Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 pro 2018 22:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akční nabídka v Business class
PříspěvekNapsal: 21 pro 2017 23:53 
Diskutér

afleben píše:
Kúpil niekto aktuálnu chybku :) La Premiere od AF?

Jen pro zajímavost jestli to někdo celkově sleduje - je to komplet zrušené, nebo ještě něco drží?

PříspěvekNapsal: 22 pro 2017 11:16 
VIP

maximus píše:
afleben píše:
Kúpil niekto aktuálnu chybku :) La Premiere od AF?

Jen pro zajímavost jestli to někdo celkově sleduje - je to komplet zrušené, nebo ještě něco drží?

Komplet zrušené. Dokonca okrem mailu, ktorý posielajú ľuďom aj telefonujú. Páčilo sa mi, ako tetuška na konci telefonátu nezabudla dodať: Ďakujeme, že ste si zvolili AirFrance :)

PříspěvekNapsal: 22 pro 2017 12:22 
Moderátor

Mal si tetuške povedať, že ti je ľúto, že si nezvolili oni teba :-)

PříspěvekNapsal: 02 led 2018 22:44 
VIP

babička Lála píše:
MadLi píše:
Sorry, pisal som to narychlo. Pozri ked neveris, precitaj si tych 200 stranok ktore su o tom popisane na flyertalk.com alebo vielfliegertreff.de
Ja som dnes rano volal 40min s Alitaliou a 30min s ebookers. Alitalia mi potvrdila ze tie letenky sa nedaju preletiet, maximalne co ti dovolia je letiet Florencia-Rim-Dusseldorf v business. Pretoze to bola ta povodna letenka.

Aj napriek tomu ze mi Alitalia aj ebookers potvrdili ze pracuju na vrateni penazi a moje letenky v podstate neexistuju, stale si viem vybrat sedadla u Singapore Airlines aj ANA.
Ja by som bol sam vysmiaty keby tie letenky isli preletiet ale sam to sledujem dennodenne od zaciatku, a jediny kto to preleteli boli ludia ktory leteli v pondelok, pricom ta chyba zacala v piatok.

Ale ked mas dost penazi hladat si na letisku alternativnu letenku, kludne skus zariskovat. Ale minuly rok napr. Qatar otocil par ludi uz takto na letisku. Je to na tebe, len pisem to co som ja zistil za posledne 2 tyzdne.

Sorry, taky som to pisal narychlo, tak to trochu rozvedu.

Úvodem zdůrazním, že jsem rád, že sem dáš varovnou informaci, která není příznivá.

Nepovažuju ale za úplně nejšťastnější to, že to formuluješ jako jasnou a ověřenou skutečnost pro fšechny (!!!) letenky dané akce.

1. Cenné by bylo šoupnout sem link na příslušné vlákno na FT.
2. Cenné by bylo dát sem nějakej printscreen konfirmující tvoje tvrzení.

Ať si Alitalia tvrdí tobě o svých letech co chce, ale já třeba neletím z Florencie. A neletím s Alitalií. To zaprvé.

A za druhé: ať mi Alitalie klidně při zpáteční cestě nepustí do letadla. Za ty prachy mi v C bude stačit proletět tu část do Jižní Ameriky, zpátky už se nějak dostanu (a budu na to připravenej...).

Ale sumasumárum je to za dlouho a nejspíš se jim to podaří nějak najít a zrušit mi to. Takže já jen polemizuju s tou částí tvého tvrzení, že " byly zrušeny fšechny letenky".

Nedávno jsem někde v rádiu slyšel, že CIA bude odtajňovat nějaké materiály ohledně posledního dne J.F.K. ... a mě konečně taky uplynula bezpečnostní lhůta, takže zveřejním svoje zkušenosti z této akce (částečně popsané ftomhle vláknu v měsíci 10/2017):

- neletěl jsem z Florencie, takže se mi netýkala ta první čistka rušení letenek;

- neletěl jsem první segmenty s Alitalia, takže mi Taliáni zrušili jenom zpáteční lety z Jižní Ameriky, ale to mi moc nevadilo, protože v C až Velikonoční ostrov a zpět do Santiago de Chile mi to připadalo za tu cenu stále jako luxusní atraktivní koupě (koupil bych to znova);

- kupoval jsem přes nějakého blbého britského prodejce; až po koupi jsem našel fůru negativních recenzí o stornopoplatcích nebo prodleních s vrácením peněz;

- očekával jsem zrušení intervencí na koruně a počítal s kurzovou ztrátou v rozsahu 3 až 5 tisíc korun;

- nejvíc jsem se bál bankrotu Alitalia, přeci jen mezi koupí letenky a letem bylo deset měsíců;

- nepravidelně jsem kontroloval jednotlivé segmenty, až do posledního dne to bylo confirmed;

- den před odletem Taliáni 3 volali a zoufale vyhrožovali, že nenastoupím do letadla, kdyby to nebylo ve vzdáleném Dusseldorfu, tak jsem se sbalil a normálně nastoupil se proletět, protože doopravdy věřím, že pracovníkům KLM by to bylo šumák, když mám platnou a konfirmovanou letenku, a nejméně do Limy bych v obchodní třídě doletěl;

- bohužel asi měsíc před odletem mi do cesty něco důležitého vlezlo a já začal v defenzívě hledat důvody reklamace, to se ale nabízelo samo, protože zpáteční let z Chile do Itálie byl zrušen, a já tudíž nedostal službu, na kterou jsem obdržel fakturu, a kterou jsem kartou zaplatil;

- reklamace trvala 3 měsíce, Britové hráli mrtvého brouka a nekomunikovali (přesně jaxe psalo v těch dva tři roky starejch recenzích);

=== na konci prosince, přesně po 380 dnech, se mi vrátila na kartu do halíře identická částka.

Za pomoc s koupí této letenky opakovaně děkuju Vanillce a pokud se někdy uvidíme, pivo platím já.

PříspěvekNapsal: 03 led 2018 15:28 
Moderátor

Nejen 2BL... Škoda, přeškoda, že to nevyšlo. Mimimálně od doby zrušené first class UA, kde to ještě spadalo pod DOT a stejně to bylo málo platné , už podobné letenky je nutno brát jako sportovní match, loterii a specifický druh zábavy. Když se jich prodalo dříve pár desítek, tak byla šance velká. Dnes to spasou sociálně-síťové kobylky ve velkém a jen náhodou z toho něco bude... Pokud to bude mít širší povědomí, tak přes nejistého prodejce bych do toho nešel už ani ze sportu.

PříspěvekNapsal: 15 led 2018 10:13 
Tazatel

Dost se divim, ze se tu jeste neobjevilo CTU z WAW/KRK za cenu kolem 20-22. Lze s cestou pres HKG a den stravit tam.

PříspěvekNapsal: 15 led 2018 10:22 
Diskutér

honzeek_cz píše:
Dost se divim, ze se tu jeste neobjevilo CTU z WAW/KRK za cenu kolem 20-22. Lze s cestou pres HKG a den stravit tam.

Zajimave. Mas vice info?

PříspěvekNapsal: 15 led 2018 10:45 
Tazatel

dannyprague píše:
honzeek_cz píše:

Zajimave. Mas vice info?

Viz flyertalk, premium deals forum. Priklad https://goo.gl/flights/N7HmL

PříspěvekNapsal: 15 led 2018 10:46 
Diskutér

koukni sem:

https://www.flyertalk.com/forum/premium ... t-biz.html

PříspěvekNapsal: 15 úno 2018 03:13 
Diskutér

PRG-JNB business 1100Eur/28000czk (maj-december18)

aj na swiss.com

PříspěvekNapsal: 15 úno 2018 06:56 
Tazatel

ruckalu píše:
PRG-JNB business 1100Eur/28000czk (maj-december18)

aj na swiss.com

myslim ze uz je to gone, na ITA to vidim, ale nenasel jsem kde to vystavit

PříspěvekNapsal: 15 úno 2018 13:57 
Diskutér

vyzera to byt zive

Přílohy:
Snímka obrazovky 2018-02-15 o 7.54.31.png
Snímka obrazovky 2018-02-15 o 7.54.31.png [ 108.76 KiB | Zobrazeno 2217 krát ]

PříspěvekNapsal: 15 úno 2018 19:54 
Tazatel

ruckalu píše:
vyzera to byt zive

P je aviable ve dny, kdy potrebuji, napr 08/05 ale vzdy se to preceni na cca 2800 usd. ke konci roku to funguje, ale nechapu, proc ne v kvetnu.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 16:01 
Diskutér

Na SF jsem našla toto, možná se bude hodit.
Business Class from Prague, Czech Republic to Pattaya, Thailand for only €1079 roundtrip (min 2 pax).
DEPART:Prague, Czech Republic ARRIVE:Pattaya, Thailand RETURN:Prague, Czech Republic
DATES:
Availability from April to October 2018 (excluding summer)
Example dates:
8th-21st Apr, 23rd Apr – 5th May, 1st-14th May, 13th-26th May, 17th-28th May, 9th-22nd Sep, 10th-22nd Sep, 11th-22nd Sep, 11th-24th Sep, 13th-24th Sep, 16th-29th Sep, 17th-29th Sep, 18th-29th Sep, 18th Sep – 1st Oct, 20th Sep – 1st Oct, 24th Sep – 6th Oct, 25th Sep – 6th Oct, 27th Sep – 8th Oct, 30th Sep – 11th Oct, 30th Sep – 13th Oct

PříspěvekNapsal: 21 bře 2018 14:48 
VIP

Letím s Iberiou trasu MAD-SCL-MAD.
Prišiel mi mail s ponukou na upgrade spiatočného segmentu SCL-MAD do biznis za 376 eur.
Odpísal som, že mám záujem. V správe rezervácie som našiel možnosť "bidovať" upgrade za podobnú sumu (tam to bolo v librách). Tiež som si to aktivoval.

Má niekto s Iberiou podobnú skúsenosť? Ako to dopadlo?
Viem, že podobné ponuky dáva napr. aj Finair. Kto využil, koľko pýtali za let podobnej dĺžky (10+ hodín)?
Prípadne koľko pýtajú u iných aeroliniek?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina