Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 11 pro 2019 02:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: New York
PříspěvekNapsal: 14 led 2010 14:01 
Návštěvník

Já bydlel v proslulém hotelu Pennsylvania. Úplně v pohodě, čisto, prostorný pokoj, na 33th street, s výhledem na Madison Garden, 7 nocí dvoulůžkový pokoj, 692 USD komplet se vším všudy...Bylo to tedy v lednu, kdy ubytování v New Yorku klesá na cenu turistického stanu :-)

PříspěvekNapsal: 14 led 2010 14:02 
Nováček

Záleží asi na tom, co si od toho slibuješ, pokud chceš bydlet přímo v centru a neztrácet čas zbytečným přemisťováním, tak doporučuju Millennium Brodway Hotel (vylezeš a jsi přímo na Times Square). Je sice trochu dražší (cca 230 dolarů za noc), ale nic extra levnějšího v centru neseženeš. Toť má zkušenost :)

PříspěvekNapsal: 14 led 2010 19:49 
VIP

a_amanda píše:
Záleží asi na tom, co si od toho slibuješ, pokud chceš bydlet přímo v centru a neztrácet čas zbytečným přemisťováním, tak doporučuju Millennium Brodway Hotel (vylezeš a jsi přímo na Times Square). Je sice trochu dražší (cca 230 dolarů za noc), ale nic extra levnějšího v centru neseženeš. Toť má zkušenost :)

230 usd je teda hodne palka. normalni cena je kolem 140 usd za normalni hotel v centru...

PříspěvekNapsal: 14 led 2010 23:30 
VIP

a_amanda píše:
Je sice trochu dražší (cca 230 dolarů za noc), ale nic extra levnějšího v centru neseženeš. Toť má zkušenost :)

Ale seženeš. Přes Hotwire se bez problémů dostaneš na poloviční cenu za 4* hotel v Theatre Districtu, tj. přibližně mezi JZ rohem Central Parku a Times Square.

PříspěvekNapsal: 19 led 2010 11:47 
VIP

Luko píše:
Já prubnul Jazz on Lenox Hostel. Leží jen o kousek dál na 104 West 128th Street. Dormitory bylo za 18,5 USD plus tax 14,25 %. Celkem to ušlo.

já můžu doporučit Hostel 99 129st x Madison ave 7min od metra
pres hostelbookers vsedni den 14 vikend 15 USD + NYC dan asi 13%
v ceně je na hostel královská snídaně akorat jen mezi 9-10hod takže jsme ji většinou nestihli :D

PříspěvekNapsal: 19 led 2010 16:45 
VIP

Já byl ted v NY v hotelu Affinia Manhattan - hned u Penn Station (7th Ave, 31st St).
Platil jsem za 3 noci cca 309$ (84$/noc + taxy).
Bookovano přes Priceline.com (name your own price) - takže spíš trošku loterie (jinak díky za tip na tuhle službu na těchto stránkách)

Hotel trošku starší, ale jinak super, obzvlášť jeho poloha (za 90 minut od přistání na EWR jsem už byl v MSG na hokeji :) )

PříspěvekNapsal: 21 led 2010 13:52 
Moderátor

Díky aktuálně probíhajícímu promo tarifu řetězce Ramada, jsem zabookoval 4 noci v NY, Long Island City za $184 se snídaní.

PříspěvekNapsal: 21 led 2010 14:25 
Nováček

Já jsem byl ubytován v Japonským hostelu.
A vřele doporučuju, akorát je potřeba znát někoho z japonštinou, kdo pomůže s rezervací,
jelikož jsou stránky jen v japonštině.
http://www.space46.com/conditions.html

cena pokojů je od 70 -140 dolaru.

Ja bydlel v tom nejdrazsim za 140. Muj kamarad mi to objednal asi 4 mesice pred odletem a uz meli volnej jen tento pokoj pro 4 osoby. Jinak na pokoji jsem mel lednici, apple pocitac s internetem, televize, dvd, hifi, vlastni koupelnu a postele pro 4 lidi. :-)
Hostel je v podstate v centru NY. Asi 5 minut pesky od Times square.

PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 13:41 
Kolemjdoucí

Čerstvá zkušenost z minulého týdne
Hotel Wellington roh 55st. a 7ave. ofiko cena je 140$. Koupil jsem 3 pokoje na 4 noci přes Priceline.com cena za pokoj byla 75$ na noc + taxy (pro dva). Starší hotel, ale v pohodě. Je tam velká spousta pokojů do dvora, ale kuřácké pokoje jsou na ulici.Z airfresh sprejem za 2 dolce absolutně super a výhled na Times Square.

PříspěvekNapsal: 10 bře 2010 23:51 
Kolemjdoucí

Čaute, taky už jsem byl několikrát v NYC, konkrétně celkem 4x a pokaždé jsem bydlel někde jinde.Poprvé v hotelu New Yorker, noc cca 100 USD ale podle mne nic moc, velký jak sviňa, nic moc čistota ale dalo se no.Daleko lepší zkušenost mám s hostely na Manhatanu. Pro mě byla vždy důležitá poloha hostelu a pak všechno ostatní! Bydlel jsem v Big Apple Hostel hned u Times Square, cca 38 USD za noc, místo super, 50 m na Times Square, a ostatní věci vcelku průměr.

Jako nejlepší kup považuji Columbus Circle Hostel myslím na 60th street 120 west, úplně luxusní lokalita, hned na rohu central parku, kousek od metra. Nejlepší bylo že člověk od tama má blízko jak do toho úplného centra Manhatanu, kde empire, apple, times square, macys, 5th avenue apod., tak i blízko do fajného odpočinkového místa jako je central park.

Noc vyšla na 23 -27 dolaru, byli jsme tam loni na zač.podzimu na 8 dní.Ten hostel byl úplně nový, otevřeli ho ten samý rok v květnu, takže všechno čisté, sprcha a záchod dokonce na pokoji, čisté, v klidném místě jako maximální spokojenost.

Doporučuji všem co neplánují strávit velkou část času na pokoji a to protože jsou v NYC, městě neomezených možností!!!

PříspěvekNapsal: 04 dub 2010 18:34 
Nováček

Ahoj, já byla v NY loni a jelikož mě zajímala především cena, tak jsem zvolila Lafayette International Hostel v Brooklynu za 20 dolarů na noc.
Sice jsem po výstupu ze stanice metra v 11 v noci zažila menší šok v podobě množství zfetovaných/ožralých (kdo ví..) osob, do hostelu vzdáleného cca 200 metrů jsem nicméně došla i s kufrem bez úhony (bylo nás 5, takže možná i proto). Úroveň nic moc, ovšem personál příjemný a žádná špína-spíš hostel působí celkově omšelým dojmem s lehce zatuchlým aroma.
Pokud hledáte co nejlevnější místo určené pouze k přespání a uložení věcí a nejste moc nároční, tak doporučuju.

PříspěvekNapsal: 10 zář 2010 12:18 
VIP

Bydlel jsem v cervenci v International Chelsea Hostel, na 20. ulici, mezi 7.-8. Ave. Poloha primo uprostred mezi Central Parkem a Jiznim koncem, vsechno pesky dobre dostupny!! Cena byla asi 35 USD i s taxou!! Asi nejlevnejsi na strednim Manhattanu v sezone, ale bylo to i se snidani, vsude cisto. Zarizeni pouze postel, skrinka a umyvadlo na pokoji, sprchy a WC na chodbe, spolecnne pro cca 4 pokoje. Dole za poplatek uschovny batoziny, vyuzitelny po checkoutu. Mel jsem booknutou postel v pokoji pro 4, ale dali me na dvojaka, takze to bylo cool.

Předmět příspěvku: Ubytovani New York
PříspěvekNapsal: 31 říj 2010 10:51 
Kolemjdoucí

Zdravim vsechny,
18 února odlétame na otočku do New Yorku......Prosím zda ma někdo nějaký dobrý typ na dobré a ,,levné" úbytování pokud možno na Manhattnu?? Vím, že levné a dobré ubytko bude asi na Manhattnu problém, ale přece jenom...kdyby někdo věděl...
Ještě jeden dotázek...Příletové letiště máme JFK a odlétáme pak z Newark.....jak se nejlépe dostat do centra z těcho letišť??
Děkuji všem za tipy :)

Předmět příspěvku: Re: Ubytovani New York
PříspěvekNapsal: 31 říj 2010 11:42 
Diskutér

VeronikaS píše:
Zdravim vsechny,
18 února odlétame na otočku do New Yorku......Prosím zda ma někdo nějaký dobrý typ na dobré a ,,levné" úbytování pokud možno na Manhattnu?? Vím, že levné a dobré ubytko bude asi na Manhattnu problém, ale přece jenom...kdyby někdo věděl...
Ještě jeden dotázek...Příletové letiště máme JFK a odlétáme pak z Newark.....jak se nejlépe dostat do centra z těcho letišť??

viewtopic.php?f=19&t=23&start=15
http://www.flyertalk.com/forum/new-york ... dated.html
Moc jsem tomu nevěnoval, možná když zkusíš search.php najdeš víc.

Předmět příspěvku: Re: Ubytovani New York
PříspěvekNapsal: 31 říj 2010 12:29 
VIP

VeronikaS píše:
Zdravim vsechny,

hotelu mas nad sebou nekolikero, doporucuji pouzit hotwire.com co se tyce dopravy tak JFK-centrum je fix price 50USD. pokud letis ve vice jak 2 lidech tak bych nevolil nic jineho (i kdyz bych jel i ve dvou:)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina