Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 13 dub 2021 02:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: New York
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 16:00 
VIP

Jak bylo zmíněno v předchozím příspěvku,bydlet relativně levně mimo Manhattan není úplně ideální řešení.Pokud jedete jen do NY na víc dní,tak neustálé pendlování ubírá čas.My jsme se rozhodli pro dražší hotel přímo na Man.hlavně z důvodu úschovy zavazadel.Původně jsme chtěli jen 1 noc,pak jsme to změnili na 2.Není to asi pravidlem,ale většinou Vám v hotelu,kde se odhlašujete dovolí nechat zavazadla někde v koutě v recepci ještě po zbytek dne,do dohodnuté hodiny.Zmínil jsem zde,že z nabídky hotelů jsme vybrali Carter na 43 ulici.Někdo si ho prohlédl na You Tube a byl zhrozen.Shodou okolností jsem dnes mluvil s kamarádem,který v něm nedávno spal a řekl mi,že je to tam naprosto v pohodě,čisto.Zádný luxus,ale na tu cenu a polohu dobré.

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 16:17 
Kolemjdoucí

Samozřejmě s vámi souhlasím a normálně, když cestuji po Evropě (Vídeň, Londýn, Amsterdam) tak vždy bydlím v centru. Jenže mému 4 dennímu pobytu v NY předchází 20-ti denní roadtrip po západním pobřeží, takže je to pro mě poměrně vysoká investice a proto docela rád takto ušetřím. Není to přímo na letišti a cenový rozdíl je poměrně značný. Šlo mi o to jestli nemá někdo přímo s tímto hotelem zkušenost

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 16:18 
Návštěvník

Doporucuji tohle: Sumner Hotel
22 Sumner Place, NY 11206 Brooklyn
Na Manhatan dojdes treba pesky pres Wiliamsburg bridge nebo metrem cca 10 minut.Cena je dobra. Jenom v pokoji nebyla lednicka...

Pozn. Jak jsi v tom vybranem hotelu v Jamaice dosahl ceny 48 USD? Za pokoj tam vidim 96 USD a takovych hotelu najdes v NY dost.... :)

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 16:36 
Kolemjdoucí

danr píše:
Doporucuji tohle: Sumner Hotel
22 Sumner Place, NY 11206 Brooklyn
Na Manhatan dojdes treba pesky pres Wiliamsburg bridge nebo metrem cca 10 minut.Cena je dobra. Jenom v pokoji nebyla lednicka...

Pozn. Jak jsi v tom vybranem hotelu v Jamaice dosahl ceny 48 USD. Za pokoj tam vidim 96 USD a takovych hotelu najdes v NY dost.... :)

Bylo to za osobu a jsme dva :) Ale díky za tip, asi to ještě přebooknu, koukal jsem, že maj ještě v mém termínu volno. Těch 40 USD rád připlatím. Ještě jednou dík ;-)

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 17:00 
Diskutér

před rokem a půl jsme bydleli přímo na 14th St přímo na metru v hotelu 309. Jedná se o normální činžák, kde některé bytovky jsou pronajímány. Není to nic super(tedy až na některé nově zrekonstruované suity), ale cena za pokoj je 69USD, nikoli za osobu. Teď jsem koukala na booking.com a noc vychází pořád stejně, kolem 7USD.
společná koupelna je na patře, teda je jich tam několik a jsou v pohodě. Všechny pokoje mají kuchyňku. Jediné negativum bylo, že se nedalo regulovat topení a bylo tam pořád přetopíno. Takže v únoru jsme pořád větrali ....

PříspěvekNapsal: 29 črc 2011 09:27 
Diskutér

petule píše:
před rokem a půl jsme bydleli přímo na 14th St přímo na metru v hotelu 309. Jedná se o normální činžák, kde některé bytovky jsou pronajímány. Není to nic super(tedy až na některé nově zrekonstruované suity), ale cena za pokoj je 69USD, nikoli za osobu. Teď jsem koukala na booking.com a noc vychází pořád stejně, kolem 7USD.
společná koupelna je na patře, teda je jich tam několik a jsou v pohodě. Všechny pokoje mají kuchyňku. Jediné negativum bylo, že se nedalo regulovat topení a bylo tam pořád přetopíno. Takže v únoru jsme pořád větrali ....

to mě zajualo, to je tenhel hotel? http://www.booking.com/hotel/us/309.cs. ... 00;srpos=4
a v jaké termíny se dá dostat na takovouhle cenu?

PříspěvekNapsal: 29 črc 2011 12:36 
Diskutér

neuromancer píše:
V Ramadě Queens jsem bydlel teď od 5.7.-8.7. a při použití výše zmíněného kódu byla cena za noc 87$ bez daně.

Ten kód patří instituci Allied Business Network viz. http://www.abnsave.com, které je dost populární na mnohých slevových diskuzních fórech v USA. Použítí kódu je naprosto v pohodě, platí pro celou síť Wyndham hotels(Days Inn, Ramada, Super 8 atd..), sleva je 20% z best available rate. Projel jsem teď za 3 týdny celý severovýchod Států a všude fungoval naprosto bez problémů.

No to by mě zajímalo, jak to funguje. Teď jsem s tím kódem rezervoval motel, z ceny top slevilo, ale v rezervaci mám poznámku: Invalid Corp Id :: 67243.
Můžu čekat, že po mně budou chtít nějaký doplatek? Setkal jste se s tím někdo?

Předmět příspěvku: Hojo hotel
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 17:30 
Nováček

Prosim o radu, objednavam hotel Howard Johnson (konkretne long island) primo na strankach HoJo. Pri objednavce je u celkove ceny s dani napsano, ze v cene nejsou lokalni priplatky (local surcharges) a mistni dane (local taxes).
Byl jste nekdo v Hojo hotelu s objednavkou na jejich ofic. Strankach ?
Budu platit jeste neco navic ? Nebo cena na objednavce byla koncova ?

Diky moc

Předmět příspěvku: Re: Hojo hotel
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 18:16 
VIP

jerry90 píše:
v cene nejsou lokalni priplatky (local surcharges) a mistni dane (local taxes).

Nevim to jiste, ale myslim ze v tomto pripade mysli 'local surcharges' napriklad room service, internet (pokud se plati), laundry, atp. K tomu se douctovava 'local sales tax'.
Takze muj nazor je, ze tva cena za ubytovani je jiz konecna.

Předmět příspěvku: Re: Hojo hotel
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 20:45 
Diskutér

dmitrijsadlo píše:
jerry90 píše:
v cene nejsou lokalni priplatky (local surcharges) a mistni dane (local taxes).

Nevim to jiste, ale myslim ze v tomto pripade mysli 'local surcharges' napriklad room service, internet (pokud se plati), laundry, atp. K tomu se douctovava 'local sales tax'.
Takze muj nazor je, ze tva cena za ubytovani je jiz konecna.

Souhlasím, mám stejnej názor.
Já ho taky rezervovala na jejich stránkách, použila jsem ještě slevový kódy a na voucheru je:

4 nights (1 Room): USD 447.97
Taxes: USD 80.07

takže taxy jako takový jsou již započítaný.

PříspěvekNapsal: 12 srp 2011 09:32 
Nováček

Citace:
Souhlasím, mám stejnej názor.
Já ho taky rezervovala na jejich stránkách, použila jsem ještě slevový kódy a na voucheru je:

4 nights (1 Room): USD 447.97
Taxes: USD 80.07

takže taxy jako takový jsou již započítaný.

a v hotelu chteli presne tolik co na objednavce ?

Diky za odpovedi.

PříspěvekNapsal: 12 srp 2011 10:01 
Moderátor

HoJo v LIC je fajn, je tam větší jídelna než v Ramadě, jídlo stejné. Hotel taky stejný, pokoje taky na jedno brdo. Je i blíž od metra než Ramada, cca 2 minuty, po cestě je nějaká pizzerka, obchod, indické bistro za příznivé peníze, a liquer store, který vedl nějaký čech a polák. V hotelu je oficiální úschovna zavazadel zadarmo nebo dolar či dva (odlet jsme měli večer, tak jsme tam ráno nechali bágly a vyzvedli je večer).

Měli jsme asi smůlu, ale dali nám neuklizený pokoj, tak jsme to reklamovali, dali nám jiný, ale ten už neměl výhled na Manhattan. Na pár nocí je to fajn, je tam hlavně ticho. Oproti HoJo ve Washingtonu u křižovatky Florida a New York je to jedna báseň :-). Není HoJo jako HoJo :-).

PříspěvekNapsal: 12 srp 2011 10:50 
Tazatel

Jedem v únoru a objednával jsem Comfort Inn Lower East Side cena 110USD vč. snídaně + tax. Ale je to na Manhattanu a jeden z nejlepších poměru mezi cenou a kvalitou...

PříspěvekNapsal: 12 srp 2011 10:55 
Moderátor

Super, do toho bych šel taky. Mě se za těch +- 100 dolarů nic rozumného na Manhattanu najít nepodařilo.

Předmět příspěvku: Ubytování u letiště Newark
PříspěvekNapsal: 15 srp 2011 13:43 
Kolemjdoucí

Dobrý den, přiletím do Newark - můžete mi doporučit nějaké ubytování poblíž? Je lepší se zajímat o ubytování v Jersey nebo v NY?
Budu rovněž rád, pokud mi někdo poradí jak se pak dostat na Manhattan.
Díky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina