Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 říj 2019 04:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1006 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Booking.com
PříspěvekNapsal: 25 zář 2010 09:08 
Diskutér

Mám to ty 2 dny, ale nevím, jak se to počítá. Je tam napsáno do 2 dnů před datem příjezdu...tak lze to ještě dnes?????

PříspěvekNapsal: 25 zář 2010 09:20 
VIP

ovi1 píše:
Mám to ty 2 dny, ale nevím, jak se to počítá. Je tam napsáno do 2 dnů před datem příjezdu...tak lze to ještě dnes?????

kdyz se podivas do potvrzeni rezervace, mel bys tam mit konkretni datum vcetne hodiny do kdy je storno zdarma a kdy uz s poplatkem napr do 2.10. 23.59 zdarma

PříspěvekNapsal: 25 zář 2010 09:28 
Diskutér

bleekemolen píše:
ovi1 píše:

kdyz se podivas do potvrzeni rezervace, mel bys tam mit konkretni datum vcetne hodiny do kdy je storno zdarma a kdy uz s poplatkem napr do 2.10. 23.59 zdarma

Jo teď tam ten čas vidím, dík, toho jsem si nevšimnul...

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 14:55 
Tazatel

Dhani píše:
cze píše:
dělejte to jako já:

zřiďte si nový účet u mBank (ZDARMA), nechte si k němu vydat platební kartu (ZDARMA), a používejte ji pouze pro platby po netu (ZDARMA). Na ten účet převádějte prachy jen těsně před tím, než něco tou kartou zaplatíte. Zůstatek na tom účtu je prakticky celý rok blízký nule.

Tak pod tohle se podepisu. Na zverejnovani techto udaju na netu (vcetne paypalu) jsem malinko paranoidni (pozustatek profesionalni deformace ;) )

Male upozorneni. Kurzovni listek mbank neni low cost, ale pravy opak :roll: jeste, ze existuji dalsi alternativy... ;)

Zdravim,

právě uvažuji o pořízení si nového bankovního účtu, který bych používal pro bookování hotelů atd. Porodil by mi někdo, který z účtů je na to nejvhodnější? Předem díky :)

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 14:56 
Diskutér

Ty ktere jsou zadarmo, mBank, nebo FIO.

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 15:10 
Tazatel

szkandi píše:

a můžu se zeptat..v příspěvku výše je uvedeno, že mBank má nevýhodný kurzovní lístek..neprojeví se to nějak markantně potom na ceně za hotel ?? Nejsem moc zběhlý v bankovnictví, tak nevim :)

..u te FIO banky si nejsem jistý, ale myslím, že v základu nabízejí jen kartu Maestro se kterou nejde platit na netu. A potom za doukoupení VISA karty se mi nechce doplácet.

Jsou ještě jiné možnosti?

Díky..

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 15:15 
VIP

szkandi píše:

+ překontrolovat ne/výhodnost kurzů měn...mbank (Visa embosovaná),ale špatný kurz

další: Poštovní spořitelna - účet zadarmo (karta Visa elektron)....vše zdarma,kurz ČSOB

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 15:17 
VIP

MiCha! píše:

Axabank má výborné kurzy, je zadarmo. Kartu dává VISA Electron.
Ale už jsem se taky setkal s tím, že jsem s ní na nějakých US webech nezaplatil (a musel sáhnout po mBank a tratit na tom několik procent)...

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 15:56 
Diskutér

xmurphy píše:
MiCha! píše:

Axabank má výborné kurzy, je zadarmo. Kartu dává VISA Electron.
Ale už jsem se taky setkal s tím, že jsem s ní na nějakých US webech nezaplatil (a musel sáhnout po mBank a tratit na tom několik procent)...

Taky doporučuji spořící účet u AXA Bank (http://www.axabank.cz), je zadarmo, má dobrý kurzy (aktuální najdeš na http://corporate.visa.com/pd/consumer_s ... _rates.jsp - Bank Fee 0%) a má i jedno z nejvyšších úročení u nás.
Akorát má dosti mizerný internetový bankovnictví, např. vůbec neukazuje nezaúčtované karetní transakce, nezobrazuje žádné podrobnosti k transakcím, např. ani částku v původní měně při platbě v zahraničí. Problémy s platbou jejich kartou jsem zatím moc neměl, ale je pravda, že třeba při placení u Easy Jetu použít nejde.

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 16:49 
Diskutér

další: Poštovní spořitelna - účet zadarmo (karta Visa elektron)....vše zdarma,kurz ČSOB.....
Funguje to adelaido u nákupu u Easyjet - platba bez poplatku?

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 16:51 
VIP

S Axa kartů (Visa Electron) sem právě třeba já počítal pro rezervování ubytování, ale narazil sem. Nevím jak na booking.com, ale na hotels.com mně ju to nebralo. Musel sem použit inčí kartu (Mastercard od Citi) s asi o 50h na Dolar horším kurzem než by byl u Axy. Zas ale lepší ceny na hotels.com mně to bohatě vyvážily.

Takže bych doporušil nějaký účet spíš s Visa nebo Mastercard Classic (Ta kreditka od Citi, mBank..) a k tomu pak klidně aj tu Axu. Je to vše zadara...

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 17:32 
Diskutér

Sau píše:
S Axa kartů (Visa Electron) sem právě třeba já počítal pro rezervování ubytování, ale narazil sem. Nevím jak na booking.com, ale na hotels.com mně ju to nebralo. Musel sem použit inčí kartu (Mastercard od Citi) s asi o 50h na Dolar horším kurzem než by byl u Axy. Zas ale lepší ceny na hotels.com mně to bohatě vyvážily.

Takže bych doporušil nějaký účet spíš s Visa nebo Mastercard Classic (Ta kreditka od Citi, mBank..) a k tomu pak klidně aj tu Axu. Je to vše zadara...

Já teda přes Booking.com na podzim několikrát rezervoval a všechno právě s tou AXA kartou, takže tam použít určitě jde.

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 17:34 
VIP

Ok, tak to majů lepší jak hotels.com

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 17:51 
VIP

Na rezervaci bez stržení peněz jsou nejlepší kreditky mBank nebo CITY (asi bude snažší získat - bez nějakého úvěrového škraloupu, navíc jezdí kurýr, takže se nikam nemusí cestovat)
Na samotnou platbu potom kartu Axa - Visa ke spořícímu účtu, má nejlepší kurzy široko daleko bez poplatků za samotné vedení této karty.
Případně - hotovost, ze směnáren nebo od vietnamců - lepší kurzy než banky, nutno ale předem ověřit!

PříspěvekNapsal: 28 led 2011 18:22 
Diskutér

jana píše:
další: Poštovní spořitelna - účet zadarmo (karta Visa elektron)....vše zdarma,kurz ČSOB.....
Funguje to adelaido u nákupu u Easyjet - platba bez poplatku?

S kartou k Visa Electron k zadarmo účtu u PS jsem několikrát platil letenky u EasyJetu a bylo to vždy bez poplatku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1006 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina