Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 říj 2019 03:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Travelodge UK
PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 11:43 
VIP

proč mají všude tři hvězdičky, když jsou low cost? Takže úroveň nic moc? Mam na koneč září City Road, tak to sem zvědavej jak moc to bude...

PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 11:55 
Návštěvník

Já zatím poznal pouze Travelodge v Croydonu (Greater London) a za sebe musím říct, že to vybavení pokoje mi absolutně vyhovuje, nepotřebuji nic navíc. Je tam pohodlná postel (pravda, někdy příliš měkká), rozkládatelná pohovka pokud si objednáte pokoj pro 3, TV, malá koupelnička se záchodem na pokoji, krychlovarná konvice a pokoj byl vždy celkem prostorný (ne že je na pokoji postel a pak 1m od postele jsou na všechny strany stěny. V Londýně už nehledám nic jiného a i v jiných místech v UK bych také hledal Travelodge. Mrkněte se na hodnocení a fotky na Tripadvisoru a je to.

My loni v létě také žádali o nechání zavazadel v recepci, ale neuspěli jsme, nabídli nám možnost prodloužení check-outu do 15h. za tuším 10GBP. Tak jsme nechali zavazadla na pokoji a později se pro ně vrátili.

EDIT: malá koupelnička se záchodem, přístup přímo z pokoje, tj. ne na chodbě, aby si někdo nepředstavil tu toaletu v Royově bytě z dílu IT Crowd jak koukali na nový Tarantino film :))

Naposledy upravil Caky dne 22 dub 2011 11:59, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 11:58 
Diskutér

Travelodge je super, nevím, co tu řešíte. Lidi, kteří spí v hostelech nemůžou mít sebemenší problém. :lol: Akorát bacha na předčasný check-in ten je tuším za 10 liber

P.S. Tripadvisor čtu vždy a pokoj, kde se vyskytly štěnice, neberu, ani kdyby to bylo před 5 lety a pokoj stál eurocent :D

PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 15:12 
Diskutér

Caky píše:
Já zatím poznal pouze Travelodge v Croydonu (Greater London) a za sebe musím říct, že to vybavení pokoje mi absolutně vyhovuje, nepotřebuji nic navíc. Je tam pohodlná postel (pravda, někdy příliš měkká):))

Taky jsem byl v TL Croydon, ta postej ja opravdu hodne mekka, takze porad sjizdis do stredu. Takze pozor s kym tam spite :)))
az na tu postel vsechno ok, konkretne u tohoto stoji metro, bus i tamvaj.........

PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 19:09 
Diskutér

krtek píše:
proč mají všude tři hvězdičky, když jsou low cost? Takže úroveň nic moc? Mam na koneč září City Road, tak to sem zvědavej jak moc to bude...

Opravuji se - nejsou vyloženě low-cost, je to "budget/economy" hotel. Já jen nakupuji noci u nich za low-cost ceny :-) Víc tady: http://en.wikipedia.org/wiki/Travelodge_UK
Je pravda, že postel bývá často hodně měkká, ale mně osobně to nevadí a v pohodě jsem na tom spal jak sám, tak s přítelkyní nebo kamarádkou/kamarádem. Přídavný gauč ve variantě pokoje family room je dle mých zkušeností výrazně tvrdší.

PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 22:59 
VIP

London City Airport taky naprosto bez problémů, konzistence postele "tak akorat" :D

PříspěvekNapsal: 28 dub 2011 06:02 
Diskutér

asi všichni mají..kdo nemá tak discount code GL04969G

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 16:17 
Moderátor

Travelodge London Southwark můžu s klidným srdcem doporučit, pokoj nad očekávání prostorný, skvěle uklizený a s dostačujícím vybavením. Kousek od metra, busu a Tate. Za rohem Tesco. Za dvěma rohy má paní jako domácího mazlíčka lišku, kterou chodí venčit bez vodítka, což mě celkem vyděsilo :-)
Jen 5 liber za hodinu wifi připojení mi přišlo extrémně přehnané a požární poplach taky nebyl nic příjemného pro uši. Pro ty co neovládají angličtinu - na recepci byla Češka:-)

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 16:22 
Diskutér

Doporučuji kupovat wi-fi v týdenním balíčku (20 GBP) nebo alespoň na 1 den (10 GBP). Při 1 měsíci je to 30 GBP a to je pak za pakatel (jednou jsem byl v Londýně 2x během 1 měsíce: 10 a 4 dny)

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 16:36 
Moderátor

Já zas doporučuju oželet komfort wifi v posteli a za 10 liber si zajít na jídlo někam, kde mají free wifi, pro extrémně spořivé sednout si před Tate, kde je také free wifi:-) Tolik jsem totiž neplatila ani v Hiltonu.

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 18:54 
Diskutér

já chodím vždycky do McDonalda.

Jinak má čerstvá zkušenost s London City Road

- celkem dobrá výchozí poloha pro objevování okolí City a Toweru
- na tripadvisoru si hodně lidí stěžuje na hluk z ulice - my měli pokoj v 5. patře na stranu "do dvora", od hlavní ulice a když se člověk soustředil tak bylo takové hučení, co je slyšet u silnic, znatelné, ale spali jsme bez problémů. Jaké to je na druhou stranu nevím, ale asi bych doporučil vyžadovat pokoj ve vyšším patře a na stranu od ulice City Road.
- v blizkosti je obchod Markes and Spencer a Subway, v hotelu je resturace s možností dokoupit snídani, večeři.
- je to klidná čtvrť - City
- na metro Moorgate to je tak 8 minut od hotelu
- pokud přijedete ze Standstedu na Baker Street s easyBusem, tak linka Hammersmith a Circle jedou od tamtud přímo na Moorgate bez přestupu.
- postel je na můj vkus až moc měkká, a to mám raději měkké postele, mám rád hodně pod hlavou, ale tady mi stačil jeden polštář, protože tělo zbytek postele promáčklo, a tak jsem měl hlavu výš než zbytek těla i bez dvou velkých polštářů
- za akční cenu 11 a 16 liber super hotel, ještě jsem teda dokupoval za neakční cenu 49.95 liber jeden den, ale za 25 liber na noc pro dva v zóně 1 a za 15 minut v centru Londýna metrem bych do toho šel znovu.

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 20:35 
Diskutér

mandrinka píše:
- za akční cenu 11 a 16 liber super hotel, ještě jsem teda dokupoval za neakční cenu 49.95 liber jeden den, ale za 25 liber na noc pro dva v zóně 1 a za 15 minut v centru Londýna metrem bych do toho šel znovu.

Byl pote nejaky problem s tim, ze byla rezervace "na vice noci zvlast" ? Nebo nebyla ?

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2011 21:34 
Diskutér

charlie2025 píše:
mandrinka píše:

Byl pote nejaky problem s tim, ze byla rezervace "na vice noci zvlast" ? Nebo nebyla ?

To byla ta akce za noc za 9 liber (plus platba kartou 2 libry), jenže dvě noci za 9 neměli a myslím, že ani za akční cenu nešlo víc nocí najednou koupit, a možná mi do toho ještě neladily termíny, tak to vyšlo takhle. A původní plán vlivem nepříliš zákaznicky orientovaného přístupu easyjetu nás přiměl pobyt rozšířit na poslení chvíli ještě o jeden den. To za těch 50 liber jsem kupoval dva dni před příjezdem. A když nad tím teď přemýšlím, tak na naposlední chvíli kupované ubytování to není tak hrozné.

PříspěvekNapsal: 05 kvě 2011 09:44 
Diskutér

mandrinka píše:
charlie2025 píše:
mandrinka píše:

To byla ta akce za noc za 9 liber (plus platba kartou 2 libry), jenže dvě noci za 9 neměli a myslím, že ani za akční cenu nešlo víc nocí najednou koupit, a možná mi do toho ještě neladily termíny, tak to vyšlo takhle. A původní plán vlivem nepříliš zákaznicky orientovaného přístupu easyjetu nás přiměl pobyt rozšířit na poslení chvíli ještě o jeden den. To za těch 50 liber jsem kupoval dva dni před příjezdem. A když nad tím teď přemýšlím, tak na naposlední chvíli kupované ubytování to není tak hrozné.

za tech 9 liber je to vzdy jen na jednu noc

PříspěvekNapsal: 05 kvě 2011 18:07 
Diskutér

Několik poznámek: akční cena 9 GBP/pouze 1 noc je až v posledním roce nebo roce a půl. V roce 2008 - 2009 jsem bydlel 4x za cenu 9 GBP/noc/double na více nocí (typicky 4 - 5) a bylo to velmi příjemné - už aby to zase bylo :-) Teď už z hlavy nevím, ale při platbě s Visa Electron byl poplatek za rezervaci tuším 0.50 GBP.

Každý má individuální potřeby a při průměrné ceně 19 GBP/double/noc za hotel v Londýně, nemluvě o akcích za 9 GBP, mi přišlo 20 GBP za týden wi-fi jako naprosto ospravedlnitelné (každý večer jsem ještě třeba pár hodin pracoval). Mají to progresivně odstupňované a týdenní cena je myslím velice přijatelná a za to pohodlí to stojí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina