Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 pro 2019 15:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: New York
PříspěvekNapsal: 28 pro 2010 19:11 
Návštěvník

měl byste někdo nějaký dobrý tip na ubytování pouze na 1 noc v blízkosti JFK ? za tipy předem děkuji :-)

PříspěvekNapsal: 28 pro 2010 19:46 
VIP

basks píše:
měl byste někdo nějaký dobrý tip na ubytování pouze na 1 noc v blízkosti JFK ? za tipy předem děkuji :-)

mas neco proti tem asi 40ti hotelum u letiste?

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 07:34 
Návštěvník

to adam : děkuji, to jsem přesně chtěl slyšet :evil:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 08:42 
Moderátor

Ramada Long Island City. Solidní ubytko, solidní ceny, dobrý dojezd z letiště (ale není to vhodné na přestup), kousek od dvou linek metra, pár stanic na Manhattan. Na snídani výborné donuty.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 08:51 
Moderátor

alexx píše:
Ramada Long Island City. Solidní ubytko, solidní ceny, dobrý dojezd z letiště (ale není to vhodné na přestup), kousek od dvou linek metra, pár stanic na Manhattan. Na snídani výborné donuty.

To mi povídej, za $45 double/noc nebylo co řešit.

Jinak Ramada má často 50% slevy, takže se vyplatí občas kouknout přímo na jejich stránky a né jen bezmezně něco hledat na booking.com..

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 08:54 
Návštěvník

alexx píše:

díky, ale právě potřebuji hotel pouze na přespání na přestup

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 09:07 
Moderátor

basks píše:
alexx píše:

díky, ale právě potřebuji hotel pouze na přespání na přestup

Já jsem jednou bydlel v JFK Inn, byl někde na Jamaice a cca 4 km od letiště.
Hotel měl i free transfer mezi letištěm a hotelem. Pokoje čisté, na přespání stačilo.
Bohužel si už nepamatuji cenu.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 11:59 
VIP

basks píše:
to adam : děkuji, to jsem přesně chtěl slyšet :evil:

no ono by možná stačilo

(a) zapátrat i tady v tom threadu
(b) trošku více specifikovat co a hlavně zakolik chceš
(c) zkusit jako první použít nějaký elementární vyhledávač (kayak, hotwire) a říct co ti tam třeba nevyhovuje.

jelikož, asi to nechceš slyšet, tyhle stránky nejsou cestovka, víš?

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 14:53 
Návštěvník

to adam: pochopitelně ty vyhledávače mám prohlédnuté.. ptal jsem se na tip, resp. nějakou zkušenost, či vychytávku, chceš li to polopaticky...
S cestovkou si to tu nepletu a za tvoji srdečnou ochotu ti zpětně děkuji .... :shock:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 14:57 
VIP

basks píše:
to adam: pochopitelně ty vyhledávače mám prohlédnuté.. ptal jsem se na tip, resp. nějakou zkušenost, či vychytávku, chceš li to polopaticky...
S cestovkou si to tu nepletu a za tvoji srdečnou ochotu ti zpětně děkuji .... :shock:

polopaticky co nepotřebuji, ale koukám, že ty si to moje sdělení nějak nepobral...ale tak své kýžené tipy tu máš, tak si vyber.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2011 09:41 
Tazatel

alexx píše:
Ramada, na airways nikdo nic moc lepšího nevymyslel (kompromis doprava+cena+kvalita). Já jsem byl v Ramada Long Island City a nemůžu si stěžovat - dobrý pokoj (dokonce s výhledem na Manhattan, to se ale nedá garantovat), bylo tam ticho, nestálo to tak moc, je to kousek metrem na Manhattan i na Kew Gardens, odkud jezdí bus (v rámci MHD) na letiště.

Kde hledáte ty super tarify na Ramada v NYC (jsme 2)? Hledám ubytko na 30.6.-4.7. a háže to 200 USD a víc za noc/pokoj..Možná je to sezonou? Já koukala na booking etc a nic

Díky:-)

PříspěvekNapsal: 21 úno 2011 09:58 
VIP

To,ze byla v Ramada/ale asi ijinde/jednou super cena,neznamena,ze tam bude i jindy,/a zrovna na termin,kdy to potrebujes/.My jsme jednou meli Ramadu za 40 dolaru/byt to bylo v Las Vegas/,byli jsme uplne nadseni,super bylo vsechno,ale kdyz jsem se pak zkousel obcas cvicne divat,kolik je bezna cena,tak jsem jen ziral,pod 100 uz nikdy nebylo.

PříspěvekNapsal: 21 úno 2011 14:39 
Návštěvník

[quote="KetyKde hledáte ty super tarify na Ramada v NYC (jsme 2)? Hledám ubytko na 30.6.-4.7. a háže to 200 USD a víc za noc/pokoj..Možná je to sezonou? Já koukala na booking etc a nic

Díky:-)[/quote]
Na tomto odkazu http://www.ramada.com/Ramada/control/Bo ... ilMod=true
při současném zadání corp. code 67243 ti too hodí ve tvém termínu cenu za dvojlůžák 104 USD bez tax na den ( 122,84 s taxama) což je docela fajnová cena :-)

PříspěvekNapsal: 26 úno 2011 12:57 
Kolemjdoucí

Thomson píše:
Ahoj v New Yorku jsem bydlel na několika místech a nejlépe v poměru kvalita - cena - místo se mi jevil "Spot Hostel / 5th ave 35 west 126th street" Je to sice již v Harlemu :shock:, ale dá se tam snadno a rychle dostat a třeba vás ani nikdo cestou nepřepadne :lol: Navíc za cenu od 17 USD za noc není co řešit. http://www.spothostels.com

Nevíte, jak to s tímto hostelem aktuálně vypadá? Nedá se u nich na webu provést rezervace totiž...

PříspěvekNapsal: 12 čer 2011 19:42 
Diskutér

Prozradíte mi někdo, proč je Ramada v Queens tolik oblíbená? Bydlel jsem loni (a letos plánuji také) Howard Johnson u Queensboro Bridge a cenově to vychází na stejno a přitom je 3 minuty k metru a tím pak 3 stanice k Central Parku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina