Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 07:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Expedia
PříspěvekNapsal: 05 srp 2017 13:40 
Diskutér

schwott píše:
miro776 píše:
Dnes som zaregistoval,ze uz platba nie je v nezauctovanych transakciach,ale ani v zauctovanych transakciach, iba "disponibilny zustatek" sa mi zvysil priblizne o cenu letenky.,ale docela ma to znepokojuje...
Já to mám úplně to samé při koupi ubytování v NP Etosha. Platba "confirmed", voucher na ubytování v mailu, transakce rozhodně více jak týden v blokacích, pak vyšuměla a nic nebylo strženo. Uvidíme, až přijedeme do Halali, ale vyhodit se nenechám. Rozhodně ale lepší pozice než při koupi letenky.

Tak expedia.uk po 13dnoch si tu platbu z karty nakoniec dnes strhla (banka drzala blokaci karte iba 7dni) Ale v popisu transakcie sa mi "Expedia" nezobrazuje,je tam: ES MADRID LATAM BSP UK

PříspěvekNapsal: 05 srp 2017 15:12 
VIP

miro776 píše:
schwott píše:
miro776 píše:
Dnes som zaregistoval,ze uz platba nie je v nezauctovanych transakciach,ale ani v zauctovanych transakciach, iba "disponibilny zustatek" sa mi zvysil priblizne o cenu letenky.,ale docela ma to znepokojuje...
Já to mám úplně to samé při koupi ubytování v NP Etosha. Platba "confirmed", voucher na ubytování v mailu, transakce rozhodně více jak týden v blokacích, pak vyšuměla a nic nebylo strženo. Uvidíme, až přijedeme do Halali, ale vyhodit se nenechám. Rozhodně ale lepší pozice než při koupi letenky.

Tak expedia.uk po 13dnoch si tu platbu z karty nakoniec dnes strhla (banka drzala blokaci karte iba 7dni) Ale v popisu transakcie sa mi "Expedia" nezobrazuje,je tam: ES MADRID LATAM BSP UK

Protoze agent expedie zadal tvou kartu do rezervace a cenu letenky si stahla letecka spolecnost

PříspěvekNapsal: 07 zář 2017 14:48 
Nováček

Včera dopoledne jsem vyplnil online formulář na koupi letenek na trase Viden - Zakynthos pres expedia.de
Do dnesniho odpoledne neprisla zadna zprava, zadny kontakt, penize nestrzeny ani nezablokovany.
Jak dal postupovat? Leti se nebo ne? Je to normalni stav a mam cekat ze se jeste ozvou?
Na reklamacni email take zatim nezareagovali.

PříspěvekNapsal: 07 zář 2017 14:53 
VIP

To vypadá, že nikam neletíš, pokud nemáš žádný email (koukni do spamu) a hlavně nemáš žádné peníze blokované na kartě, e-ticket nebyl nejspíš vystaven. Klidně u nich kup letenku znovu, kdyby nějakou náhodou došly 2 totožné letenky, bude se jednat o double booking a peníze by ti vrátili.

PříspěvekNapsal: 09 led 2019 13:33 
Moderátor

Dobrá zkušenost s exp.uk (ale i NZ a dalšími). Na (kombinované multicity, ale regulérní) letence LATAMu do Limy chyběly na zpátečním letu z Ria zavazadla - v systému je no info. Je to mix rezervačních tříd a Latam absolutně nereagoval na žádném kanále. Exp. sdělila, že je mám dokoupit v Manage booking a budou mi to refundovat, to ale nejde, systém to neumožňuje. Takže Exp. potvrdila dokoupení při check-inu a refundaci pak. Reakce velmi rychle a rozhodně zákaznická spokojenost...

PříspěvekNapsal: 05 bře 2019 18:07 
Moderátor

Zavazadla dokoupena na letišti, po návratu kontakt přes FB, po zaslání stvrzenky telefon od Exp., nadiktované číslo karty a za 2 dny refund na účtu. Tedy spokojenost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina