Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 čer 2019 13:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hotels.com
PříspěvekNapsal: 16 led 2013 14:49 
Diskutér

diky za info!
Zajimave je, ze tenhle slevovy kod pres Amiky konecne funguje na muj vybrany hotel v Australii.
Cca dva tydny zpatky mi tehdy platny slevovy kod z Evropske mutace uplatnit nesel.
Takze konecne mam nakoupeno…

PříspěvekNapsal: 16 led 2013 15:29 
Návštěvník

V kterém kroku při bookingu a kam se zadává ten kód? Chci bookovat hotel v Itálii na duben a nikde nevidím jediné políčko kam zkusit zadat slevový kód :-(
Díky.

PříspěvekNapsal: 16 led 2013 15:42 
Diskutér

1. zadej mesto+datum
2. vyber hotel
3. vyber typ pokoje kliknutim na "book now"
4. zobrazi se stranka "secure booking". Podivej se vpravo do boxu "your reservation summary". Vespod je policko "apply a discount code"...

PříspěvekNapsal: 24 led 2013 00:27 
VIP

Pokud by nekdo nekdy bookoval ubytovani pres hotels.com, tak se ozvete. Mozna vam muzu usetrit nejakou korunu...

PříspěvekNapsal: 24 led 2013 06:58 
Diskutér

petrk píše:
Pokud by nekdo nekdy bookoval ubytovani pres hotels.com, tak se ozvete. Mozna vam muzu usetrit nejakou korunu...

Já bych poprosila. Děkuji

PříspěvekNapsal: 24 led 2013 08:52 
VIP

UK verze - HEJAN10 - sleva 10 % pro rezervace provedené do 7.2.2013

http://www.hotels.com/deals/hotel-exclusions_emea/

PříspěvekNapsal: 24 led 2013 09:22 
Diskutér

lukino píše:
UK verze - HEJAN10 - sleva 10 % pro rezervace provedené do 7.2.2013

http://www.hotels.com/deals/hotel-exclusions_emea/

To se hodí. Dík

PříspěvekNapsal: 24 led 2013 09:40 
Diskutér

Pred par dny jsem bookoval neco v Belize. Nevim, zda se vyplati objednavku stornovat a zkusit znovu.. ale diky, zkusim.

Edit, funguje diky :)

PříspěvekNapsal: 24 led 2013 10:44 
Diskutér

Jeste k tomu hotels.com - pri pouziti promo kodu ztracite moznost zdarma stornovat ubytovani.

PříspěvekNapsal: 14 úno 2013 09:45 
Diskutér

Tak přidávám jednu zkušenost s www.hotels.com.
Po mnoha rezervacích hotelů různě po světě jsem se rozhodl rezervovat 4* hotel Best Western Opera Batignolles ve Francii na dva dny pro dvě osoby. Společnost www.hotels.com nabízela uvedený hotel za částku celkem 168 EUR včetně bezplatného storna, dorovnání ceny, wifi free, a snídani v ceně. Platbu za hotel jsem vybral platit až na hotelu. Po příjezdu do hotelu se nás zde ptali, zda máme rezervaci přes expedii (patrně si to přeprodávají). Samozřejmě wifi free nebylo funkční a po urgenci na recepci jej zprovoznili, ale jen jeden den. Druhý den opět wifi nefungovalo. To bych ale jako problém neviděl. Po odjezdu jsme zjistili, že nám naúčtovali částku celkem 228 EUR. Oni nám totiž naúčtovali tu snídani, kterou jsme měli mít v ceně a to v částce celkem 60 EUR. Na recepci v hoteli nám recepční ukazoval, že máme objednaný pouze pokoj bez snídaně. Cenu jsem tedy zaplatil a provedl reklamaci. Volal sjem tam 2x a vždy po nějaké době čekání na automatu se vždy ozval někdo jiný a vždy se vymlouvali, že mají problémy s aplikací a další bludy. Nakonec jsem telefonicky nic nevyřešil a sdělili mě, že si mám věc vyreklamovat mailem a poslat kopie dokladů. Toto jsem tedy učinil, kdy mě odepsali, že se omluvají ( tato politování hodná situace se stane pouze jednou za deset let :) ), a že částku 60 EUR vrátí. Dnes mě přišel další mail, že to schválil i jejich šéf a že mám volat na nějaké číslo a sdělit jim údaje o kartě, aby mohli peníze vrátit. Opět telefonát do UK, opět někdo jinej s tím, že jim systém nejde a mají problém s aplikací a že mu to nefunguje a že zavolájí za hodinu. Tak jsem tedy zvědavej na výsledek.
Osobně jsem rezervoval poprvé přes www.hotels.com a určitě naposledy, protože 60 EUR mě sice vrátí, ale nechci vidět ten účet za telefon. Takže ve výsledku na tom zase prodělám. Dle komunikace je vidět, že to jsou absolutní amatéři. Moje doporučení tedy hotels.com - nikdy více.

PříspěvekNapsal: 14 úno 2013 10:12 
VIP

A proč jsi nezaplatil jen těch 168 Euro.
Stalo se nám něco podobného v Italii. Na poukazu jsem měl vč., snídaně, ale na hotelu chtěli ješte 8 euro za snidani. Zaplatili jsme v hotovosti to co bylo na poukazu s tím ať si klidně zavolají policii. Samozřejmě nikam nevolali.

Naposledy upravil tuna dne 14 úno 2013 10:48, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: 14 úno 2013 10:18 
Diskutér

Tohle na mě taky jeden hotel zkusil. Tak dostal 2 možnosti, zaplatím jenom částku na potvrzení nebo si celou částku, jakou chtějí sami, strhnou z karty, která byla jako garance (následně přes reklamaci u banky dostat prachy zpátky). Ještě si rádi vzali jenom původní částku.

1) Celou částku si zaplatil hotelu - měl si to tedy reklamovat u nich, stačilo poslat mail
2) Pokud si platil hotelu v hotovosti nebo si transakci potvrdil podpisem nebo pinem a hotel nechce částku vrátit a daný server nemá email nebo live chat, je lepší poslat old-fashioned dopis za 20 CZK a tím se to vyřeší...

Edit: Vidím, že Hotels.com má email. Tzn. prachy za hovory si kvůli své nedočkavosti vyhodil sám...

PříspěvekNapsal: 11 bře 2013 21:29 
VIP

Právě jsem booknul Hipotels Hipocampo Playa na Mallorce za 80 eur na 4dni v červnu pro dva a polopenzi.

další termíny jsem nezkoušel a uvidím co se bude dít...potvrzení je na mailu i přišlo na telefon...

http://cs.hotels.com/hotel/details.html ... 2013&rooms[0].numberOfAdults=2&validate=false&previousDateful=false&reviewOrder=date_newest_first

PříspěvekNapsal: 11 bře 2013 21:41 
Administrátor

Koukám, že standardní cena je pětkrát vyšší, tak poté dej echo jak to dopadlo, neboť dvacku to snad ukazuje na jakýkoliv termín...

Vždy mě fascinuje, čím více *, tím absurdnější poplatky za net.

Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za 2,50 EUR na hodinu.

PříspěvekNapsal: 11 bře 2013 21:52 
VIP

no uvidíme, zkoušel jsem ostatní vyhledávače vč. stránek hotelu a tam je vyprodáno.Možná jde hotel do rekonstrukce a je to special promotion offer na staveništi :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina