Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 07:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tipy na Vánoce a Silvestr 2015
PříspěvekNapsal: 08 říj 2015 17:07 
VIP

Myslim, ze Air China z VIE pres Vanoce i Silvestra okolo 13 tisic do nekolika koutu vychodni Asie (s moznosti stopoveru v Pekingu) byla rozhodne skvela nabidka, sam jsem poridil MNL (12800 i s tydennim stopoverem).

PříspěvekNapsal: 08 říj 2015 17:19 
VIP

HankaC píše:
Ahoj všem, čas pokročil, od léta se neobjevily žádné zajímavé tipy na přelom roku? :?

myslim, ze si cakala nieco typu Soul za 170 euro a Manila za 26 euro ze :D

PříspěvekNapsal: 08 říj 2015 18:20 
Diskutér

zennie píše:
Myslim, ze Air China z VIE pres Vanoce i Silvestra okolo 13 tisic do nekolika koutu vychodni Asie (s moznosti stopoveru v Pekingu) byla rozhodne skvela nabidka, sam jsem poridil MNL (12800 i s tydennim stopoverem).

take jsem vyuzil SIN za 10500 se zastavkou v cine:)

PříspěvekNapsal: 08 říj 2015 20:17 
Diskutér

tonic píše:
HankaC píše:
Ahoj všem, čas pokročil, od léta se neobjevily žádné zajímavé tipy na přelom roku? :?

myslim, ze si cakala nieco typu Soul za 170 euro a Manila za 26 euro ze :D

Ani ne :D Klidně někam blíž, co třeba Kanáry. Nejvýhodnější z Polska, ale pořád na přelom roku dost drahé..hm tak to asi už tak bude :D

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 15:17 
Kolemjdoucí

Silvester chcem oslavit v Kuala Lumpur alebo v Singapure. Vie mi niekto odporucit v ktorom meste by to bolo lepsie a hlavne, a co tam robit na Silvestra, kam ist? Ma niekto vlastnu skusenost?

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 15:26 
VIP

byl jsem v KL na Silvestra v roce 2008. Byli jsme v parku pod Patronas a v porovnání s oslavou u nás nic moc. O půlnoci "malý" ohňostroj, žádný alkohol. V jednu hodinu naběhlo komando a za cca 10 min byl celý park vyklizený. Ale v barech bylo živo.
Bylo to zajímavé, ale že bych musel znovu, to ne.

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 15:40 
Diskutér

XsigY píše:
Silvester chcem oslavit v Kuala Lumpur alebo v Singapure. Vie mi niekto odporucit v ktorom meste by to bolo lepsie a hlavne, a co tam robit na Silvestra, kam ist? Ma niekto vlastnu skusenost?

V obou městech jsem nebyla přímo na Silvestra, ale na přelomu roku. V obou městech se asi více slaví Čínský nový rok, než Silvestr. Všude stojí vánoční stromky, sáně a sobi, chodí Santové a všude se nakupuje. To je asi tak vše. Místní lidé vánoce a náš nový rok nijak zvlášť neprožívají.

Přece jen více upoutávek na různé silvestrovské akce bylo v Singapuru. Koncerty apod. měly být jak v zátoce u Marina bay, tak na Sentoze. Další akce by mohly být v různých velkých hotelích. Např. v hotelu Marina bay byl během našeho pobytu vánoční raut s krocanem. Jen drobné upozornění, v obou městech je velmi drahý alkohol.

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 15:41 
VIP

Zažil někdo Silvestr v Tokiu? Mohl by se někdo podělit o zážitky, atmosféru atp?

PříspěvekNapsal: 13 říj 2015 19:54 
Kolemjdoucí

ja-be píše:
XsigY píše:

V obou městech jsem nebyla přímo na Silvestra, ale na přelomu roku. V obou městech se asi více slaví Čínský nový rok, než Silvestr. Všude stojí vánoční stromky, sáně a sobi, chodí Santové a všude se nakupuje. To je asi tak vše. Místní lidé vánoce a náš nový rok nijak zvlášť neprožívají.

Přece jen více upoutávek na různé silvestrovské akce bylo v Singapuru. Koncerty apod. měly být jak v zátoce u Marina bay, tak na Sentoze. Další akce by mohly být v různých velkých hotelích. Např. v hotelu Marina bay byl během našeho pobytu vánoční raut s krocanem. Jen drobné upozornění, v obou městech je velmi drahý alkohol.

Dakujem za info. Tak teraz uz mam aspon trochu predstavu.

PříspěvekNapsal: 16 říj 2015 09:01 
Diskutér

Nejaky tip na letenky do Sydney okolo Silvestra do 1000 EUR?

PříspěvekNapsal: 05 zář 2016 09:11 
Moderátor

Pokud by nějaký vlastník mílí Mileage Planu Alasky (jeden z nejlepších programů vůbec, relativně snadno kreditující lety mnoha aerolinek) chtěl "stylově letecky" oslavit Silvestra (i okolních dnů), pak za 47 500 mil a pouhých 28$ lze rezervovat O/W s Emirates z Los Angeles do Prahy s méně než dvouhodinovým přestupem v Dubaji. Z hlediska přísunu dobrého pití k oslavě konce a počátku roku by se nemusel obávat nedostatku...

PříspěvekNapsal: 22 zář 2016 18:18 
Moderátor

Ted s akci pegasus Praha-Istambul 30.12-2.1 47€

Bejrut kolem á 2700kc

PříspěvekNapsal: 27 říj 2016 19:11 
Diskutér

Ahojte, prosim vas uz dlhsie hladam nieco suce na tohtorocne Vianoce a Silvester, ale nemozem najst nic zmysluplne. Terminovo si predstavujem obdobie od 16.12. - 8.1. 2017 na nejake 2 tyzdne kedykolvek v tomto obdobi. Idealne niekde do Azie (Vietnam, Kambodza, Hong Kong, Singapur). Nachadzam vacsinou letnky z prahy/budapest/vieden vzdy okolo 600€. Ak su v cene okolo 500€ tak su tam nezmyselne mnoho hodinove prestupy. Prakticky mi je jedno odkial by sa letelo ak by bola dobra cena. Vedeli by ste mi nahodit nejakeho chrobaka kde by sa dalo nieco najst? Rozpocet idealne okolo 500€.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina