Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 úno 2020 09:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kanárské ostrovy: Nabídka ubytování zdarma
PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 12:45 
VIP

Obsazenost: Ono se to tam dost "točilo" a během dne se na terase probíhalo u stolů to nabízení, takže ti nepovím jak bylo plno. Ale volných míst asi bylo dost. Nevím ani poměr těch kdo apartmán měli už koupený a kdo tam byl na předváděčce.
Do formuláře jsme napsali dva termíny které preferujeme a jeden záložní. Nakonec jen v tom záložním nám nabídli možnost polopenze zdarma (možná i jejich taktika, ale naštěstí jsme se spletli v termínu, kdy měla dcera jarní prázdniny a tak z toho záložního termínu byl pro nás termín nejvýhodnější :lol: :lol: )
Jinak pokud plánuješ Tenerife někdy v únoru podívej se kdy je tam karneval. Má být srovnatelný s karnevalem v Riu. Bohužel jsme to nevěděli a v pátek kdy jsme odlítali tak karneval právě začínal. Stihli jsme ale karneval v Barceloně a i to byl zážitek. Až na tu zimu.

http://tenerife.er.cz/

PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 13:04 
VIP

tuna píše:
Obsazenost: Ono se to tam dost "točilo" a během dne se na terase probíhalo u stolů to nabízení, takže ti nepovím jak bylo plno. Ale volných míst asi bylo dost. Nevím ani poměr těch kdo apartmán měli už koupený a kdo tam byl na předváděčce.
Do formuláře jsme napsali dva termíny které preferujeme a jeden záložní. Nakonec jen v tom záložním nám nabídli možnost polopenze zdarma (možná i jejich taktika, ale naštěstí jsme se spletli v termínu, kdy měla dcera jarní prázdniny a tak z toho záložního termínu byl pro nás termín nejvýhodnější :lol: :lol: )
Jinak pokud plánuješ Tenerife někdy v únoru podívej se kdy je tam karneval. Má být srovnatelný s karnevalem v Riu. Bohužel jsme to nevěděli a v pátek kdy jsme odlítali tak karneval právě začínal. Stihli jsme ale karneval v Barceloně a i to byl zážitek. Až na tu zimu.

http://tenerife.er.cz/

Takže ten záložní termín bude ten, který bychom potřebovali :lol: ...mám koupený letenky v lednu :roll: ...uvidím, jestli bude něco v nabídce ;) ...a nemohlo to být tím, že ty polopenze jsou v tom jen pátek-pátek nebo sobota-sobota?

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 12:47 
Diskutér

objavil som na Aukro jedného "podnikateľa" čo tieto zájazdy pekne speňažuje 17 900 Kč za 2 osoby s letenkami
Mgr.Vladimír Havlíček sporting1@seznam.cz
Prikladám aj oblbovací sprievodný text :

Dobrý den. Posílám informace. Pobyt je situován asi 20 km od letiště Tenerife - jih, nedaleko známé
pláže Playa de Las Americas v přepychové rezidenci, která se nazývá Club Regency. Nachází se
asi 10 min chůze od pláže. Na další pláže nebo do města Vás vozí zdarma
hotelový autobus. Pultová cena týdenního pobytu v tomto zařízení bez letenek je 37 000 Kč. Moje cena je 17 950 Kč celkem za 2 ubytované osoby, polopenzi a letadlo,
včetně všeho, bez dalších příplatků a poplatků (snídaně formou bufetu, večeře výběr z bohatého jídelního lístku, 13 jídel, - předkrm, hlavní jídlo, dezert).

Podmínkou je, že musí cestovat manželé nebo známí žijící spolu a
alespoň jednomu musí být nejméně 30 (29) let v případě přátel a 28(27) let v
případě manželů. Alespoň jednomu nesmí být víc než 60 let. Mohou cestovat 2-4
osoby, tedy i rodina. Cena za 4 osoby je pak samozřejmě
dvojnásobná a polopenze zdarma je jen pro dvě osoby. Dětem pak můžete dokoupit
polopenzi nebo jim vařit v plně vybaveném 4hvězd. apartmánu ( nádobí + veškeré vybavení k vaření, mikrovlnka, toustovač, lednice s mrazákem). Obchoďák jako naše Tesco 5 minut od rezidence.

Nejedná se o CK, ale o tzv. program Ambasador.
Je Vám placeno ubytování pro 2 - 4 osoby a polopenze pro 2 osoby na týden, Vy
za to musíte ze svého týdenního pobytu věnovat 4 hodiny pořádajícímu klubu, který Vám ukazuje ještě svá další zařízení. K ničemu se nezavazujete, nic nemusíte kupovat nebo za něco navíc platit. Naopak se jedná o velmi zajímavou zkušenost.
Sám jsem pobyt absolvoval, stejně jako spousta mých
známých a dalších klientů. Posílám spojení na poslední zájemce, kteří se nedávno
z takového pobytu vrátili (pokud byste chtěli slyšet jejich reference -

+420 733 354 894. Nedávno se vrátila dvojice - mob +420 736 608 384.

komentář Aukra:

------------ Původní zpráva ------------
Od: Libor Šíma <libcasima@seznam.cz>
Komu: Mgr.Vladimír Havlíček<sporting1@seznam.cz>,
Kopie:
Předmět: Re: letenky - faktury
Datum: 22.9.2010 09:05:29
----------------------------------------
Ahoj, děkuji za všechno. Dovča byla opravdu krásná,užili jsem si, velmi
se
mi
líbilo i veškeré jednání s tebou. Jak to bývá po dovolené a nástupu do
práce,
je
toho mnoho, ale jak si najdu chvilku napíšu komentář na aukro. Ještě
jednou
děkuji a přeji ať se daří. Libor a Míša.-

Celá dovolená je opravdu na úrovni a super. Odletové místo je
Praha, Brno nebo Bratislava dle vybraného termínu. Od zařízení Club Regency mám oficiální povolení pro
organizování těchto zájezdů pro Českou a Slovenskou republiku. Při našem setkání mohu předložit. Cena je včetně všeho, tedy i letištních poplatků a případného ubytování v hotelu v přestupovém místě ( letenky jsou vždy s jedním navazujícím přestupem nebo
přestupem s noclehem v přestupovém místě ). Nikdy se nejedná o přímý let Praha, Brno, Bratislava - Tenerife, protože ten je vždy velmi drahý a letenky jsou stejně vyprodány, hlavně na zpáteční let. Fotky posílám také.

Termín: vždy pátek - pátek, sobota - sobota jakýkoliv týden do konce května,ale termíny od ledna dávám pouze svým známým nebo klientům, kteří žádají včas.
Teplo je ale stále, např.běžně 28 stupňů (např. včera 9.11. teplota ve 14 hodin 33 stupňů). K termínu je vždy třeba
připočíst 1 den na cestu tam a 1 den na cestu zpět.

Mob +420 722 509 845
presunúť do Odoslaná poštapresunúť do Kôšpresunúť do Spamový kôš---------------------------------------------úplne zmazať---------------------------------------------označiť ako dôležité

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 13:01 
VIP

já myslím, že ta polopenze je spíš podle toho jak tě vyhodnotí podle dotazníku.
K ceně letenky. V únoru vycházela zpátečka Bratislava-Barcelona-Tenerife cca 1500/os a Praha-Londýn-Tenerife-Barcelona-Praha cca 3200,-Kč/os

Jinak by mne zajímalo, co pan Mgr.Vladimír Havlíček, dělá když ti na přestupu ulítne letadlo (třeba díky špatnému počasí v Praze).

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 13:52 
Diskutér

peter píše:
Od zařízení Club Regency mám oficiální povolení pro
organizování těchto zájezdů pro Českou a Slovenskou republiku. Při našem setkání mohu předložit.

To by mě zajímalo, kde tímto cárem papíru bude máchat v případě průseru :D

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 14:00 
VIP

Každopádně pokud píše, že "organizuje zájezd" tak by na to měl mít koncesi, pojištění ... Až mu na to někdo vlítne, to bude průůůůůser.

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 14:09 
Diskutér

Jasně, obávám se, že jakési povolení od Club Regency může použít akorát na záchodě. Navíc je to komické, to je jako kdybych upekl bábovku a vydával povolení samoškám, že ji mohou prodávat.

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 23:31 
Diskutér

a odpoved na môj skúšobný dotaz

Dobrý deň , mohli by ste mi zaistiť len termím pobytu , letenky si zakúpime sami
Alebo sú Vaše služby len kompetne ?

je odpoved :
Ne, to nejde. Moje služby jsou kompletní, cena je pevně dána za vše.

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 23:32 
VIP

peter píše:
a odpoved na môj skúšobný dotaz

Dobrý deň , mohli by ste mi zaistiť len termím pobytu , letenky si zakúpime sami
Alebo sú Vaše služby len kompetne ?

je odpoved :
Ne, to nejde. Moje služby jsou kompletní, cena je pevně dána za vše.

Podnikatel :lol:

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 23:32 
VIP

napiš tomu druhýmu. S tím se dalo celkem rozumě domluvit.

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 23:34 
VIP

tuna píše:
napiš tomu druhýmu. S tím se dalo celkem rozumě domluvit.

Já ho zkusím, jestli to ještě provozuje :)

PříspěvekNapsal: 11 lis 2010 23:46 
Diskutér

Ja mám možnosť ísť na túto akciu cez iného sprostredkovateľa zadarmo len si treba zaplati a zohnať letenky sám .

Ja som našiel letenky na január za cca 80 eura BTS - Brusel - Tenerife a späť

Tento podnikateľ ma ale zaujal , tak sa s ním pohrávam a dopisujem si s nim , čo z neho ešte vypadne

PříspěvekNapsal: 14 lis 2010 14:10 
Diskutér

POSLAL SOM MU TENTO DOTAZ :

pošlite mi podrobnejší rozpočet včetne odletu z Bratislavy , na januárový termím kedy budete mať volno v duhej polovici mesiaca
Poprosím o presnejšie dáta cesty kedy sa odlieta , kde sa prestupuje, kolko sa čaká na prestupe ,čo stojí približne letenka, aká batožina môže byť max. dĺžka pobytu, cena ubytovania a polpenzie,možno si dokúpiť All inclusive?
Možno budeme celkom väčšia skupina asi 10 -12 osôb t.j. 5 , 6 párov

Preto potrebujem detailnejšie info , lebo sa budú pýtať a už sa aj pýtajú.

ODPOVED PODNIKATELA :

Dobrý den. Žádný podrobnější rozpočet není. Cena je fixní, uvedená v inzerátu a je konečná a za vše, kromě případné městské dopravy. Tedy zahrnuje zařízení zájezdu, letenky, ubytování a stravování. Stravování je možné pouze formou polopenze ( nápoje u snídaně zdarma, u večeře se platí, pivo např. 2 eura ). Není možné dokoupit plnou penzi. V zařízení si ale můžete individuálně dokoupit oběd z bohatého jídelního lístku, cena kolem 15 eur.

Lety a termín: 22.1.2011 odlet v 10.40 z Bratislavy do Londýna - Lutonu v 10.40. Přílet v 11.55. Odlet z Londýna - Lutonu na Tenerife ve 13.35. Přílet na Tenerife v 18.10. Odlet z Tenerife do Bruselu 29.1. v 17.25. Přílet do Bruselu ve 22.55. Ubytování v hotelu na letišti. Odlet z Bruselu do Bratislavy 30.1. v 9.30, přílet do Bratislavy v 11.30.

Všichni moji klienti vždy cestují se zavazadlem, které neodbavují do zavazadlového prostoru, ale berou si ho s sebou na palubu letadla. Musí být do 10 kg a o rozměrech 55 x 45 x 20 cm (malý kufřík). Pokud byste cestovali se zavazadlem větším, musíte doplácet za každý let přibližně 20 eur a ještě je zde nebezpečí ztráty.

Váš pobyt na Tenerife by tedy byl od 22.1.2011 do 29.1.2011, tento termín je pevný, není ho možné prodlužovat.
Zájezd můžete koupit i přes Aukro ( www.aukro.cz v sekci zájezdy a pobyty). Musí být ale někdo z Vás členem Aukra. Na Aukru jsme Vy i já právně chráněni.
Pokud máte o zájezd zájem, složíte příští týden 50% ceny a za týden poté, kdy Vám dovezu letenky, zbývající částku. Na Slovensko přijedu asi ve středu nebo ve čtvrtek, kdy povezu letenky a vstupenky účastníkům zájezdu fotbalového zápasu Chelsea - Žilina. Budu v Bratislavě, Piešťanech a Žilině. Jestliže se setkání s Vámi příští týden neuskuteční, poskytuji daný termín jiným zájemcům. Jste větší skupina a lednové termíny neposkytuji každému.

Přeji Vám hezký zbytek neděle. S pozdravem VH.

PříspěvekNapsal: 15 lis 2010 08:18 
Diskutér

361 + (asi Monarch ve 14.40 za) 1700 + 950 + 533 ... cca 3550Kč + ubytko v Bruselu. To asi klasický koupák musí koukat :-)
Docela by mě zajímalo jak to s klientama co nikdy neleteli Ryanem řeší, asi obsáhlé cestovní pokyny co jak kde dělat.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2010 14:51 
VIP

Teď mi poslali poslali potvrzení rezervace - pobyt včetně polopenze na týden pro 2 (leden 2011) v Regency Club Tenerife zdarma, nemusela jsem ani dávat náhradní termíny. Dala jsem jen ten, v kterém máme už měsíc koupený letenky. Tak sem pak hodim, jak to probíhalo. Snad to bude, jak psal Tuna výše. Zařizovala jsem to přes ten jeho odkaz (Ď :) )

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina