Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 27 bře 2017 01:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1046 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akční nabídka v Business class
PříspěvekNapsal: 03 led 2017 12:43 
Diskutér

babička Lála píše:
MadLi píše:
Sorry, pisal som to narychlo. Pozri ked neveris, precitaj si tych 200 stranok ktore su o tom popisane na flyertalk.com alebo vielfliegertreff.de
Ja som dnes rano volal 40min s Alitaliou a 30min s ebookers. Alitalia mi potvrdila ze tie letenky sa nedaju preletiet, maximalne co ti dovolia je letiet Florencia-Rim-Dusseldorf v business. Pretoze to bola ta povodna letenka.

Aj napriek tomu ze mi Alitalia aj ebookers potvrdili ze pracuju na vrateni penazi a moje letenky v podstate neexistuju, stale si viem vybrat sedadla u Singapore Airlines aj ANA.
Ja by som bol sam vysmiaty keby tie letenky isli preletiet ale sam to sledujem dennodenne od zaciatku, a jediny kto to preleteli boli ludia ktory leteli v pondelok, pricom ta chyba zacala v piatok.

Ale ked mas dost penazi hladat si na letisku alternativnu letenku, kludne skus zariskovat. Ale minuly rok napr. Qatar otocil par ludi uz takto na letisku. Je to na tebe, len pisem to co som ja zistil za posledne 2 tyzdne.

Sorry, taky som to pisal narychlo, tak to trochu rozvedu.

Úvodem zdůrazním, že jsem rád, že sem dáš varovnou informaci, která není příznivá.

Nepovažuju ale za úplně nejšťastnější to, že to formuluješ jako jasnou a ověřenou skutečnost pro fšechny (!!!) letenky dané akce.

1. Cenné by bylo šoupnout sem link na příslušné vlákno na FT.
2. Cenné by bylo dát sem nějakej printscreen konfirmující tvoje tvrzení.

Ať si Alitalia tvrdí tobě o svých letech co chce, ale já třeba neletím z Florencie. A neletím s Alitalií. To zaprvé.

A za druhé: ať mi Alitalie klidně při zpáteční cestě nepustí do letadla. Za ty prachy mi v C bude stačit proletět tu část do Jižní Ameriky, zpátky už se nějak dostanu (a budu na to připravenej...).

Ale sumasumárum je to za dlouho a nejspíš se jim to podaří nějak najít a zrušit mi to. Takže já jen polemizuju s tou částí tvého tvrzení, že " byly zrušeny fšechny letenky".

Aky mas routing? Nepribudol ti tam let Rim-Dusseldorf? Pretoze ak on je na zaciatku a nepreletis ho, prepadne ti cela letenka.

Link je tu: http://www.flyertalk.com/forum/mileage- ... 770-j.html

PříspěvekNapsal: 03 led 2017 12:53 
Diskutér

Marcela píše:
U mé letenky doposud k žádné změně nedošlo. Žádný segment neubyl, ani nepřibyl. Vše mám stejné od okamžiku nákupu. Kontrolováno na checkmytrip, AZ, AA, Saudia. Jen je dle mě nestandardní, že to je na checkmytrip rozdělené do dvou rezervací, které se částečně překrývají.
Zaujala jsem vyčkávací taktiku. Když se dlouho nebude nic dít, začnu to řešit, nerada bych kdekoliv uvízla.

nam se takhle tvarili posledni letenky (obycejne). Meli jsme VIE-LHR-LAX a LAS-DFW-LHR-VIE
a meli to rozdeleny uplne divne ve dvou prekryvajicich se rezervaci. Z checkmytrip jsem vlastne nebyla na prvni pohled schopna rozklicovat kam a kdy jedeme.

PříspěvekNapsal: 03 led 2017 14:17 
VIP

MadLi píše:
Aky mas routing? Nepribudol ti tam let Rim-Dusseldorf? Pretoze ak on je na zaciatku a nepreletis ho, prepadne ti cela letenka.

Link je tu: http://www.flyertalk.com/forum/mileage- ... 770-j.html

Nepribudol.
Ale to je takový drbání pravou rukou na levym uchu. Tak snad to zrušej, když to budou chtít zrušit. Proč by mi přidávali let? Já si žádnej takovej neobjednal. A tím jsme zpátky u diskuse před pár týdny, jestli když si objednám na internetu kávovar, můžou mi dodat kulmu.

Za link díky, pustím se pomalu do překládání, abych se taky něco dozvěděl.

PříspěvekNapsal: 03 led 2017 21:24 
Návštěvník

m1p2c3 píše:
Ahoj,
staci zavolat na ebookers, na maily nereaguji..
nenechat se odbyt, ze musis volat sam na alitalii, na ceske se o tom nebudou bavit stebou vubec a na italske zase o tom vedi, ale jejich italska anglictina je des.
takze nakonec vyreseno pres ebookers a bude vraceno za 3-4 tydny -10€ poplatek ebookers.
mel bys mit dve platby, jednu alitalia, ktera bude vracena na 100% a druha 10€ nikoli.
gl

:!: vraceno nakonec cca. do 2 prac. dnu :!:

PříspěvekNapsal: 04 led 2017 09:41 
Tazatel

Mne se jedna zmenila FLR-FCO-DUS a RAR-...-DUS a druha stale drzi dle puvodniho, i na webu Saudia je u vsech Coupon status: Airport control. Je to az v druhe pulce roku, tak budu zatim cekat, co se casem stane..

PříspěvekNapsal: 04 led 2017 09:52 
Diskutér

babička Lála píše:
Sejšelám s Emirates za 72 € jsem nevěřil vůbec a nakonec jsem poznal pukatepu na palubě...

Bylo mi potěšením babičko ;-)
Po tom co nás vodrbalo United, tak jsem na error v businessu opatrnej a radši koupím error v economy, který má daleko větší šanci na proletění...
Každopádně všem držím palce, aby někde neuvízli a dobře doletěli...

PříspěvekNapsal: 04 led 2017 10:03 
VIP

puketapu píše:
Po tom co nás vodrbalo United, tak jsem na error v businessu opatrnej
Great Dane fare?

Předmět příspěvku: MAD-YVR 1200€
PříspěvekNapsal: 05 led 2017 18:03 
Moderátor

Dobrá cena pod 1200€ s Deltou, o to lepší, že se jedná o prázdniny...
http://1url.cz/JtpYA

PříspěvekNapsal: 06 led 2017 10:45 
Tazatel

MAD - HOU na letni prazdniny v Ccku za 850 EUR http://www.momondo.es/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=MAD&SD0=HOU&SDP0=01-08-2017&SO1=HOU&SD1=MAD&SDP1=09-08-2017&AD=1&TK=BIZ&DO=false&NA=false&utm_source=webgains&utm_medium=affiliate&utm_campaign=%20179903&utm_content=8609

EDIT: tak se zda ze opraveno a cena roste

PříspěvekNapsal: 10 led 2017 10:35 
Moderátor

Marcela píše:
U mé letenky doposud k žádné změně nedošlo. Žádný segment neubyl, ani nepřibyl. Vše mám stejné od okamžiku nákupu. Kontrolováno na checkmytrip, AZ, AA, Saudia. Jen je dle mě nestandardní, že to je na checkmytrip rozdělené do dvou rezervací, které se částečně překrývají.
Zaujala jsem vyčkávací taktiku. Když se dlouho nebude nic dít, začnu to řešit, nerada bych kdekoliv uvízla.

Jak se "akce" vyvíjí? Má tady někdo etix jiný než 055... a drží mu rezervace?

PříspěvekNapsal: 10 led 2017 11:16 
Diskutér

U mě vše beze změny.

PříspěvekNapsal: 10 led 2017 12:27 
Moderátor

Jaké máš "předčíslí" etixu - 055 nebo jiné?

PříspěvekNapsal: 10 led 2017 12:33 
Diskutér

burito píše:
Jaké máš "předčíslí" etixu - 055 nebo jiné?

Mám 055

PříspěvekNapsal: 10 led 2017 12:48 
Diskutér

Na nete som cital pripady kde uz aj po vrateni penazi sa rezervacie tvari stale ok, na AZ stranke, taktiez Saudi a dokonca na stranke EY sa da stale objednat limusine service.

Viac info tu
http://www.vielfliegertreff.de/first-bu ... d-144.html

Pre tych co si myslia ze tie letenky su stale zive...

Pripadne pekne napisane z flayertalk.
http://www.flyertalk.com/forum/mileage- ... j-248.html

Originally Posted by Estratos View Post
My inbound flights by Alitalia were cancelled earlier, leaving the outbound intact. However yesterday I received an email from Korean Air informing me about changes in my schedule (of the refunded trip) and it turns out I got confirmed flights (both inbound and outbound, with new PNR) with changed route and changed airlines for inbound flights (all in Business). No idea why and what's going on.
You really don't have any intact flights.

The way these tickets were altered was unorthodox, and it appears via various channels - including via KE's internal systems (see earlier similar reports of KE confirmations of schedule changes to cancelled tickets) - that some sectors are still "intact".

However, there is no e-ticket to "support" these sectors, so if you actually tried to check-in for these sectors, it would be impossible.

Unless, that is, you can determine that there *is* a new e-ticket number, generated by Alitalia and not communicated by them, for which these sectors remain confirmed.

But trust me - Alitalia have ensured that there is no such e-ticket.

You may find the new e-ticket number reported on the credit card account statement, and if you look it up on Saudia's website, you will see that these KE flights were not part of the ticket. And if you look up the "original" e-ticket number via the same manner, you will see that the original ticket has had its coupons exchanged/refunded - so there actually is no e-ticket number to support these phantom KE sectors.

Anyone who has received money back on any of these tickets will NOT be flying any part of those tickets, even if they can see some sectors still apparently being "intact" after the refund on any website or via any other means.

Anyone who has not received or requested a refund, will not be able to fly anything other than the DUS-FCO-FLR or FLR-FCO-DUS ticket that they have substituted in for the original, regardless of whether they can see some or all of the sectors of the original booking as apparently being "intact" via any means other than directly on the www.alitalia.com website.

PříspěvekNapsal: 10 led 2017 13:06 
Diskutér

smutný...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1046 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina