Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 bře 2019 10:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kanárské ostrovy: Nabídka ubytování zdarma
PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 19:59 
VIP

to Luko: Údajně 20-30% lidí to koupí. Neboj se, že se jim to nevyplatí :D

PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 20:58 
VIP

Mě říkali, že úspěšnost mají až 40%, ale u Čechů to bude asi daleko míň... :lol:
Kámoši říkali, že apartmán se dá "pořídit" za 15.000 euro/týden/rok, ale záleží na apartmánu. Když to pronásobíš týdnama x 52, tj. 780.000 éček/apt. Za to máš min. 4 luxusní apartmány. Proto se není čemu divit, že dělají tyhle promo akce a vyplácejí slušné provize za dohození nebo koupení apartmánu... :lol:
P.S.: A to ještě nepočítám roční příjem z udržovacího poplatku: 400 x 52 = 20.800 euro. Prostě dobrej business ;) Asi dělám něco špatně... :shock:

Naposledy upravil puketapu dne 21 bře 2012 21:09, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 21:04 
VIP

Opravdu se nebojte, ze by na tom byli tratni. V Ostrave jednu dobu pusobila cestovka, ktera tyto natlakove akce delala pravidelne a lidi kupovali jako sileni. Vyvar je tam samozrejme obrovsky a pro nakupujiciho je to krajne nevyhodne...

Na tech Kanarech to nebude jinak, kdyz je dobry prodavajici a vi, jak na to, presvedci skoro kazdeho. Lide jsou snadno manipulovatelni, kdyz se vi jak na to. Bohuzel.

PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 21:20 
Diskutér

puketapu píše:
Mě říkali, že úspěšnost mají až 40%, ale u Čechů to bude asi daleko míň... :lol:
Kámoši říkali, že apartmán se dá "pořídit" za 15.000 euro/týden/rok, ale záleží na apartmánu. Když to pronásobíš týdnama x 52, tj. 780.000 éček/apt. Za to máš min. 4 luxusní apartmány. Proto se není čemu divit, že dělají tyhle promo akce a vyplácejí slušné provize za dohození nebo koupení apartmánu... :lol:
P.S.: A to ještě nepočítám roční příjem z udržovacího poplatku: 400 x 52 = 20.800 euro. Prostě dobrej business ;) Asi dělám něco špatně... :shock:

A ještě nepočítáš, že společnost se může "tansformovat", zkrachovat ap. a pak člověk nemá nic. Narozdíl, od reálné koupě a zápisu v katastru.
Ale letečký společnosti můžou bejt štastný, nevím někdo kolik mají Smarti indiviuálních cestovatelů jen s letenkou na Kanáry? Tak 1/3 - 1/5 mohou být právě majitelé těchto apartmánů.

PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 23:23 
VIP

zelig píše:
zennie píše:
Citace:
Možna jsem trochu staromodni, ale zda se mi trochu hovadsky psat potom, co jste cela rodina bydleli a jedli zadarmo něco o dnu v pr..li, kdyz jste 6 umornych hodin museli diskutovat o tom, ze si umíš zařídit dovolenou levněji.

Takže kdyz to shrnu, slusna dovolena za slusny peníze pro ne prave slušného člověka.

Takze spravny pristup slusneho cloveka je nalakat se na bydleni zadarmo a pak se nechat ukecat k pronajmu apartmanu na 50 roku? :D Tak to hodne stesti vsem slusnym lidem ;)

Jo přesně tohle jsem v tom příspěvku napsal. Kdybych potreboval něco prekroutit, muzu se na tebe obrátit?

Ne. Co teda podle tebe slusny clovek udela?

PříspěvekNapsal: 22 bře 2012 09:54 
Návštěvník

Přidám také svoje asi měsíc staré zkušenosti - jednání v Regency Clubu bylo velmi vstřícné a korektní, samotný areál je pěkná čtyřhvězdička, byť relativně dál od moře (1 km ale přes dálnici), bohužel lidi na reklamní akci posílají bydlet do vedlejších resortů, ten náš byl někde mezi 2-3hvězdičkama. Rady delegátky byly perfektní a určitě nám docela pomohly poznat ostrov, řadu věcí se fakt na internetu nedočtete.

Prodejní akci nám slečna ochotně přesunula na jiný den, na pondělí už jsme měli permit na Teide. Akce vcelku v pohodě, jejich systém mě docela zajímal. Nabídka je dost předražená, cca 300k za týden apartmánu (konečnou cenu se ale člověk opravdu dozví snad až podpisu smlouvy), k tomu 12k ročně udržovací poplatek, navíc když si svůj týden chcete pro některý rok vyměnit za jiný luxusní hotel po světě či jiný termín v tomto resortu, opět platíte poplatek cca 5tis. Když si to shrnu, pak pokud ten apartmán prodaj na 50 týdnů v roce, bude cena 15 milionů a k tomu ročně 600tis na údržbu apartmánu a odpovídající části areálu? Jsou k tomu nějaký výhody vyplývající z členství v klubu, pobyty zdarma v některých sítích hotelů apod... suma sumárum, nic pro mě, přestože věřím, že jsou typy lidí, pro který by to mohlo být i zajímavý -ale moc jich nebude.

Bohužel celé to je o tom, že vás 5-6 hodin krměj informacema, který nejsou nepravdivý, ovšem často jsou trochu zavádějící. Pak vás tlačí k okamžitému podpisu smlouvy (klasika - sleva která je jen tady na místě) a když jsem slečnu ujistil, že investici za půl mega si hodlám napřed spočítat v Excelu, projet na internetu a nechat si skouknout smlouvy u právníka, zjevně jsem ji nepotěšil. Trochu mě zklamalo, že přestože bylo jasný, že se do ničeho umluvit nenecháme, museli jsme ještě na další 2 hodiny na exkurzi do jejich 5hvězdičkového dalšího resortu...

Souhrn - asi bych do "pobytu za prezentaci" podruhý nešel. Jeden pohled na věc je ten, že jsme za 5 hodin dostali hodnotu 5k (peníze, za který bych jinak teď mimo sezonu sehnal stejný ubytování), což vypadá pěkně.
Ovšem druhý pohled na věc je, že jsme z 9 dnů dovolené jeden totálně zabili. Čas každýho z nás má určitou cenu a na takovýhle dovolený je cena takovýho dne ještě podstatně vyšší - o náklady na celou cestu ale i o zážitky, o který ten dne přijdeme. Takže výsledek, vcelku spokojenost, že jsme to jednou zkusili, ale příště už bych do podobný nabídky asi nešel.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 10:10 
VIP

Jen tak btw, nevim, jestli to tady uz nekdo nelinkoval, ale:

http://www.slevopolis.cz/cs/sleva/2524-pobyt-zdarma-na-jeden-tyden-v-luxusnim-apartmanu-na-ostrove-tenerife-nabidka-ambasador-program-je-urcena-pro-partnery-ci-manzelske-pary-ve-veku-30-az-60-let-v-ramci-reklamniho-pobytu-zaplat-jen-letenku-a-stravu

Koupilo to uz 460 lidi, a to je jen jeden server. Vsadim se, ze to na miste podepise nejeden z nich. Takze na tom ztratni urcite nebudou...

Ja bych tyhle veci nejradeji zakazal. Prijde mi to jako stejne svinstvo jako jsou ty ruzne podomni uvery atp. Ale nechci zakladat flame, vim, ze je to jen o blbosti lidi.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 11:33 
Diskutér

Vzhledem k rozsáhlé diskuzi pár osobních postřehů. Mrzí mě, že někteří máte horší zkušenost, ale až doteď jsem defacto nezaregistroval "stížnost". Nebudu spekulovat, čím to je, ale doba je složitá, lidé jsou různí... Umístění do rezortů také neovlivním, ale většinou je ubytování v hlavním areálu - tj. cca 4*.

A ta partizánská akce na slevopolis? Je to podraz - od neuvedení požadavků, které klienti musí splňovat, přes nesouhlas s takovouto akcí u vedení , které to zrovna řeší, co s tím. Reálně hrozí, že "kupujícíů stejně nebudou akceptováni. Každopádně to poškozuje všechny, vyjma "prodávajícího" :evil:

Jinak promo v současné době platí do 22.4.2012.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 12:15 
VIP

Hm, nic proti, "byznys je byznys", ale nevim, jake stiznosti cekas.

Predpokladam,ze dodana sluzba je zcela v poradku. To, co je na tehle veci strasne, je zpusob prodeje (psychologicky natlak, casto na starsi lidi) a to, ze v konecnem dusledku kupuji dost predrazenou sluzbu jen z toho duvodu, ze jsou do koupe natlaceni.

Ale chapu, ze na lidske blbosti se vydelava nejlepe. Otazka je, s jakym klidem jsou pak prodavajici schopni se na sebe divat v zrcadle. Ja bych to s cistym svedomim nedokazal.

Jen to vsak jen muj osobni nazor.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 12:31 
VIP

Pupenda: Myslim si, ze tam je to taky asi natlak, ale ne takovy, jaky existuje v Cechach. Nedavno si prarodice pritelkyne v nakupnim centru koupili masazni strojek za 6 tisic... Figlem, ze je to fakt sleva atd... No, jo, 80lety lidi. A firma? Sidli v dome, kterej je na zbourani. To je teprv hnus.

Navic myslim, ze i tam mas pravo na odstoupeni od smlouvy do urciteho data, ne?

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 12:33 
VIP

Pokud vim, tak dokonce existuje nejaka jednotna upravu na urovni EU tykajici se timesharu, zkusim to nekde pohledat.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 13:03 
VIP

Ona je jedna vec pravo a pravni uprava a druha vec je jeho vymahatelnost...

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 15:34 
VIP

Nechtěl jsem reagovat, ale musím. Byl jsem na tomto pobytu 2x.

Poprvé jsem tam jel opravdu s tím, že je to dovolená zadarmo, nic kupovat nebudu. Prezentace byla spíše povídání o cestování. Když jsme se dostali "dolů" a delegátka naznačila ceny, tak jsme po 10 min. jasně řekli: „nemáme zájem“. Tím bylo po všem. Trvalo to cca 3 hod. Žádné přemlouvání se nekonalo.

Letos jsme jeli jako doprovod známých. S partou uvažujeme, že by jsme si dohromady pořídili nějaký apartmán a tak jsme jeli zjišťovat možnosti. Hned druhý den jsme ale věděli, že to ale timeshare nebude. Pokud něco časem koupíme, tak apartmán, kde budeme vlastníky. Ceny apartmánů na Tenerife jsou od už 40.000 Euro, což když se rozdělí na deset rodin, není zas tak moc. A hlavně, je to vaše.
Na začátku prezentace jsme toto řekli, což delegát uznal jako zajímavý nápad a defakto bylo po přednášce. "Dolů" jsme ani nešli.

Proč to ale píšu. Ani u jedno z pobytů si nemůžu stěžovat na chování delegátů. Podle mne jde o to jasně říct DĚKUJI, NEMÁM ZÁJEM a je klid. Žádný nátlak jako při prodeji kastrolů nebyl.
O to horší je pozorovat lidi, který tam přijedou, mají vše zadarmo a ještě si stěžují. Ke konci jsem už ani neměl sílu koukat, jak si lidi naberou u snídaně plný talíře a pak toho polovinu nechají, nebo „nenápadně“ odnáší. Musel jsem se stydět i za to, když na snídani pro dva chodí „nenápadně“ čtyři. Hrůza. Ale není to je o našincích. Maďaři, Poláci, Slováci – to je podobné.

Měl bych dotaz na ty co si stěžují, že to trval dlouhých 6 hodin. Co vám bránilo se po třech hodinách zvednou, poděkovat a odejít.

PS. dodatečně díky totedacumim za zorganizování

PříspěvekNapsal: 23 bře 2012 17:29 
VIP

tuna píše:
Měl bych dotaz na ty co si stěžují, že to trval dlouhých 6 hodin. Co vám bránilo se po třech hodinách zvednou, poděkovat a odejít.

Možná máš pravdu, že stačilo se zvednou, poděkovat a odejít... Ale asi jsme moc vyměkli a chtěli jsme delegátku aspoň ze slušnosti vyslechnout, když už to máme všechno zadarmo :) Po 1,5 hodině jsme šli "dolů", tak jsem si říkal v pohodě za chvíli jsme venku, jenže ta přednáška trvala dýl než jsem čekal, pak jsme se zeptali na pár věcí (třeba cena, což bylo velký tajemství) a potom začala tlačit! Jsme si vyměnili názory a ukončili to. Tohle celý trvalo 5 hodin a pak jsme ještě hoďku očumovali apartmány... :(
Teď už je to jedno, příště už žádný nebude ;)

PříspěvekNapsal: 24 bře 2012 13:53 
Kolemjdoucí

My pobyt v Regency Clubu absolvovali letos v lednu a nemůžeme říct křivého slova :-) Ubytování v hlavním areálu, apartmán krásný, nádherná subtropická zahrada, stravování v pohodě- na snídani sice pořád totéž, ale v dostatečném množství, takže si člověk mohl vzít pokaždé něco jiného (přítel sice postrádal celý týden své oblíbené párky nebo vajíčka, ale to už je opravdu pidi- detail), večeře z jídelního lístku taky OK. Nejsme "válecí" typy, takže jsme prakticky celý týden projezdili po ostrově, za ten pobyt jsme najezdili skoro 1000 km, ale to se to jezdí, když je benzín za 1,- EUR :D Navíc jsme vychytali levné letenky z Karlruhe (29,98 EUR zpáteční), takže nás celá týdenní dovolená na úžasném Tenerife stála o polovinu méně než u nás na Šumavě :-)
Hlavně to všechno ale píšu kvůli té tolik diskutované prezentaci- je pravda, že jsme na ni jeli připraveni z domu, znali podmínky i ceny a byli pevně rozhodnuti, že nic nechceme ani kupovat nebudeme, ale přesto mě ten jejich systém zajímal a docela ráda jsem si výklad poslechla. Delegát byl super, v podstatě jsme si celou dobu nezávazně povídali kdo kde byl a kam by se chtěl podívat, 4 hodiny uběhly jako nic. Nikdo nás nikam nevláčel, ani na nás nijak netlačil, o superluxusním Country Clubu se zmínil jen mezi řečí, ...
Po cca 4,5 hodině nám nechal asi půl hoďky "na rozmyšlenou", po které jsme mu sdělili, že koupit nechceme. Poděkoval, popřál nám krásný zbytek dovolené přátelsky jsme se rozloučili a bylo to. Ano, ten den už bylo dost pozdě a jsme se nikam daleko nedostali, ale aspoň jsme prošmejdili samotné letovisko a využili lázní Regency Clubu, do kterých jsme jinak neměli pro samé cestování čas ani zajít :-) Nicméně, při vší úctě k ostatním diskutujícím, mi připadá trošku "mimo" stěžovat si na jeden den v pr..., když ani ne půldenní prezentace byla vlastně jediná cena, kterou vás ten pobyt stál (samozřejmě kromě letenek a případného pronájmu auta).
Nám se celý pobyt nas Tenerife moc líbil a škoda, že jej nemůžeme absolvovat znovu... Z legrace jsem sice odklikla nabídku slevového portálu, ale jsem si vědoma, že tam podruhé na Ambassador program jet nemůžeme- jen mě zajímá, jak z toho prodávající vybruslí :-D

a ještě to Luko: na naší prezentaci koupily 4 páry (jen co vím, než jsme se rozloučili), ale myslím, že ani jedni nebyli z ČR.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina