

Ked sa uz tocime pri statuse, jedna prakticka otazka.
V case, ked som bol platinum som objednal hotel pullman v sydney bez moznosti storna. Teraz na tom clenskom ucte pouzitom pri rezervacii som klesol na classic. Pomocou webu som si zalozil novy accor ucet opat so statusom platinum. Teraz mam dva clenske ucty, jeden so statusom classic druhy platinum.

Otazka. Ma niekto prakticku skusenost v Accore, ze ci pri check in v hoteli sa da zmenil cislo clenskej karty na ine, t.j. aby namiesto classic statusu na jednej clenskej karte som mohol pouzit druhy ucet so statusom platinum?

Je dost rozdiel napr. v pripisanych bodoch ako i vtom, ze ako platinum by som mal zadara vstup do biznis salonika s jedlom ako i moznost skorsieho check in.

PříspěvekNapsal: 04 led 2014 03:03 
VIP

burito píše:
"Dear Mr Burito,
You are clearly one of our most loyal clients, and so we are pleased to inform you that we will renew your Le Club Accorhotels Platinum card for another year."
P.S. 2 Spal jsem vloni celou jednu noc v Ibisu v Mnichově.... :D

Tak to máš fajn, mně nedávno přišel mail že jsem zpět na úrovni plebs (a to jsem se docela snažil: 2x1 noc Mercure Duisburg, 2x1 noc Novotel Wroclaw, 1x1 noc Ibis Schiphol a 1x1 noc Ibis Indaiatuba)

PříspěvekNapsal: 04 led 2014 08:45 
VIP

Ta to je fak dobrý. Udělal jsem registraci a na jejich stránkách jsem byl cca 2x. Mám Platinum card :D

PříspěvekNapsal: 04 led 2014 12:48 
Diskutér

Ejo píše:
Otazka. Ma niekto prakticku skusenost v Accore, ze ci pri check in v hoteli sa da zmenil cislo clenskej karty na ine, t.j. aby namiesto classic statusu na jednej clenskej karte som mohol pouzit druhy ucet so statusom platinum?

Osobní zkušenost nemám, ale za zeptání asi nic nedáš, nenapadá mě, co by ti mohli udělat. :P Když tak bych to zkusil přes Facebook, tam jsem tuhle řešil jinou věc a odpovídali svižně.

PříspěvekNapsal: 04 led 2014 18:12 
Diskutér

Marr3wk píše:

Osobní zkušenost nemám, ale za zeptání asi nic nedáš, nenapadá mě, co by ti mohli udělat. :P Když tak bych to zkusil přes Facebook, tam jsem tuhle řešil jinou věc a odpovídali svižně.

Dik za radu, ale facebook ani ich oficialnu podporu nechcem vyuzit, nakolko v podmienkach maju jednoznacne napisane, ze clovek moze mat u nich iba jeden ucet. Ked som trochu sondoval na webe, tak som zistil, ze udajne niektorym ludom, ktori mali otvorene viacere ucty a chceli tieto ucty spojit do jedneho Accor uctu (samozrejme s najvyssim statusom), tak Accor im ten druhy ucet prip. status zrusil. Mna este len caka par rezervacii cez ten platinum ucet, takze nechcem riskovat jeho zrusenie.

PříspěvekNapsal: 04 led 2014 19:32 
Diskutér

Ejo píše:
Mna este len caka par rezervacii cez ten platinum ucet, takze nechcem riskovat jeho zrusenie.

Aha, tak to jo. Já to myslel v případě, že ti šlo jen o ten jeden pobyt.

Když jsem to sám sledoval (právě kvůli sloučení dvou účtů), někteří psali že jim v to v pohodě sloučili, body přičetly a status nechali platinum, jiní to, co píšeš (takže jsem to nakonec nechal být, těch bodů jsem měl stejně málo). Takže naprosto chápu, je to loterie.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2014 15:47 
VIP

Jedna zajímavost: V minulé akci jsem si zajistil platinum status Le Accorhotels, vždy bylo řečeno že noci se připisují pouze když rezervuji ubytko pouze přes accorhotels stránky. Dnes jsem zjistil, že mám připsané body i noc za ubytko v Abu Dhabí a to jsem to rezervoval přes Travel Pony, jen nevím proč zrovna jen jedna noc když jsem tam byl tři noci a všechny noci rezervované přes stejný portál.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2014 16:04 
VIP

Treba proto, ze sis to nechal secist :-)

PříspěvekNapsal: 25 čer 2014 08:26 
Diskutér

Ejo píše:
Ked sa uz tocime pri statuse, jedna prakticka otazka.
V case, ked som bol platinum som objednal hotel pullman v sydney bez moznosti storna. Teraz na tom clenskom ucte pouzitom pri rezervacii som klesol na classic. Pomocou webu som si zalozil novy accor ucet opat so statusom platinum. Teraz mam dva clenske ucty, jeden so statusom classic druhy platinum.

Je dost rozdiel napr. v pripisanych bodoch ako i vtom, ze ako platinum by som mal zadara vstup do biznis salonika s jedlom ako i moznost skorsieho check in.

Uplne som zabudol, ze som polozil tuto otazku, takze tu je odpoved.

Po prichode do hotela pullman sydney hyde park bola na recepcii mlada kocka, ktoru som hned poziadal, ze chcem pouzit inu clensku kartu ako tu, ktora bola pouzita pri rezervacii (na starej platinum STATUS vyprsal, na novej bol aktualny). Pre slecnu to nebol ziadny problem a tak som ju poziadal o vyhody platinum statusu. Dostal som skorsi check in, upgrade izbu executive room na 20 poschodi s vyhladom na hyde park plus jeden voucher na drink zadara a vstup do executive salonika. Nakolko sme boli styria, zaujimalo ma, ci vstup do salonika sa bude vztahovat len na mna alebo aj na dalsie tri osoby, pricom mi bolo povedane, len ja + jedna osoba. Po prichode na miesto som vsak zistil, ze vstup maju vsetky osoby, ktore byvaju v executive izbe (keby som nedostal upgrade izby, tak by platilo to, co mi povedali na recepcii) . Samotny Executive Lounge ponukal ranajky s napojmi, pocas dna kavu, caj a nejake susienky, vecer drinky plus lahke jedla v podobe studenych mis a cestovinovych salatov. Kedy clovek velmi chcel, v pohode sa cely den vystravuje v tomto salone.

Takze za mna platinum jednoznacne palec hore. Skoda len, ze statusove linky su minulostou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina