Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 čer 2019 02:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 979 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Booking.com
PříspěvekNapsal: 19 lis 2018 14:02 
VIP

anavi píše:
Právě mi přišel mail, že někdo použil můj referral a že nám oběma bude po skončení pobytů připsáno 15 dolarů zpět na kartu. Nicméně pořád nevím, jak kod aplikovat. Kod mi přidělili po několika rezervacích na květen 2019. Chtěl bych zkusit alespon 1 rezervaci provést z jiné adresy, použít kod a z mé adresy původní rezervaci zrušit.

Pokud rozumim správně tvýmu dotazu, tak prostě klikni na ten svůj refferal (uvedenej zde 17/11/18), otevře se booking, uděláš novou registraci nějaký osoby (manželka, sestra, dcera, sestřenice, bývalá spolužačka, kolegyně, milenka, exmanželka, exmilenka, nevlastní dcera, náhodná kolemjdoucí nebo vymyšlená žena 99-60-90, a aby to bylo genderově vyvážené a korektní, platí to samozřejmě i pro opačný pohlaví, a aby to bylo sluníčkově vyvážené a korektní, platí to samozřejmě i pro LGBM paralelní svět registrovaných partnerů a osvojených dětí) na jinej email a jinou platební kartu.
Pak na tomhle novym profilu udělej rezervaci.
Až bude potvrzená, zruš původní rezervaci.
Až to probydlíš, dostaneš provizi na ten svůj původní účet s refferalem jsliw.
Pro úplnost uvádim, že:
- booking se při rezervaci ptá, jestli osoba rezervující je hlavní host (tj. můžeš rezervovat pro třetí osobu => pro tebe může rezervovat fiktivní osoba);
- jméno na kartě nemusí bejt stejný jako jméno registrovaný osoby (k fiktivní osobě nebo nefiktivní manželce můžeš uvést svoji kartu).

edit: ve výčtu v závorce chybí teta a babička, v korektnostním dovětku chybí osoby transgender a osoby, které se zatím nerozhodli/-y, čím budou.

Naposledy upravil babička Lála dne 20 lis 2018 18:10, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 20 lis 2018 14:23 
VIP

Díky, polopatě vysvětleno, ani jsem nevěděl, že můžu mít tolik příbuzných.
Po zveřejnění v tomto vláknu už mi přišly 2 maily, že kod někdo použil.
Tak klidně používejte dál https://booking.com/s/21 8/jsliwk41

PříspěvekNapsal: 12 pro 2018 22:35 
Moderátor

Jsou ještě funkční nějaké vyšší (nebo i nižší) cashbacky? Před měsícem se mi spíš zkusmo pro formu již opakovaný nižší 15 USD cashback kreditoval na stejnou kartu, jako už dříve, takže nějaké systémovosti od bookingu přestávám rozumět...

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 05:18 
VIP

burito píše:
Jsou ještě funkční nějaké vyšší (nebo i nižší) cashbacky? Před měsícem se mi spíš zkusmo pro formu již opakovaný nižší 15 USD cashback kreditoval na stejnou kartu, jako už dříve, takže nějaké systémovosti od bookingu přestávám rozumět...

Muzu nabidnout muj - (klasicky 15 USD zpet pri pobytu nad 30 USD) - https://www.booking.com/s/21_8/d8705418

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 06:03 
Diskutér

burito píše:
Jsou ještě funkční nějaké vyšší (nebo i nižší) cashbacky?

V topicu o referraloch je relatívne dosť linkov; tie najvyššie (40 CAD, 25 eur) zatiaľ fungujú stále. Viď link: viewtopic.php?f=36&t=5886&start=34

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 08:06 
Moderátor

Ano, vím, díky... Dotaz směřoval spíš k tomu, zda jsou cashbacky ještě reálně vypláceny, tedy zda existují zkušenosti, že se stále připisují. To, že je zobrazena vratná částka před rezervací na obrazovce ještě neznamená, že nakonec opravdu bude kreditována - alespoň z nejedné reakce. Mně se tak sice nedávno stalo, to ale nemusí být nutně pravidlem.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 08:29 
Diskutér

Mne zo 4referalov vyplatili hned len jeden, dalsie dva mi prislo platba bude realizovana v priebehu 30-60dni a na jeden mi napisali, ze moja karta je po platnosti (co nebola pravda)

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 08:38 
Diskutér

Čtrnáct dní zpět připsáno 40CAD. Někdy to trvá déle, protože hotel to nepotvrdí a už jsem řešil hotely v Asii dokládáním účtu o zaplacení po 60 dnech. Zatím se mi nestalo, že by mi něco nevyplatili.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 11:44 
Diskutér

pred 1 mesiacom vyplatené 2 referraly (40 CAD a 25 USD), bez nejakých problémov.
Akurát to vyplatenie trvalo minimálne 30 dní, odkedy prišiel mail, po skončení pobytu.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 14:06 
Diskutér

Mne zamietli 40CAD aj napriek tomu ze mi uz raz fungoval. Viem ho pouzit len raz? Vid email od nich:
Thanks for contacting us about Refer a Friend.

We are sorry to inform that the reservation is not eligible for the program, not satisfying the terms and conditions (you can check it here: https://secure.booking.com/content/referral-terms.html)

The link as friend, can be used only once (also from different people providing you the link) and you have been already refunded for the reservation 1662476316.

If you need us again, we’re always here.

All the best,

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 15:06 
Diskutér

Referraly (akékoľvek) majú v podmienkach možnosť využitia jeden za rok. V tvojom prípade si (vraj) použil už referral pri rezervácii č. 1662476316, takže ďalší fungovať nebude.
(niekomu to vyšlo aj viackrát za rok na jedno konto, ako písali tu na fóre, asi to nekontrolujú plošne...). Ak chceš využiť viackrát za rok - tak nové konto, nová karta.

Kampane (momentálne nebeží žiadna) mali v podmienkach 3 rôzne kampane za rok.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 16:46 
Diskutér

Jj, někde jsem to četl jak píše Jery, mám účet A a účet B.
Na oba účty jsem tento rok už použil 40CAD referral, takže tedkomc už můžu jen jiné (na 25€, 15GBP, apod...)

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 18:35 
Diskutér

Tá podmienka (1x za rok) platí pre referraly vo všeobecnosti, teda teraz by ti (do konca roka) nemali prejsť ani tie iné... Ale je to asi naozaj aj o šťastí, niekomu prejde aj viac, niekomu nie.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 19:44 
Moderátor

Teď jsem třeba bookoval jedno ubytování s refferalem a odměna se zobrazuje v rezervaci. Poté jsem udělal totéž s jiným refferalem ve stejném ubytování a zobrazilo se, že na toto ubytování nelze využít refferal.... Jiný login, jiný refferal na jinou slevu => opět zvolte jiné ubytování, nelze využít... :?

PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 21:48 
Diskutér

Len pre info: trochu som zaktualizoval zoznam Booking.com referralov, aby tam neboli neaktuálne linky, a podarilo sa mi pri tom objaviť na nete funkčný referral 25 GBP (min. hodnota pobytu 50 GBP), čo by mala byť v súčasnosti najvyššia fungujúca hodnota.
(je to promo link od stránky HowManyHolidays.com)
zoznam referralov: viewtopic.php?f=36&t=5886&p=147041#p147041

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 979 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina