Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 lis 2019 12:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Indie
PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 09:25 
Diskutér

Já bydlel zde http://colmarbeachresort.net/about-us.htm
není to žádnej luxus, ale přímo na pláži a restaurace dobrá, zajímavostí je že 95% návštěvníků byli indové, takže když jsem pil za hodinu 5. pivo tak na mě už zděšeně koukali :)

PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 09:36 
VIP

díky za tipy, je mi jasné, že ubytování na místě seženu bez problémů, ale tim, že budu na goa jen 4 dny, nerad bych jezdil půl dne taxíkem a vybíral nějaký slušný ubytování

PS: jinak nevyhledávám žádný zbytečný luxus, ale kvůli přítelkyni chci nějaký čistý ho(s)tel a určitě klimatizaci

PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 10:40 
Moderátor

Já bych zrovna v Goa měl strach z jednoho - viděli jsme tam hodně "klecí", tj. hotelů obehnaných plotem, kde byli lidi separovaní od okolního světa a ven se dalo jít jedině přes recepci, nikoliv směrem k pláži. Takhle bych bydlet fakt nechtěl :-).

Pokud nechceš jezdit taxíkem půl dne, tak to je jednoduché :-), řekni taxikářovi, že hledáš hotel do 2000 rupek, nice, clean, with access to the beach.

Jenom tu oblast si budeš asi muset vybrat sám, přecejenom Goa zas není tak malá, jak na glóbusu vypadá ;-)

PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 10:59 
VIP

Ahoj Alexxi, určitě bych uvítal i tip na konkrétní oblast, či pláž. Jestli zvolit sever, nebo jih, atd... Určitě nechci ubytování v nějakým velkým hotelovým komplexu obehnaným zdí, preferuji kontakt s místníma lidma a na hotel se přijdu opravdu jenom vyspat. Chtěl bych ubytování s dobrou dostupností na pláž a někam do města. Nerad bych se tísnil na pláži "hlava na hlavě" ale ani nepreferuju být na nějekém osamoceném místě, kde po setmění nebude kam jít za nějakou zábavou.

PS: ani když si nechám hotel doporučit od taxikáře neznamená, že v něm nestrávim více času než bych chtěl, zažil jsem to párkrát v jv asii a i právě kvůli rozlehlosti celé oblasti Goa, bych uvítal nějaký tip, kterým oblastem se třeba vyhnout a které jsou naopak ideální.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 12:50 
Moderátor

Bydlel jsem (2 noci, nic převratného) v Calangutu, na skůtru jsme projeli oblast od Baga beach (ústí nějaké říčky) po Taj Fort Aguada. Nejhezčí to bylo v Baga, ale byla tam "Pobřežní hlídka" a dost prudila. Všude jinde zase byly vlajky, že se tam nesmí koupat. Příště bych jel spíš jinam.

PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 14:43 
VIP

to alexx:
a kam by jsi raději jel?

PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 15:14 
Moderátor

Jinam :-). Obecně raději jedu jinam, než tam, kde už jsem byl. Tahle planeta je dost velká na to, abych se nemusel vracet, a dost malá na to, abych mohl mít teoretickou touhu vidět ji celou :-).

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014 12:13 
VIP

Ahojte,

Zhanam ubytovanie v Goa pre 6 ludi (3 pary). Nasiel som celkom dobry web, makemytrip.com, kde je moznosti vela, ale ratingov malo :) Kedze ideme na budget, tak zahanme nieco do 2000 rupii/noc/izba. Len nevieme sa rozhodnut, ci na juh, alebo na sever Goa :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2014 12:28 
VIP

Makemytrip urcite doporucuju,zkusenosti mam jenom pozitivni. Na Goa se musis rozhodnout jestli chces na severni,nebo jizni cast,respektive jake mas ocekavani. Ja jsem stravil par dni na severu - Calangute beach, hotel tusim ze Maggies a byl jsem spokojen

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014 12:49 
VIP

Diky za info. Ideme prvykrat do Indie, ale iba na tyzden. 2 dni necele bdueme v Bombaji a potom IndiGo smer Goa, tam budeme len 5 dni, kedze casu vela niet :)
Osobne jedine co ja chcem vidiet v Goa su plaze a potom Dudhsagar Falls. Inak to bude asi len taky oddych, nechceme sa presuvat stylom kazda noc nove ubytovanie. Tak mne sa skoro pozdava Sever Goa, aj ked juh vyzera tiez OK, hlavne aby sme neboli prilis odrezany od sveta:)

PříspěvekNapsal: 06 říj 2014 13:27 
VIP

Odříznutý od světa určitě nebudeš, mi jsme si půjčili na celou dobu pobytu skůtry a celý sever jsme projezdili. Půjčení skůtru na pět dní nás stálo pár stokorun /rok 2011/. Teď jsem našel odkaz na hotel, kde jsme byli http://www.maggiesgoa.com Cenu jsme domlouvali na místě a byla opravdu přijatelná, na přesnou částku si ale teď nevzpomenu, musel bych se podívat do zápisků.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 22:11 
VIP

tomik1000 píše:
Odříznutý od světa určitě nebudeš, mi jsme si půjčili na celou dobu pobytu skůtry a celý sever jsme projezdili. Půjčení skůtru na pět dní nás stálo pár stokorun /rok 2011/. Teď jsem našel odkaz na hotel, kde jsme byli http://www.maggiesgoa.com Cenu jsme domlouvali na místě a byla opravdu přijatelná, na přesnou částku si ale teď nevzpomenu, musel bych se podívat do zápisků.

DIky, asi to tiez vidim na ten sever

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina