Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 čer 2022 05:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zahraniční prodejci se slevou dle typu karty
PříspěvekNapsal: 27 dub 2022 09:37 
VIP

Máte někdo tip jak zlevnit voloteu? Oficiální stránky 130 EUR..

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 07:58 
Moderátor

Nemá někdo dobrou zkušenost s nějakou aktuálně funkční virtuální Visa Credit? Nebo se tak navenek tvářící? MyTrip má s ní 30€ slevu a pro jednoduché cesty je to vhodné využití. Díky.

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 09:05 
VIP

Revolut

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 11:27 
Moderátor

Revolut je debetní, ne?

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 11:59 
VIP

bohužel, Revolut je debetní, a o možnosti, jak si jednoduše zařídit Visa Credit nevím (kromě klasické žádosti u některých českých bank, které Visu vydávají.. ale to znamená projít klasicky žádostí o kreditku, scoringem, mít to zapsané v registrech apod.)

spousta fintechů nebo občas i bank umí nějakou virtuální Visa kartu, ale nevím o žádné, která by se přes bindb hlásila jako kreditka.

Pokud by někdo o takovém řešení věděl, taky by mně zajímalo :)
Totéž případně s virtuální Diners kartou.

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 14:59 
VIP

goro píše:
bohužel, Revolut je debetní, a o možnosti, jak si jednoduše zařídit Visa Credit nevím (kromě klasické žádosti u některých českých bank, které Visu vydávají.. ale to znamená projít klasicky žádostí o kreditku, scoringem, mít to zapsané v registrech apod.)
Dostal jsem loni kreditku od KB, 100k limit, bez skóringu, jen jsem si řekl na pobočce a nic nedokládal. Určitě se zápisem v registru, a MasterCard. Ale mám u nich debetku Visa, tak možná vydávají i kreditky.

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 16:05 
VIP

babička Lála píše:
Dostal jsem loni kreditku od KB, 100k limit, bez skóringu, jen jsem si řekl na pobočce a nic nedokládal. Určitě se zápisem v registru, a MasterCard. Ale mám u nich debetku Visa, tak možná vydávají i kreditky.

Bez skoringu to nejde, akorát míra detailnosti skoringu může být různá.
Když se bance chce, může to jen prohnat automatickým znednodušeným skoringem (automat projede registry BRKI, NRKI a SOLUS, myslím že ještě rejsřík exekucí a insolvencí), pokud je tam vše ok, tak je za pár vteřin schváleno.
Některé banky to mají i volnější, že záleží na bankéři, jestli udělá jen automat, nebo bude požadovat např. doložení příjmů nebo bonity jinak.

Každopádně kreditky vydávané KB jsou aktuálně myslím jen Mastercard.

PříspěvekNapsal: 10 kvě 2022 17:49 
VIP

Taky mámu KB MC, Visu nenabízí. Bylo to ale na měsíc zařizování, pořád chtěli dokládat další papíry, prej proto, že u nich nemám běžnej účet. Každopádně komplet gratis, dokonce MC world. Dá se :)

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2022 08:12 
Moderátor

Vrátím to zpět - tedy k (ne)existenci samostatné virtuální Visa Credit. Z logiky věci by virtuální karta měla být debetní a ne kreditní, pokud by nebyla(?) nějak zrcadlově navázána na reálný účet po scoringu...
Jde mi o to, zda z těch "free virtual credit card", co vyhledá strýc G:
- je v naší končině dostupná.
- je VISA ne MC.
- je kreditní a ne credit card Debit, tedy tzv. "credit card" = v reálu obecně platební karta.

Já takovou kartu, která by šla online dobít a jevila se navenek jako VISA Credit neznám, ale rád bych se s ní seznámil...

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2022 08:16 
VIP

No rekl bych ze opravdu kreditni virtualni karta MUSI byt vazana k realne kreditni karte. Pokud k ni vazana neni tak se pouze tvarit jako kreditni sice muze ale bude to v realu debetka.

Mozna snad nejaka ta predplacenka co sa prodava vsude mozne po benzinkach a obchodech v USA sa tak v realu tvarit, resp. detekovat moze?

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2022 08:27 
Moderátor

Já to chápu stejně a zkoušet po jednorázové koupi, zda ta karta opravdu je či není kreditní není to pravé + to dlouhodobě nic neřeší. Proto dotaz míří tam, zda se někomu ze zkušenosti ať cílené či náhodné tak nějaký typ virtuální karty při platbě jako Visa Credit nedetekoval.

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2022 20:58 
VIP

burito píše:
Já to chápu stejně a zkoušet po jednorázové koupi, zda ta karta opravdu je či není kreditní není to pravé + to dlouhodobě nic neřeší. Proto dotaz míří tam, zda se někomu ze zkušenosti ať cílené či náhodné tak nějaký typ virtuální karty při platbě jako Visa Credit nedetekoval.
Na tvůj dotaz to neodpovídá, ale překvapilo mně, že předčasně obnovená Revolutka (moje původní karta měla být platná až do 5/2023) je nyní VISA. Pokud chceš, můžu ti na tvých datech vyzkoušet, jestli tu slevu hodí nebo ne.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2022 07:54 
Moderátor

Díky za nabídku. Nedokáži to ale bohužel aktuálně replikovat. Třeba někde je, ale nevidím to. Odkaz z trysky na Mytrip v danou chvíli tuto možnost nabídl a ve výsledné ceně před platbou se finální cena měnila dle zadané karty. Klasická známá věc - zadáš Visu credit : -30€, Diners -0,-, MC 0,-,...atd. a nabídková lepší cena se hned při jiné kartě zvedne. Vždy to je dočasná nabídka, jde to zaplatit většinou jednou - staré známé záležitosti, kvůli kterým není důvod zavádět nový účet, když využíváš jiné. Přesně tam by se virtuální karta daných parametrů hodila.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2022 08:05 
VIP

ušetřím vám práci, i nově vyměněné karty od Revolut se hlásí jako Visa debit, všechny mají stejný bin záznam (prvních 6 čísel), podle toho to můžou stránky obchodníků snadno identifikovat a Visa credit z toho prostě neuděláte.

cesta ovšem vede přes jiné kombinace agregátorů a jazykových mutací, tak aby požadovanou kartou byla nějaká běžná kombinace mc/visa debit apod, a současně to stále bylo za dobrou cenu.
Ze zkušenosti vím, že se to často najít dá.

btw. pokud jde o karty, které nejsou kredit, ale fakticky se tak tváří, takovou mi svého času vydal holadský fintech Bunq. Jmenovalo se to Bunq travel card, bylo na tom logo Mastercard credit, a ve všech systémech se to tvářilo jako realná kreditka, takže to šlo použít i u nejpřísnějších autopůjčoven, které to kontrolují. Současně super apka, středový kurz bez omezení.. jen to pak přestali nabízet a přešli na měsíční paušál.

PříspěvekNapsal: 03 čer 2022 21:43 
VIP

17 Eurovy discount na Pelikan, plati pri platbe s MC a Maestro, minimalna objednavka 20 Eur
Kód:
Kod: PELIM6SK
, vyzera byt univerzalny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina