Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 črc 2019 21:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kanárské ostrovy: Nabídka ubytování zdarma
PříspěvekNapsal: 25 led 2012 06:48 
VIP

Jak a kdo zjištuje zda splnuji podmínky??

PříspěvekNapsal: 25 led 2012 12:44 
Diskutér

radanek píše:
Kam jste chodili k moři? Koukám, že ten resort je docela daleko od pláže.
A ještě nějaké zajímavé postřehy někdo k tomu má, abychom neobjevovali objevené? :)
Jedeme tam na konci ledna.
Díky

K moři je to pěšky necelou čtvrthodinku, ale jezdí tam i zadarmo bus na pláž a do ostatních resortů

PříspěvekNapsal: 07 bře 2012 14:53 
Diskutér

Tenerife I
Při pobytu v období od 12.3. do 15.4.2012 je týden polopenze pro 2 osoby zdarma.

Zajímavým tipem je pobyt během Velikonoc, svátky Semana santa :-)

Již nyní je možnost rezervovat ubytování na celý rok 2012 zdarma!

tenerifezdarma@centrum.cz

PříspěvekNapsal: 18 bře 2012 22:44 
VIP

Tak přidám jednu zkušenost s ubytováním zdarma! Byli jsme tam 2 rodiny s dětmi. Po příjezdu do Regency clubu se naší rodiny ujmula "delegátka" a oznámila nám, že nemáme polopenzi, i když jsme ji měli mailem potvrzenou. Nakonec se to nějak vyjasnilo a polopenzi jsme měli. Pak nás ubytovali v sousedním hotelu Neptuno, protože v RC prý měli plno. Podle mě tam posílají "akční letenkáře" :lol: Nám to bylo jedno, hlavně když máme kde přespat. Apartmán byl normální s výhledem na střechu sousedního domu... :shock:
Polopenze byla v pohodě. Snídaně byla bufetová a i děti se v klidu najedli a večeře byla servírovaná z jejich omezeného menu pro účastníky "předváděčky" :) Výběr byl asi z 8 předkrmů (polívky a saláty), 15 hlavních jídel a 4 dezerty. My si většinou dávali ryby a bylo dobrý. Dětem jsme objednávali z dětského menu, hlavní jídlo kolem 5 éček. Velký pivo bylo za 2 éčka :D a 0,3 l džusu za 1,8 éček :o . Asi 4x jsme využili snídaňové balíčky, abychom nemuseli čekat do 9,00 na snídani a bylo toho docela dost... Číšníci a cervirky byli skvělý, pořád blbly s naší dcerou. Večer v 9,00 bylo vždy nějaké představení. Dětem se to líbilo :-)
Auto jsme měli půjčený od Autoreisen a vyfasovali jsme Ford Fiestu s 1/4 nádrže. To se jezdilo, když litr benzínu byl za 1 éčko :lol: Najeli jsme 900 km. Kámoši dostali Citroena C3, která jim táhla na jednu stranu, tak jsme ji ještě měnili na parkovišti za Fiestu. Holčina v budce byla hodně vstřícná. :)

PříspěvekNapsal: 18 bře 2012 22:45 
VIP

Pokračování:
Jediná kaňka na dovolený byla úterní "předváděčka". :( Čekal jsem, že to bude probíhat max. 3-4 hodiny. Nakonec se to protáhlo na 6 úmorných hodin.. :evil: S malýma dětma nic moc :!: První 1,5 hodiny jsme si povídali o cestování a tak. To se dalo... Pak nás zavedla do suterénu RC a začala nám vysvětlovat, co je to timesharing a RCI. Všecko bylo v pohodě, až do tý doby než mi holčina začala vysvětlovat, jak je to výhodný a jak strašně moc ušetřím za ubytko, letenky apod., když si koupím podíl na apartmánu. Jsem jí musel oponovat, že já si dokážu zařídit dovču daleko levněji a bez toho, abych si něco musel někde kupovat!!! Tak se sekla a začala mi furt něco propočítávat, a že jsem to asi nepochopil :!: :shock: Já to bohužel chápal = pořád drahý!!! A že když už se mám rozhodnout, tak ať mi řekne co ta sranda opravdu stojí, protože celou dobu nám neřekla, žádnou konkretní částku, kromě poplatku za výměnu a udržovacího poplatku. Tak že ne, pokud ji neřeknu, že to chci. A já na ni, že se nemůžu rozhodnout, když vlastně nevím co to stojí!!! Takhle pořád dokola! Prostě to moc chtěla prodat a nevěděla jak!!! Nakonec pochopila, že s náma nic nebude a tak jsme se šli prohlídnout apartmány. Bylo vidět, že ji to mrzí a už nebyla moc hovorná. Kamarádi měli někoho jinýho a ten to měl taky stejně dlouhý, ale byl víc v pohodě. Takže podle všeho záleží na koho narazíte.
Takže když to shrnu, tak slušná dovolená za slušný peníze, z toho jeden den v pr..li :D

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 00:11 
Moderátor

myslim ,že i ten dej v čudu za to cely vyplati.kdybych splnoval podminky hned bych do toho šel dokud ještě ryan lita z blavy.

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 07:56 
Diskutér

totedacumim... píše:
Tenerife I
Při pobytu v období od 12.3. do 15.4.2012 je týden polopenze pro 2 osoby zdarma.

Zajímavým tipem je pobyt během Velikonoc, svátky Semana santa :-)

Již nyní je možnost rezervovat ubytování na celý rok 2012 zdarma!

tenerifezdarma@centrum.cz

škoda ,že ta nabítka přichází tak pozdě ;) s letenkama to není pak super ;)

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 17:50 
Diskutér

puketapu píše:
Pokračování:
Jediná kaňka na dovolený byla úterní "předváděčka". :( Čekal jsem, že to bude probíhat max. 3-4 hodiny. Nakonec se to protáhlo na 6 úmorných hodin.. :evil: S malýma dětma nic moc :!:
Takže když to shrnu, tak slušná dovolená za slušný peníze, z toho jeden den v pr..li :D

Díky za popis vaši dovolene. Možna jsem trochu staromodni, ale zda se mi trochu hovadsky psat potom, co jste cela rodina bydleli a jedli zadarmo něco o dnu v pr..li, kdyz jste 6 umornych hodin museli diskutovat o tom, ze si umíš zařídit dovolenou levněji.

Takže kdyz to shrnu, slusna dovolena za slusny peníze pro ne prave slušného člověka.

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 18:00 
Návštěvník

me zase prijde neslusny chtit vedet, jestli ma zajem kdyz nejsou ochotny sdelit cenu.

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 18:08 
VIP

Moje zkusenosti s tou prezentaci jsou hodne podobne. A prece jenom to, ze jde o reklamni pobyt neznamena, ze jsem ovce a muzu od nich snest cokoliv. U nas byl nejvetsi problem v "pani" delegatce, ktera nas mela zpracovat. Tak sprostou (doslova - jeji slovnik byl priserny) a falesnou zenskou jsem snad jeste nevidel. Navic cela ta prezentace je ve stylu tech predvadecek pro duchodce, nejdriv spousta kecu (do 5ti let bude Tenerife top luxusní destinace :D apod.), info pouze o udrzovacim poplatku (ten sam je celkem vysoky * 50 let) a nakonec castka, ze ktere je samozrejme sleva - clovek se musi rozhodnout hned, jinak uz nikdy podobnou sanci mit nebude, zadny z tech papiru si nesmite odnest apod.
Kazdopadne Tenerife bylo nadherne a urcite jsem tam nebyl naposled.

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 18:10 
VIP

zelig píše:
puketapu píše:
Pokračování:
Jediná kaňka na dovolený byla úterní "předváděčka". :( Čekal jsem, že to bude probíhat max. 3-4 hodiny. Nakonec se to protáhlo na 6 úmorných hodin.. :evil: S malýma dětma nic moc :!:

Díky za popis vaši dovolene. Možna jsem trochu staromodni, ale zda se mi trochu hovadsky psat potom, co jste cela rodina bydleli a jedli zadarmo něco o dnu v pr..li, kdyz jste 6 umornych hodin museli diskutovat o tom, ze si umíš zařídit dovolenou levněji.

Takže kdyz to shrnu, slusna dovolena za slusny peníze pro ne prave slušného člověka.

Není zač... :P Snažil jsem se to jen popsat tak, aby i ostatní věděli, jak to probíhá a co je eventuelně čeká!!!
Možná to vypadá, že jsem nevděčný, ale tak to vůbec není. Ze strany Regency clubu bylo všechno v pohodě, jen si myslím, že při "předváděčce" by prodejce měl brát ohledy i na malý děti a např. to zkrátit, když vidí, že nemám zájem!!!
Asi nemáš děti, abys to pochopil...

Naposledy upravil puketapu dne 19 bře 2012 18:35, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 18:31 
VIP

ziletka píše:
Moje zkusenosti s tou prezentaci jsou hodne podobne. A prece jenom to, ze jde o reklamni pobyt neznamena, ze jsem ovce a muzu od nich snest cokoliv. U nas byl nejvetsi problem v "pani" delegatce, ktera nas mela zpracovat. Tak sprostou (doslova - jeji slovnik byl priserny) a falesnou zenskou jsem snad jeste nevidel. Navic cela ta prezentace je ve stylu tech predvadecek pro duchodce, nejdriv spousta kecu (do 5ti let bude Tenerife top luxusní destinace :D apod.), info pouze o udrzovacim poplatku (ten sam je celkem vysoky * 50 let) a nakonec castka, ze ktere je samozrejme sleva - clovek se musi rozhodnout hned, jinak uz nikdy podobnou sanci mit nebude, zadny z tech papiru si nesmite odnest apod.
Kazdopadne Tenerife bylo nadherne a urcite jsem tam nebyl naposled.

Přesně jak píšeš!! :lol: Připadal jsem si jako důchodce uvězný v nějakým zapadlým kulturáku na předváděčce hrnců :D Na delegátce bylo hrozně vidět, že musí prodat, jinak se nehneme od stolu, přitom mi nedala žádný konkrétní čísla, kromě udržovacího a výměného poplatku, který jsou hrozně vysoký. Když jsem jí namítnul, že je to drahý, tak najednou snížila udržovací poplatek z 400euro na 200euro. Když se ptám, jak na to přišla, tak že to záleží na konkrétním apartmánu!!! OK, tak tak se budeme bavit konktrétně. Hm, to byste nejdřív musel říct, že to chcete! To ale nechci, když nevim co to stojí :roll: a tak dokolečka...

PříspěvekNapsal: 19 bře 2012 20:00 
VIP

Citace:
Možna jsem trochu staromodni, ale zda se mi trochu hovadsky psat potom, co jste cela rodina bydleli a jedli zadarmo něco o dnu v pr..li, kdyz jste 6 umornych hodin museli diskutovat o tom, ze si umíš zařídit dovolenou levněji.

Takze spravny pristup slusneho cloveka je nalakat se na bydleni zadarmo a pak se nechat ukecat k pronajmu apartmanu na 50 roku? :D Tak to hodne stesti vsem slusnym lidem ;)

PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 18:18 
Diskutér

zennie píše:
Citace:
Možna jsem trochu staromodni, ale zda se mi trochu hovadsky psat potom, co jste cela rodina bydleli a jedli zadarmo něco o dnu v pr..li, kdyz jste 6 umornych hodin museli diskutovat o tom, ze si umíš zařídit dovolenou levněji.

Takze spravny pristup slusneho cloveka je nalakat se na bydleni zadarmo a pak se nechat ukecat k pronajmu apartmanu na 50 roku? :D Tak to hodne stesti vsem slusnym lidem ;)

Jo přesně tohle jsem v tom příspěvku napsal. Kdybych potreboval něco prekroutit, muzu se na tebe obrátit?

PříspěvekNapsal: 21 bře 2012 19:25 
Administrátor

Tak jsem čekal, že se po x příspěvcích konečně dozvím nějaké konkrétní čísla, jak ten jejich model funguje, když tam jezdí stále větší množství lidí grátis, ale zatím to na žádného spokojeného spolumajitele apartmánu nevypadá.

totedacumim: existuje vůbec někdo, kdo té prezentace využije a stane se z něho rentiér?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina