Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 črc 2020 17:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Agoda
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2013 06:41 
Kolemjdoucí

Zdravím, mám vytipované ubytování v Londýně a chtěla jsem ho rezervovat přes Booking, jako obvykle, ale na můj termín již žádné volné pokoje nejsou. Na Agodě je ale stále nabízejí. Myslela jsem, že jsou všechny ty vyhledávače nějak napojeny přímo na hotel a ukazují aktuální stav. Je to tedy běžné a nemám mít obavy? S Agodou nemám žádné zkušenosti a platba se tam hradí ihned při rezervaci, tak jsem trochu zbystřila... Hledala jsem téma Agoda i tady v diskuzi, ale marně, tak prosím o info, jaké s nimi máte zkušenosti. Jak jste dopadli např. v případě storna, vrátili vám bez problémů zaplacenou částku?

Předmět příspěvku: Re: Agoda vs. Booking
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2013 06:47 
VIP

Agoda funguje bez problemů, není důvod se obávat. Mám pocit, že obě tyto společnosti jsou majetkově provázané.

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2013 06:56 
VIP

jife píše:
Agoda funguje bez problemů, není důvod se obávat. Mám pocit, že obě tyto společnosti jsou majetkově provázané.

jj to jsem taky slysel. a nekdo zde myslim kdysi psal, ze Agoda je Booking pro Asii!!:)
ale jak je to s tema volnejma mistama nevim. ja ted bookoval hotel pres Travelrepublic, protoze na Bookingu a vsude jinde se tvaril jako uz vyprodanej, ale u Travelrepublic a na Alpharooms byl furt k mani. tak uvidime, co se z toho vyvine, rezervace zatim vypada jako platna...:)

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2013 08:36 
VIP

Agodu jsem pouzil nekolikrat minimalne v Hong Kongu, Malajsii a Bruneji, prave tam, kde jsem potreboval zaplatit predem. Zadny problem. Posledne v HK teda nejak nemeli volny ten konkretni pokoj, tak jsem na prvni tri dny dostal upgrade do 2x vetsiho pokoje...

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2013 10:04 
VIP

Také mám s Agodou jen dobré zkušenosti (>10 rezervací s nimi).

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2013 10:14 
VIP

Potvrdzujem dobre skusenosti s Agodou. Mne to vychadzalo tak, ze maju velmi dobre ceny na hotely v Azii. Davaju aj nejake vernostne body, ktore sa pri dalsich rezervaciach daju odpocitat od ceny. Aj som to uz vyuzil, ziadne velke terno, ale 50 dolarov aj tak potesili.
.
Ak maju v ponuke dostupny hotel, ktory ti vyhovuje, nie je preco vahat. Ano, oproti bookingu ti peniaze strhnu uz pri objednani. Ale nebal by som sa, ze by ich po pripadnom storne nevratili, ak je to ponuka, ktora dovoluje stornoms vratenim penazi.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2013 12:29 
Kolemjdoucí

Diky vsem, Agodu jsem tedy vyuzila k rezervaci a zatim vse probehlo hladce.

Předmět příspěvku: Agoda
PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 11:47 
Diskutér

Zdravím,má někdo zkušenost s rezervací hotelů přes portál Agoda?
Udělal jsem tři rezervace - dostal jsem mail,že děkují a voucher přijde do hodiny a uplynul týden a nic..
Peníze z účtu strženy - v účtu na Agodě se ty rezervace objevují,ale když zkusím službu "přeposlat můj hotelový voucher" nic..
Zkoušel jsem ten kontaktní mail a žádná reakce :(
Zákaznická podpora telefonicky pouze v angličtině což nedám..

Předmět příspěvku: Re: Agoda
PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 11:58 
Diskutér

Zkus ještě napsat na jejich facebook profil (pokud mají) jinak budeš muset někomu říct, aby ti tam zavolal, pokud nereagují na email.
Pokud napsali do hodiny a nic, tak ti nic lepšího neporadíme.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 13:10 
Diskutér

Mel jsem stejny problem s posláním na email u seznam.cz Zkus si tam nastavit jiny mail a voucher by ti mel v pohode přijít.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 15:23 
VIP

Cez agodu som bookoval niekolko krat, ziadny problem nebol.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 17:59 
Diskutér

Při poslední rezervaci mi na email (seznam.cz) voucher taky nepřišel. Komunikoval jsem s nimi po emailu a psali, že to jejich IT oddělení řeší. Voucher mi pak poslali v příloze.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 19:58 
VIP

Agoda je seriozni portal, takze nemusis mit obavy. S velkou pravdepodobnosti bude problem v tom, ze tvuj mail toto vyhodnoti jako spam, coz v kombinaci vlastnim nastvenim schranky (kde budes mit nastaveno rovnou vymazani spamu) misto presunu do spam slozky, ma za nasledek to, co popisujes.

PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 19:59 
VIP

bookovaný hotel cez Agoda iba 1x, peniaze (cca 650 eur) strhlo hneď, po príchode do hotela ani netrebalo ukázať voucher a ani kartu s ktorou sa platilo (Tokyo - 6 nocí) ;) stačil cestovný pas a ručne vyplnené údaje o adrese :) celkový dojem - žiaden problém :D

PříspěvekNapsal: 14 črc 2013 20:45 
Diskutér

Díky všem - hlavně uživateli zelig!
Opravdu to bylo tím seznamem na nově vytvořený email na centrum.cz vouchery dorazily.
To mě tedy nenapadlo když na tem mail na seznamu chodí emaily od Agody jinak normálně..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina