Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 čer 2019 02:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kanárské ostrovy: Nabídka ubytování zdarma
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010 15:56 
Návštěvník

abych to vzal od zacatku. asi pred mesicem i volala nejaka pani s maketingovym pruzkumem kde vsude jsem za posledni rok byl. mel jsem zrovna cas tak jsem ji vsechny ty zeme nadiktoval a to bylo vsechno.
ted se mi ozvali z Ceskeho cestovniho centra, ze mi nabizeji zdarma pouzkaz na tydeni ubytovani na fuertaventure nebo v rakouskych alpach. jedina podminka je ze si pro to musim dojet do kutne hory a poslechnout si neco o jejich firme(cca na dve hodiny) zadny dalsi zavazky ze pry nejsou. jidlo a letenky bych si musel zaplatit sam a i si je muzu sam sehnat(takze bych jim vlastne nic nedal).v cene ma byt i transfer z letiste na hotel.
chci se zeptat zda mate s touto firmou nekdo zkusenost? a nejlepe jestli se vam nekomu taky neozvali. diky za odpovedi. este pripojuji email co mi po telefonatu poslali.

Na základě našeho telefonického rozhovoru Vám zasílám
internetové stránky naší společnosti: http://www.ceskecestovnicentrum.cz.
Platnost reklamního poukazu je 12 měsíců ode dne převzetí. Od nás je
hrazeno ubytování až pro 4 osoby a služby, dle nabídek středisek.
Na Vás by byla doprava a strava a vy si můžete i samostatně vařit.
Během návštěvy v naší kanceláři se Vám jako
společnost představíme, dozvíte se vše o našich střediscích, kdo jsme, co
Vám můžeme nabídnout, záruky a jištění pro naše klienty atd. V zájmu
kvalitních informací počítejte s časovou rezervou 2 hodiny.
Poukaz není podmíněn nákupem jakéhokoli produktu ani další dovolené od nás!
Jedinou podmínkou z naší strany je účast Vás a Vaší partnerky a výše
uvedená časová rezerva. Věříme, že budete-li s námi spokojeni, jistě nás
budete využívat i pro Vaše budoucí dovolené.

Těšíme se na Vás i Vaší partnerku v sídle naší společnosti.
Termín si v případě zájmu domluvíme telefonicky.

Předmět příspěvku: Re: Ceske cestovni centrum
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010 16:16 
VIP

Nemám přímo zkušenost s touto firmou a jejím produktem, ale je to vcelku běžná marketingová akce (někdy včetně polopenze zdarma), které bych rád využil, ale zatím nesplňujeme základní podmínky, mezi kterými bývá věk nad 30 let. Nebo je to v tomto případě jiné?

PříspěvekNapsal: 13 zář 2010 16:25 
Návštěvník

lukino píše:
Nemám přímo zkušenost s touto firmou a jejím produktem, ale je to vcelku běžná marketingová akce (někdy včetně polopenze zdarma), které bych rád využil, ale zatím nesplňujeme základní podmínky, mezi kterými bývá věk nad 30 let. Nebo je to v tomto případě jiné?

vek jim vubec nevadil.
rekli mi ze cena poukazu je 28tis ale kdyz jsem si ten hotel nasel, tak tyden pro dva vysel na 200euro takze pro 4 lidi 400e. podle me spis cekaji ze si koupim letenky pres ne a stejne budou aspon na nule.

PříspěvekNapsal: 13 zář 2010 16:30 
VIP

A o jaký hotel se jednalo?

PříspěvekNapsal: 13 zář 2010 16:41 
Návštěvník

lukino píše:
A o jaký hotel se jednalo?

fuerteventura ATLANTIC GARDEN
v alpach me ani nezajimal

PříspěvekNapsal: 13 zář 2010 23:34 
Diskutér

Nemam zkusenost primo s touto firmou, ale da se ocekavat, ze na Tebe v Kutne hore pri "poslechu o firme" ceka profesionalni marketingova masaz se snahou Te presvedcit, ze Ti davaji neco zadarmo, takze by bylo eticke, abys od nich neco predrazeneho jineho dokoupil. Bud letenku nebo vstup do timeshare, pripadne tam bude nejaka povinnost dokoupit neco v hotelu. I tady plati, ze zadarmo neni v zivote nic :-) Muzes tam jit 100x pripraven, ze tam nenechas ani korunu nebo nepodepises objednavku, 90% lidi na miste podlehne a nejakou blbost podepise.

PříspěvekNapsal: 14 zář 2010 06:35 
Návštěvník

no tyto firmy se s různou obměnou názvu vyskytují víc jak 10 let. Budou ti nejspíš nutit koupi resp. pronájem apartmánu v nějakým hotelu v uvedených destinacích...Samozřejmě vše bude "velmi výhodné" :-)

PříspěvekNapsal: 14 zář 2010 08:03 
Diskutér

Chtějí tvoje peníze, to je vše.

PříspěvekNapsal: 14 zář 2010 08:31 
Diskutér

Wayne píše:
Muzes tam jit 100x pripraven, ze tam nenechas ani korunu nebo nepodepises objednavku, 90% lidi na miste podlehne a nejakou blbost podepise.

presne tak.. ľahko sa vrátiš o nejakých 40 000 ľahší - to platí pre hrnce, zájazdy budú možno drahšie :lol: a ak si povieš, že by si si to nikdy nekúpil, lebo na to nemáš.. jednoducho ťa presvedčia, že na to máš.. veľký pozor na týchto akciách

PříspěvekNapsal: 14 zář 2010 08:53 
Diskutér

Tak zase bych to tolik nedémonizoval, na pár akcích na hrnce jsem taky byl, dárek mě slibovali a večeři a nakonec jsem vždy odcházel najezený s dárkem a nikdy jsem si tam nic nekoupil. Doporučuji naplánovat k tomu prohlídku centra města a když nic tak alespoň pěkný výlet, že by mě nekdo vnutil něco co nechci, tak to ani náhodou. :D

Předmět příspěvku: Re: České cestovní centrum: Nabídka ubytování zdarma
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010 10:51 
VIP

Má někdo aktuální info či zkušenosti? Byl u nich někdo? Nebo neví někdo o podobné agentuře, co by "darovala" pobyt na Kanárech pouze za absolvování prezentace a nemá podmínky věk na 30 let?

PříspěvekNapsal: 02 říj 2010 08:16 
Návštěvník

tak jsem nakonec tu jejich nabidku absolvoval. snazili se mi prodat timeshare. znelo to i docela zajimave, ale nikdy nepodepisuju nic hned na miste bez toho abych si to doma promyslel a oni chteli abysme se rozhodli hned. tak jsem od nich nic nekoupil, ale tyden na fuerteventure nam dali hned.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2010 11:00 
VIP

Ještě bývá často vtip v tom, že sice ubytování zdarma, ale musíš si na místě dokoupit polopenzi (která je podmínkou ubytování v hotelu-bez ní tě neubytují) a jenom ta překoná snadno cenu za kompletní ubytování s jídlem někde jinde...

PříspěvekNapsal: 02 říj 2010 11:20 
Návštěvník

informace ktery jsme dostali k timesharu:
zaplatis vstupni poplatek(podle toho jaky tyden chces a kolik jich chces za rok)
dale platis udrzovaci poplatek
svuj tyden muzes "prodat" a jet misto toho do jineho hotelu tehle organizace.-za to zaplatis manipulacni poplatek cca 700kc
podil se kupuje na 30 let ale muzes ho prodat zpet.

mam konkretne nabizeli hotel v Badgasteinu.nazev Alpenrezidenz Badgastein. tyden jednou za dva roky na 30 let za 90tis. udrzovaci poplatek 300euro rocne. ale pak to muzes vymenit za jakykoliv apartman po celym svete.
este nabizeji bonusovy tydny.to znamena takovy lastminuty. za par euro muzes mit ubytovani kdekoliv je zrovna volno.

cena neni nizka, ale kdyz se kouknes na fotky tak je to jina kategorie ubytovani.
muzes treba kouknout na http://www.grandholidaysclub.com kde je ten hotel na fuerteventure kam se pristi rok vydame. kazdy apartman ma pry vlastni virivku.
o nucenem dokoupeni polopenze nebyla vubec rec.

kdybych nemel tak casove narocny povolani, tak bych o tom premyslel. takhle bych to asi dostatecne nevyuzil

PříspěvekNapsal: 02 říj 2010 11:33 
VIP

Citace:
o nucenem dokoupeni polopenze nebyla vubec rec.

V tom je právě ten vtip :lol: Kdyby tohle řekli předem, tak je každej pošle do háje, nebo se bude pídit kolik navíc je ta PP bude stát ;) Neříkám, že je to takhle zrovna tady, ale už jsem slyšel o mraky lidí, co na tohle dojeli...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina