Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 25 úno 2020 00:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 697 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 47  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slevové kupóny
PříspěvekNapsal: 29 pro 2011 08:00 
Moderátor

Jedno ubytko jsem si objednal já, jiné, jindy a jinde má manželka (skutečná, ne imaginární). Sdílíme stejnou adresu, IP, ale jinou kartu. Nevím, čím bych podmínky porušoval - jedna rezervace = jeden zákazník.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2011 21:17 
VIP

Už to někomu hotels4U zrušil? Nebo se pořád vyžívají na polácích (5dnů od "promoakce"), kde když někdo udělal 8 rezervací se to dá pochopit, ale zrušili to i týpkovi, co udělal jen jednu na sebe.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2011 21:35 
VIP

No jo, no, kdo chce víc, nemá nic (aneb žer, ale nemlaskej u toho). Poláci, to jsou vůbec extrémisti (ono někteří z Čechů taky, co si budeme povídat - např. osmidenní pobyt nasekaný po jednotlivých dnech, aby se na každý z nich uplatnil slevový kupón). Výsledkem bude akorát to, že podobná proma a dealy už nebudou vůbec nebo s nevýhodnými podmínkami.

PříspěvekNapsal: 31 pro 2011 08:12 
Moderátor

helvetica: neboj, jakmile to někomu zruší, tak první co udělá (a já bych to udělal taky) je, že se půjde vybrečet sem :-).

PříspěvekNapsal: 02 led 2012 08:45 
Návštěvník

Nic moc, ale přece: 5% sleva na www.otel.com - bookovat do konce ledna:
2012PROMO

PříspěvekNapsal: 02 led 2012 09:44 
Moderátor

To se kluci plácli přes kapsu :-), na tohle CZ/PL neslyší...

PříspěvekNapsal: 02 led 2012 20:03 
Diskutér

nuz co, tak asi som prvy z akcnych letenkarov, komu hotels4u zrusil rezervacie. Celkovo som urobil 4 rezervacie na 4 rozne mena, akurat email som nechal rovnaky a pretoze mi nebralo rozne karty, 3 rezervacie boli platene tou istou kartou, 4. inou platobnou kartou (vsetky vsak mali rovnakeho majitela). Nechali mi iba v poradi prvu rezervaciu v sume cca 137 lib., zvysne v sumach 9,9 a 148 lib. zrusili.

P.s.: aj som im chcel nieco odpisat v zmysle, ze su to kreteni, vsak rozhodujuce je meno na rezervacii a nie to, ci vsetky rez. maju rovnaky mail, alebo platobnu kartu, ale nakoniec kaslem na nich, najma ked T. Cook ma problemy a moje rezervacie boli az na jun.

Napisali toto:
Thank you for booking with Hotels4u.com on 25th December 2011. We have identified that you made more than one booking using our Christmas £50 off promotion. Unfortunately the terms of the offer state that only one booking can be made per customer. In accordance with the terms of the offer, Hotels4u.com reserves the right to cancel the booking(s) of the lowest value when multiple bookings have been made by the same customer.

The following bookings have been cancelled and you will receive a full refund in due course
Cancelled bookings
xxx9092
xxx8458
xxx8783
the following booking is still active
xxx7638

PříspěvekNapsal: 02 led 2012 21:25 
Moderátor

Ejo píše:
nuz co, tak asi som prvy z akcnych letenkarov, komu hotels4u zrusil rezervacie. Celkovo som urobil 4 rezervacie na 4 rozne mena, akurat email som nechal rovnaky a pretoze mi nebralo rozne karty, 3 rezervacie boli platene tou istou kartou, 4. inou platobnou kartou (vsetky vsak mali rovnakeho majitela). Nechali mi iba v poradi prvu rezervaciu v sume cca 137 lib., zvysne v sumach 9,9 a 148 lib. zrusili........

Čekal jsi opravdu, že to takto fakt projde?

PříspěvekNapsal: 02 led 2012 21:30 
Návštěvník

blankaon píše:
Nic moc, ale přece: 5% sleva na http://www.otel.com - bookovat do konce ledna:
2012PROMO

Za FB like .. sleva 10%, zkušenosti moc nemám, ale ikdyž je jejich nabídka pro destinace co mám v hledáčku omezená ( HKG, Malajsie) , tak ceny vypadají celkem v pohodě. Má někdo zkušenosti?

PříspěvekNapsal: 02 led 2012 21:44 
Diskutér

burito píše:
Ejo píše:
nuz co, tak asi som prvy z akcnych letenkarov, komu hotels4u zrusil rezervacie. Celkovo som urobil 4 rezervacie na 4 rozne mena, akurat email som nechal rovnaky a pretoze mi nebralo rozne karty, 3 rezervacie boli platene tou istou kartou, 4. inou platobnou kartou (vsetky vsak mali rovnakeho majitela). Nechali mi iba v poradi prvu rezervaciu v sume cca 137 lib., zvysne v sumach 9,9 a 148 lib. zrusili........

Čekal jsi opravdu, že to takto fakt projde?

pravdu povediac, velmi som to neriesil, skusil som to a nevyslo to, hoc som splnil podmienky na zlavu. Nechcelo sa mi to rozhadzovat na 4 rozne maily a okrem toho niekto tu alebo na polskom fore pisal, ze to kontroluju aj podla IP adries.

PříspěvekNapsal: 03 led 2012 07:42 
Moderátor

IMHO člověk, který tvrdí, že kontrolovali IP adresy, vždy na něco zapoměl - karta, tel. číslo, mail... případně měl dvě noci ve stejném hotelu po sobě, což bylo tak nápadné, že koukli i na IP adresu.

PříspěvekNapsal: 03 led 2012 09:27 
VIP

blankaon píše:
Nic moc, ale přece: 5% sleva na http://www.otel.com - bookovat do konce ledna:
2012PROMO

O něco lepší je sleva na Hotels.com a to pod kódem "HCJAN10" na 10% - zkoušeno na české verzi

PříspěvekNapsal: 03 led 2012 11:51 
Návštěvník

s otel.com mám dobrou zkušenost! Rezervovala jsem si přes ně 4* hotel u Karlova mostu za pár peněz :-) Kam se tehdy hrabal hotel.com :-)

PříspěvekNapsal: 04 led 2012 09:21 
VIP

možná si někdo vybere v dalším 50% údajném výprodeji, já si nevybral
odkaz http://www.lastminute.com/site/deals/sp ... type=code1

PříspěvekNapsal: 04 led 2012 11:34 
Návštěvník

Tak jsem taky obdržela mail od Hotels4u kvůli multibookingu. Situace je ale opravdu zajímavá. Bookovala jsem noc v hotelu 25.12 ráno, po platbě jsem zjistila, že mi Hotels4u strhnul celou částku 54GBP, nikoliv jen 4GBP. Ihned jsem jim napsala maila, blabla a že chci tuto rezervaci zrušit. Když kolem poledne pustili znovu akci pro tisícovku rezervací, objednala jsem hotel ještě jednou - stejný hotel, stejný termín, stejné jméno atd. Tentokrát strhli jen 4GBP. Za 3 dny mi přišel mail z Hotels4u, že se omlouvají za problémy a tu první rezervaci ruší, peníze budu mít do 10prac. dnů na kontě. Dnes jiný pracovník hotels4u mi napsal, že kvůli multibookingu mi ruší druhou rezervaci za 4GBP a nechávají tu první za 54GBP(kde jsem ani tu akci nevyužila, protože mi strhli celou částku a která měla být už 6dnů stornována!!!). No mají v tom totální chaos. Napsala jsem jim svoje vyjádření a uvidím, jak to dopadne.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 697 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 47  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina