Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 led 2019 10:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mauricius
PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 07:53 
Tazatel

Zdravím, zaujala mě letenky na Mauricius... nevíte ale, jak se tam ubytovat? Přes Agenturu nebo konkrétně hotel?

Děkuji

Předmět příspěvku: Re: Mauricius
PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 08:11 
Moderátor

Ahoj, jelikož řešíš ubytování, tak jsem tvoje téma přesunul do správné sekce a upravil název příspěvku.

Nevím kolik chceš do ubytování investovat, ale na booking.com je slušný přehled hotelů, takže s hotelem byl na tomto místě být problém neměl.

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 09:14 
Tazatel

Jen prot,že tu byla vzpomenuta doména booking.com chtěl bych dát do fóra skutečnost,že mi na základě podezření o podvod zablokovali platební kartu ve Spořitelně.Mají prý podezření z úniku informací právě u této domény.Naštěstí mi nakonec karta asi zneužita nebyla,ale pravdou je,že jsem přes tuto doménu taky objednával hotely,takže dávejte si pozor.....

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 09:30 
Diskutér

např.

http://www.hotelscombined.com/SearchRes ... 0&scroll=0

..no nejlevnější to tam není pokud by člověk chtěl alespoň * * * *

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 12:44 
Administrátor

Mauricius je pokročilá Indie, takže ubytování je možné sehnat kdekoliv po domluvě ceny. Objížděl jsem ostrov kolem dokola a vždy řešil až v dané vesnici...

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 14:27 
Kolemjdoucí

Ahoj, zkus http://www.mauritius-seychelles.com/oce ... -tours.php. maji vyborny servis, bydlel jsem v hotelu silver beach. Je to uvedeno 3*, ale servis naprosto super, a minimalne 4*!. Mistni lidi vzdycky potvrzovali ze je to nejlepsi hotel co se tyce cena-kvalita, ostatne jsou predrazene. Mluvim jenom o oblasti Flacq.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 00:53 
Diskutér

My jsme vloni objednavali hotel pres www.5vorflug.de a vysel cca o 1/5 levneji, nez primo na miste. Da se to i nakombinovat (3 dny v jednom, 3 dny v dalsim atd....). Ale jak psal Luko, neni problem na miste kdekoliv a kdykoliv sehnat ubytko za slusne ceny ...

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 09:45 
Návštěvník

Nevíte jestli to ubytko se dá sehnat stejně na seychelách a na maledivách jak na tom mauriciu

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 14:43 
VIP

já hledal na www.hostelsworld.com,protože jsem sháněl něco levného,nakonec mi padl do oka penzion Heron Villas,vycházelo to nějak do 1000Kč za pokoj se snídání na noc(,ale mimo sezónu-červenec 2006)

PříspěvekNapsal: 29 dub 2010 18:12 
Kolemjdoucí

Muj post je z vlakna o letenkach, ale spis mel prijit sem, tak to kopiruji jeste jednou:

Letenky jsem mel z akce uverejnene tady na webu nekdy v pulce brezna. Bylo to s Emirates, odlet z Istanbulu, prestup v Dubaji.
Vratil jsem se pred 14 dny. Cestovali jsme s pritelkyni po ostrove a kazdou noc jsme spali jinde.
Dopravovali jsme se po ostrove mistnim autobusy ktere jezdi velmi spolehlive a hlavne neskutecne levne.
Ubytovani jsme hledali vzdy az na miste a nebyl to zadny problem. Cena za apartman na jednu noc 15-30 EUR.

- Nejhezci ubytovani jsme meli v Trou aux Biches (-20° 2' 14.36", +57° 32' 51.30") stalo to 30 EUR za apartman pro 2 osoby (v cene je bazen a fitko).
- Nejlevnejsi prespani bylo zadarmo na plazi. Zadny problem, nikdo nas neotravoval, nikomu to nevadilo, pohoda.
- Nejhorsi ubytovani byl Bourbon Turist Hotel doporucovanej v Lonely Planet. Je to v Port Luis (20 EUR za pokoj). Byl uplne zamorenej svabama.

Zazitky jsou jeste cerstve, tak se klidne ptejte :-)

Předmět příspěvku: Mauricius - ubytovani
PříspěvekNapsal: 31 led 2011 17:54 
Diskutér

nevite nahodou nekdo jak to je s ubytovanim na Mauriciusu..pro batuzkare...dekuju

Předmět příspěvku: Re: Mauricius - ubytovani
PříspěvekNapsal: 31 led 2011 18:04 
VIP

Celkom dobrá ponuka ubytovania na Mauríciu je na:
http://www.homelidays.co.uk/EN-Holidays-Rental/110_Search/SearchList.asp?MODEAFFICHAGE=NONE&TYPE=&NBPERSONNES=&ADR_PAYS=MU&ADR_LOCALISATION=-&noregion=Not+available&IDX_LOCALISATION=0&DESTINATION=&JOURDEBUT=&MOISANNEEDEBUT=&JOURFIN=&MOISANNEEFIN=&PK=

My osobne sme si vybrali:
http://www.homelidays.co.uk/flic-en-flac/apartment-flat-275363en1.htm

čo je luxusný apartnám s dvoma spálňami (4 osoby) a jedna osoba by určite prespala v obývačke. To všetko za 50 euro na deň.

Viem, ako low cost si si možno predstavoval niečo ešte lacnejšie (v celkovej ponuke aj isto nájdeš), ale niekedy nie je na zahodenie ani luxus. Za 50 euro na deň pre 5 osôb. Vrelo odporúčam.

PříspěvekNapsal: 31 led 2011 21:00 
Kolemjdoucí

Na Mauriciu jsme byli v září=mimo hlavní sezónu.
Ubytování jsme měli zajištšno u příbuzných kamarádky v Beau Bassin. Obrovksý dům s několika pokoji pro hosty. Za dva lidi se snídaní a vydatnou večeří jsme platili cca EUR25.
Druhou část pobytu jsme trávili ve Flic Flac, kde má tato rodina vilku u pláže-celá vila má asi 6 pokojů, ale byli jsme tam opět sami dva a za smluvní cenu ještě nižší.
Pokud budeš chtít mohu pohledat kontakt.

PříspěvekNapsal: 31 led 2011 21:11 
Nováček

Letíme tam za měsíc. My budeme v hotelu ale našel jsem například: http://www.ostrava-reality.cz/jimox-rea ... -2+kk:2391

PříspěvekNapsal: 29 pro 2016 13:08 
VIP

Můžete mi prosím doporučit pro přátele vhodné ubytování či alespoň lokalitu pro svatební cestu? Mělo by to být hlavně čisté v blízkosti pěkné pláže. Díky moc

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina