Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 dub 2021 08:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: New York
PříspěvekNapsal: 16 črc 2011 19:23 
Diskutér

Já před dvěma lety bydlel levně přes YMCA na Queensu v double room za cca 30 usd/osoba. Normální pokoj s tv atd. Zkus tady http://ymcanyc.org/index.php?id=3093 ...každopádně YMCA neúčtují daň.

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 09:21 
Diskutér

V listopadu letime do NY a tak dle zdejsich doporuceni sleduju HoJo a Ramadu Long Island.
cca pred 3 tydny byla napr cena za nase ubytko v HoJo na 7 noci Kingbed cca 13300,-. nemel jsem na ucte penize, tak jsem to nemohl rovnou koupit. Bohuzel po vyplate to je ted cca 16000,-.
112$/noc + 140$ dan /s pouzitim corporate kodu/. Ma cenu jeste cekat a doufat, ze to pude na tech 13300.-, nebo to radeji koupit? dik za radu

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 09:34 
Návštěvník

Jarin13 - přes co to objednáváš? Pokud přes Wyndham, resp přes stránky Ramady, tak to po tobě přece nechce platbu hned :-)
zkusil jsem týden v listopadu v HOJO na Queens Blvd - tak to vychází docela slušně 108,80 pro 2 na noc vč. tax - viz http://www.hojo.com/HowardJohnson/contr ... ilMod=true

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 09:49 
Diskutér

jj, pres www.hojo.com. hmm, tak to me fakt nenapadlo, ze to neplatim komplet predem :oops: :roll:
....jako kdybych objednaval hotel pres net poprve

cena je slusna, ale daleko od metra a od centra...
divam se na tento:

https://www.hojo.com/HowardJohnson/control/Booking/booking_req?brandCode=DI,HJ,KG,RA,SE,TL,WG,BU,WY,BH,MT&searchWithinMiles=50&areaType=3&destination=Long%20Island%20City,NY,US&state=New%20York&country=UNITED%20STATES&checkInDate=11/12&checkOutDate=11/19&numberAdults=2&numberRooms=1&numberChildren=0&numberBigChildren=0&rate=000&id=26600&propBrandId=HJ&promotionCode=&corporateCode=67243&iataNumber=&cid=&affilid=&partnerid=&variant=&roomId=NK1_SVC

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 09:53 
Návštěvník

Jarin 13 - no žes psal, že jsi nemohl objednat, žes měl na účtě málo peněz..:-) tak to proto..

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 10:01 
Diskutér

basks píše:
Jarin 13 - no žes psal, že jsi nemohl objednat, žes měl na účtě málo peněz..:-) tak to proto..

jj, ja vim. vsak jsem hnup. fakt me to nenapadlo. proste jsem jen uvidel cenu a dal uz jsem nad tim nepremyslel

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 12:32 
VIP

My letíme taky v listopadu,ale chceme být na Manhattanu.Prakticky jediný hotel za přijatelnou cenu jsme vzali Carter na 43 ulici,super poloha.Cena 1 noci 154,pak jsme se rozhodli ještě pro jednu,přes jiného prodejce 144.Hostel jsme nechtěli.

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 13:10 
Diskutér

Sám sháním na konec září a jako nejlepší mi vyšel Best Western Jamaica Inn nonrefundable nebo teď jsem ještě narazil na Super8 North Bergen - ten je v New Jersey, ale píšou, že mají vlastní shuttle do NYC a s kódem na 3 dny mi vychází za 285, což je nejmíň, co jsem zatím našel.

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 14:21 
Návštěvník

anavi píše:
My letíme taky v listopadu,ale chceme být na Manhattanu.Prakticky jediný hotel za přijatelnou cenu jsme vzali Carter na 43 ulici,super poloha.Cena 1 noci 154,pak jsme se rozhodli ještě pro jednu,přes jiného prodejce 144.Hostel jsme nechtěli.

Nechci strašit, ale protože letíme taky v listopadu a sháním hotel a Vaše cena mě velmi zaujala začal jsem se po Carter hotelu rozhlížet.
Už mě to přešlo, zkuste Carter Hotel vyhledat na youtube.com

basks píše:
Jarin13 - přes co to objednáváš? Pokud přes Wyndham, resp přes stránky Ramady, tak to po tobě přece nechce platbu hned :-)
zkusil jsem týden v listopadu v HOJO na Queens Blvd - tak to vychází docela slušně 108,80 pro 2 na noc vč. tax - viz http://www.hojo.com/HowardJohnson/contr ... ilMod=true

Všiml jsem si že na linku k hotelu je předvyplněný corporate code,
co tento kód znamená, dá se na něj získat slušná sleva, kde jej získám, případně lze použít stávající, nemůže s tím být později problém?
Díky

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 16:35 
VIP

mandrinka píše:
Sám sháním na konec září a jako nejlepší mi vyšel Best Western Jamaica Inn nonrefundable nebo teď jsem ještě narazil na Super8 North Bergen - ten je v New Jersey, ale píšou, že mají vlastní shuttle do NYC a s kódem na 3 dny mi vychází za 285, což je nejmíň, co jsem zatím našel.

Ten Hotel Super8 North Bergen je velmi dobra volba. Primo u hotelu stavi MHD bus, ktery je za 15 minut na autobusaku u Times Square. Cesta stala 2,5 USD, pres den jezdil co ctvrt hodiny, posledni jel hluboko po pulnoci.
Hotel je na svahu odvracenem od New Yorku, okoli nic moc, smerem do centra je nad hotelem nekolik obchodu. Samotny hotel, tedy spis motel, byl cisty, ale uz ponekud unaveny. Pokoje velke vcetne mikrovlnky, rano klasicka kobliho/kavova snidane. Byl jsem tam autem, vyhodou bylo bezplatne parkovani. Za tehdejsich 60 USD/noc bezkonkurencni nabidka.

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 17:21 
Návštěvník

areyouin píše:
basks píše:

Všiml jsem si že na linku k hotelu je předvyplněný corporate code,
co tento kód znamená, dá se na něj získat slušná sleva, kde jej získám, případně lze použít stávající, nemůže s tím být později problém?
Díky

My jsme s tímto kódem loni jezdili po síti hotelů Wyndham - tj. Super8, Ramada, Hojo a další po východní části USA - celkem na 5 místech ubytování - naprosto bez problémů, nikdo se na nic neptal, nikdo nic víc nechtěl. Při objednání tam prostě zadej ten kód . buď to hodí slušnou slevu anebo to má lepší storno podmínky, když tam je třeba rovnou nějaká akce, kde je ale "non refundable", tak s tímto k´dem lze stornovat do 24 hod před příjezdem.

PříspěvekNapsal: 27 črc 2011 17:53 
Diskutér

Tak když vidím, že už jsme nad stovkou USD, tak přidám vlastní zkušenost se Stanford Hotelem na 32. ulici. Blok od Empire State B., za rohem Macy´s. Cena po Novém roku cca 140,- vč. tax. double.
Pár šílených recenzí, ale my jsme byli vloni naprosto spokojeni.
http://www.tripadvisor.ie/Hotel_Review-g60763-d93565-Reviews-Hotel_Stanford-New_York_City_New_York.html

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 07:23 
Diskutér

A co Jazz on the park...noc na osobu vychází s taxou na 855kč....jasně, Asie to není, ale zase je to u metra. Jinak na Long Islandu se dajít najít private za 70-80.Musí se hledat v dlouhodobch pronájmech s tím, že s majitelem se dá domluvit.

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 12:59 
Kolemjdoucí

nemáte někdo zkušenosti s tímto hotelem: http://www.booking.com/hotel/us/super-8-jamaica.cs.html ? Mám tam na září rezervované 4 noci. Sice je to pomerne daleko do centra, ale koukal jsem, že Manhattan, je metrem dostupný asi do pul hodiny. Přeci jen u mě zvítězila cena 48USD za osobu/noc bez tax mi přijde velmi slušné.

PříspěvekNapsal: 28 črc 2011 13:25 
VIP

nechci tady shazovat výhody dojíždění, ale bydlet u JFK s tím, že chceš poznávat manhattan, je jako bydlet v kladně s tím, že chceš poznávat prahu. Ano dojedeš, ale není to nic přijemného, osobně bych volil buď hotel na manhattanu, nebo pokud na to nemám tak hostel, zase tam nejedeš na tři měsíce, aby tě to položilo a věř mi, že to dojíždění je řádná pruda...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 365 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina