Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 srp 2019 03:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hotels4u.com
PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 16:36 
VIP

Taky to mohlo být tak, že rychle vybrat z kreditek významnou sumu, třeba pro doložení obratu pro dokončení jednání s bankou o záchranném úvěru, mít s hoteliéry a prostředníky sjednanou delší splatnost a vlastně své problémy odsunout na dobu, až se rozjede sezona a oni se začnou domáhat svého
To vědí asi jen oni.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 16:59 
Moderátor

Lucie píše:
Pokud není rozdíl cen velký, raději bych volila jinou společnost. Určitě je hodně lidí kvůli té akci žalovalo a jsou naprosto v právu, takže se společnost do budoucna nějakému vyrovnání/pokutě nevyhne. Už takhle nejspíš nemají na to platit kvalifikované zaměstnance, když by takovou marketingovou botu neudělal snad ani student SŠ:-)

Rozdíl někdy opravdu velký je - záleží na destinaci. Třeba loni v červenci jsme s nimi na Krétě v pěkné 3* bydleli s AI ve 3 za 28liber a jinde 25-40% níže - vše OK. Tu akci dělali opravdu diletantsky - nicméně žádnou z našich 2 objednávek nezrušili - za 2 týdny vyzkoušíme jejich pohostinnost u protinožců, tak třeba změním názor.

PříspěvekNapsal: 11 úno 2012 17:41 
Návštěvník

to ixo21 : musíš si říct " kdo neriskuje, nepije šampáňo " :lol: v lednu jsem řešil to samé a nakonec jejich cena rozhodla.

PříspěvekNapsal: 12 úno 2012 01:14 
Diskutér

to je pravda

PříspěvekNapsal: 14 úno 2012 08:40 
Diskutér

Knihoval jsem pres ne nekolikrat, me oblibene hotely maji vzdy v nabidce podstatne levnejsi nez ostatni. Obcas jsem slizl i nejakou tu slevu, i kdyz pravda, moc se v nich neorientuji, neb nekolikrat behem dne se to menilo a jednou me to odecitalo, podruhe ne...
Jen skoda, ze podminky pri zruseni rezervace nejsou uplne vyhodne, ale nastesti jsem ji nikdy rusit nemusel.
Pro me tedy zatim pri vyuzivani number 2 (po booking.com)

PříspěvekNapsal: 21 úno 2012 23:37 
VIP

My jsme si minulý týden odbydlili jejich akci v Bangkoku. Třílůžák ve tříhvězdě na dvě noci, 2 x 3 bufetové snídaně (velmi pestré, nedalo se ochutnat všechno) za pěkných 3,60 GBP, naprostá senzace. Odměna za chatrče v jižním Laosu.

PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 09:24 
Návštěvník

Přes Hotels4u jsme v lednu objednávali hotel v Římě - teď na únor (110 liber za 3 noci - oproti jinde minimálně 150 librám). Kupovali jsme ho asi 3 týdny předem. Vše v pořádku, jak platba, tak bydlení.

PříspěvekNapsal: 26 úno 2012 10:42 
Diskutér

využil už voľakto transfer do hotela od hotels4u.com? tie ceny čo ponúkajú sú najlacnejšie čo som našiel

PříspěvekNapsal: 26 úno 2012 18:28 
Tazatel

ixo21 píše:
využil už voľakto transfer do hotela od hotels4u.com? tie ceny čo ponúkajú sú najlacnejšie čo som našiel

Nevim, kam cestujes, ale ja jsem nejlevnejsi ceny nasla vzdycky u www.travelrepublic.co.uk, tak se zkus jeste mrknout tam ;)

PříspěvekNapsal: 26 úno 2012 20:20 
Diskutér

elnino píše:
ixo21 píše:

Nevim, kam cestujes, ale ja jsem nejlevnejsi ceny nasla vzdycky u http://www.travelrepublic.co.uk, tak se zkus jeste mrknout tam ;)

chcem transfer do calas de mallorca a máš pravdu cez travelrepublic to je pre 3 osoby o 12 libier lacnejšie ako u hotels4u
a ako ten transfer funguje kde sa treba hlásiť po prílete a hlavne ma zaujíma že ako to je s cestou spáť na letisko či im treba volať alebo ako mi dajú vedieť že kedy prídu pre nás?

PříspěvekNapsal: 01 bře 2012 20:50 
Tazatel

ixo21 píše:
elnino píše:
ixo21 píše:

Nevim, kam cestujes, ale ja jsem nejlevnejsi ceny nasla vzdycky u http://www.travelrepublic.co.uk, tak se zkus jeste mrknout tam ;)

chcem transfer do calas de mallorca a máš pravdu cez travelrepublic to je pre 3 osoby o 12 libier lacnejšie ako u hotels4u
a ako ten transfer funguje kde sa treba hlásiť po prílete a hlavne ma zaujíma že ako to je s cestou spáť na letisko či im treba volať alebo ako mi dajú vedieť že kedy prídu pre nás?

Presne na Mallorce jsem ho vyuzivala i ja. Vsechno ti dojde v instrukcich na mail, ja uz si to presne nepamatuju, ale vim, ze s tim nebyl zadnej problem, vsecko bylo pochopitelny. Zkratka ti napisou, u jakyho stanku se mas po priletu hlasit (je jich tam fakt dost, ale ten nas byl skoro na zacatku, takze v pohode; samozrejme budes mit s sebou vytisky booking confirmation, ktery ti prijde v mailu), oni ti pravdepodobne reknou, abys tam chvilku pockal, nez prileti dalsi lidi do transferu (my jsme cekali tak 15-20 minut zhruba), no a pak si nasednes do autobusu (cislo ti reknou, jenom si ho musis venku na parkovisti najit) a vyhodi te primo pred hotelem...Info ohledne cesty zpet taky obdrzis na mail. Napisou ti, kdy kde mas presne cekat (pricemz uz pocitaji s tim, abys byl na letisti tak dve hodiny pred letem). Muzes si na jejich strankach myslim i zvolit, aby ti den pred odjezdem zavolali/poslali smsku. Kazdopadne - na recepci u vetsiny hotelu se muzes zeptat taky, oni uz budou vedet, ze zitra pro tebe prijede transfer travelrepublic a ze mas cekat 12:30 pred hotelem ;)...Nebyl s nima zadnej problem, vsecko na cas, vsecko v pohode, doporucuju! :)

PříspěvekNapsal: 01 bře 2012 21:29 
Diskutér

elnino ďakujem pekne za informacie

PříspěvekNapsal: 01 bře 2012 21:37 
Tazatel

V pohode, nemas zac :) Omlouvam se, ze jsem neodpovedela driv, ale nebyla jsem tu...

PříspěvekNapsal: 30 bře 2012 16:15 
Diskutér

Využila jsem jejich vánoční akci "Christmas £50 off promotion" a při příjezdu do hotelu v JAR mi recepční oznámila, že hotel není zaplacený. Byla sobota večer a v Hotels4u nikdo telefon nebral. Museli jsme zaplatit celou částku 3 200Kč. Po příjezdu do ČR jsme kontaktovali Hotels4u a do týdne nám z hotelu v JAR poslali zpět 3 200. Takže problém nastal nejspíš tam.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2012 18:00 
Kolemjdoucí

Cerstva zkusenost z "Christmas 50 promo".Placeny 2 rezervace,nasledne druhou zrusili jak mnohokrat popisovano.V hotelu FUE pri check in i check out stale tvrdili ze druha rezervace je platna.Vedet to drive....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina