Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 říj 2019 03:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hotels.com
PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 16:43 
Diskutér

Podařilo se někomu ten HIPO přes Venere? Nechalo mě to zadat všechny údaje a po potvrzení Book It. to napíše že hotel není k dospozici. Je to evidentní chyba, ceníková cena cca 45000, aktuální 3500 Kč. Co se dá dělat, ale potěšilo by to si takhle zlevnit dovču :)

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 17:22 
Moderátor

Kdo první vyzkouší povedenou mallorskou rezervaci v reálu? Já mám 8.-12.7.... Hotel.com toho asi moc za tuto "promo" cenu neprodal, věřím, že by to mělo být bez problémů.

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 17:28 
Diskutér

burito píše:
Kdo první vyzkouší povedenou mallorskou rezervaci v reálu? Já mám 8.-12.7.... Hotel.com toho asi moc za tuto "promo" cenu neprodal, věřím, že by to mělo být bez problémů.

Já mám 13.4-16.4 ,rezervace zatím platná,tak to vyzkoušim.

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 17:35 
VIP

my jsem asi poslední 22-29.8. takže moc nepomůžu.

Pokud budeš zjišťovat jestli rezervace platí, tak se neptej přímo. Zkus to třeba tak, že by jsi chtěl v uvedené rezervaci změnit pokoj na nejvyšší (nejnižší) patro. Pokud to na to odepíšou, tak víš že je to OK. Ale nechal bych to hlavně chvilku uležet. Podle mne je tentokrát dost velká šance, že by to mohlo projít.

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 18:40 
Moderátor

[quote="tuna"... Ale nechal bych to hlavně chvilku uležet. Podle mne je tentokrát dost velká šance, že by to mohlo projít.[/quote]
Samozřejmě se nikdy neptám po dobu, kdy jakýkoliv error je živý a poté pokud možno nepřímo. Je však už pomalu doba na nákup rozumných letenek, tím spíš, že v tu dobu jsme již v MXP, takže nedojedeme k sousedům a na léto letenky půjdou nahoru. Času na velké uležení tak moc nezbývá... Doufám, že to všem vyjde a užijí si to.

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 19:01 
VIP

Já mám 2 pokoje s polopenzí na 5-9.6., rezervace je zatím platná, od hotels.com není žádná negativní reakce.Taky když jsem pročítal podmínky na jejich webu, tak pokud potvrdí rezervaci mailem je to platné a fertig. Pokud se budou cukat, tak jim to asi nemůže bez nějakého plnění projít.Spíš bych ale viděl problém, že přímo na stránkách hotelu to vždy nahlásí bud vyprodáno, nebo poslední pokoj.Takže možná budou řešit nějakou protinabídkou v jiném hotelu, až se vzpamatují.Celkově to psalo počet rezervací za 24 hodin 22, já to kupoval při počtu tří rezervací a pak dneska dokupoval, když bylo 17 rezervací.
Letenky už stejně mám od vánoc, takže uvidím.
Hotels com patří expedii a tyto ceny jsem našel včera i na jiných webech, takže nevím zda to byla chyba, nebo fakt...

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 19:26 
VIP

[quote="PeM"]... Pokud se budou cukat, tak jim to asi nemůže bez nějakého plnění projít.

Bohužel to zrušit můžou. Tady máš vyjádření od ESC k jinému případu.
Nákup ubytka na Alpharooms.com - ubytko bylo zaplaceno, přišel voucher a následující den Alpharooms vše zrušil a peníze vrátil. Otázkou je jak hodně se snaží ESC hájit práva zákazníků.

Ve Vašem aktuálním případu máme zpětnou vazbu od našich britských kolegů, kteří situaci konzultovali také s místně příslušným oddělením britského dozorového orgánu (Trading Standards Institute (TSI)). Podle názoru britského ESC, stejně jako místního TSI, však jednoznačně Váš požadavek nemá oporu v tamním právu.
Omyl v nabízené ceně je podle názoru našich britských kolegů jednoznačný, v takovém případě může obchodník od smlouvy odstoupit. Naši kolegové uvedli, že pokud je jim známo, judikatura tamních soudů je v podobných otázkách zcela jednoznačná. V tomto kontextu si dovolím zmínit, že i Vámi zaslané citace dalších cen jsou vždy řádově vyšší než nabídka, kterou jste vyhledal, nehledě na nabízený standard služeb v ceně zahrnutých, zejména stravování.
Z toho důvodu Vám nemůžeme v případu dále asistovat a Vaši stížnost jsme nuceni zavřít jako neoprávněnou. Samozřejmě se můžete svého práva domáhat u soudu, s ohledem na výše uvedené Vám to však nedoporučuji.
Je mi líto, že Vám nemohu podat lepší zprávu.

PS: Berte to prosím jako informaci. Nechci tady zakládat nějaké další téma.

Naposledy upravil tuna dne 12 bře 2013 20:19, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 20:16 
VIP

Nebudu polemizovat s doporučením, nicméně nedám se a otřískám jim o hlavu to jejich tvrzení ohledně potvrzení rezervace a taky to sousloví Nevratná/nezměnná rezervace.
Osobně mi jde o kulové, letenky stejně mám, takže pokud to vyjde, proležím si krkovičku ve kvalitní čtyřhvězdě, pokud ne budu mít aspon důvod poznat ostrov a být pryč z té současně booknuté dvojhvězdy :D :D

PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 20:22 
Moderátor

Nepoměr mezi cenou obvyklou a výslednou to je, pokud to dají vědět s omluvou včas, pak jde život dál. Když mne ubytovali ale v 5* wellness za 1GBP/den místo 130GBP, pak takových 20E září jako všední marketingová stálice.

PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 12:00 
Návštěvník

Tak brachoj pred chvili zrusil hotels.com rezervaci na ten hipotels. Je jedinej?????

PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 12:41 
Tazatel

Prislo Vam tohle nekomu?
3/13/2013

Dear Tomas Psenicka,

An important message from Venere.

The Hipotels Hipocampo Playa (1268308) let us know that they are unable to accept your reservation at this time for your upcoming stay on 7/10/2013. We regret informing you that the credit card details you entered are incorrect. As a result, the hotel will be cancelling your reservation.

Please call our Lodging Support Services immediately at 1-866-430-4981 (within North America) or +800-9-397-3342 (outside of North America) so we can obtain correct credit card information to provide to the hotel or to assist in finding alternate, comparable accommodations. Please have your booking number 017175754 ready so we can expedite your request.

We look forward to hearing from you soon.

Sincerely,

Lodging Support Services

Please do not reply - this email was sent from a non-monitored email address.

PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 12:42 
Tazatel

Mel jsem dve rezervace druhou zrusili take:

Lodge Ops (lodgops@expedia.com)

Hotels.com Hipotels Hipocampo Playa - Cala Millor Storno

Dnes 13. 3. 2013, 11:39:33

Komu: tpsenda@seznam.cz

g

Vazeny pane Meduno,

Hotel Hipotels Hipocampo Playa - Cala Millor nas kontaktoval ve veci tykajici se Vaseho pobytu od 10.7.2013. Kvuli spatne zadanym udajum o kreditni karte musel hotel Vasi rezervaci stornovat. Stale muzete zaslat na hotel novy pozadavek a rezervovat si novy pokoj, uzijte prosim spravne udaje kreditni karty.

V pripade Vasich dalsich dotazu nas prosim kontaktujte na emailove adrese prglode@expedia.com.

Dekujeme za pochopeni.

S pozdravem,

Tomas Pucholt
Hotel Partner Support
prglode@expedia.com

Dle banky zadny problem neni.

PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 12:52 
Diskutér

Přišlo mi to samé. Zajímavá výmluva o chybně zadaných údajů u kreditní karty :shock:

PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 12:55 
Diskutér

Dejte dohromady konfirmace z hotels.com, zavolejte tam a stezujte si, ze hotel lze. Expedia je dost velka firma, aby si tohle nenechala libit a stala na vasi strane.

PříspěvekNapsal: 13 bře 2013 13:05 
Tazatel

Volal jsem na Expedia support, tam me odkazali, ze mam rezervaci provest znovu. Volal jsem do hotelu, tam mi rekli, ze vubec rezervaci na moje jmeno nemaji. Tak jsem volal do banky, zaslal jim vsechny materialy a zeptal se, proc mam tyto problemy... Tak ted cekam na odpoved z banky. Co to takhle dat vse dohromady komu to prislo a proste tam zavolat za vsechny? To si z nas takto delaji pr.el? Co navrhujete?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina