Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 čer 2022 05:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akční nabídka v Business class
PříspěvekNapsal: 20 říj 2020 11:57 
VIP

RTN v C za 1400 vratane testu je celkom dobra cena

PříspěvekNapsal: 20 říj 2020 12:08 
VIP

Samozřejmě, že člověk ty míle musí mít. Myslel jsem, že to každému dojde automaticky. Jinak ta 7mi denní karanténa to naprosto ruinuje. Za 1400 včetně nákupu mil mi to tak dobrý už teda nepřijde, ale to je zas jen můj názor.

Jinak se dá na další rok poskládat Praha - Curych - Dubaj v Fku a zpět v Céčku za 48k.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2020 12:56 
Tazatel

(google translation, http://www.reunion.gouv.fr/):
Do you still have to remain isolated at home or at the hotel on arrival in the territory?
During the 7 days following your arrival in Reunion Island, you must systematically wear a mask and avoid any contact with fragile people.
You are not obliged to remain strictly isolated at home or at the hotel.

Jinak akce na Reunion bývají občas u lowcostů, ale teď před pár týdny se dalo koupit PAR-RUN pod 300 éček v Y i u AF a UU.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2020 19:31 
VIP

Low costem jsem si připomněl studentská léta letos v létě a minulý týden na pracovní rychlovku do Říma a nerad bych se tím tahal na dovolenou, která je jednou za život..ale to Y z PAR je dobrý, tam je teoretická šance i relativně levného upgradu.

PříspěvekNapsal: 20 říj 2020 21:27 
Tazatel

Jednou za život by bylo málo, Reunion je návykovej. Nasednout večer v Paříži v pohorkách a s baťohem na letadlo a před polednem už být na kopci v tropech na druhý polokouli je prostě báječný. A to vše jen na občanku. :D

PříspěvekNapsal: 21 říj 2020 10:35 
Diskutér

nekupoval někdo ten error aeroplanu za 25k? :p uz to je dead tak doufam, ze nebudou rusit.. C1-C3 (slo i pres C2 a dokonce ve F)

PříspěvekNapsal: 18 lis 2020 19:39 
VIP

Fanosch píše:
Aktualne SkyTeam z BUD Severni amerika kolem 500 EUR vcetne HNL!
https://www.google.com/flights?hl=cs#fl ... b;sd:1;t:f

Tem co se podarilo koupit letenky v business (SkyTeam z BUD) v pulce brezna, chci se Vas zeptat jak moc jste byli uspesni s prebookovanim a jakym zpusobem to probihalo? Diky.

Vidim, ze se zadarilo minimalne:
Fanosch
MadLi
afleben
ale tipuju ze nas bude vic

PříspěvekNapsal: 18 lis 2020 20:39 
VIP

Zalezi co mas za stock. Delta stock je easy a muzes si hrat, KL/AF jsou horší a obcas chteji fare dif, takže HUCA nebo mít po ruce tarif a mlet to svoje...

U AF doporučuji české číslo, je to tam fajn, ideálně roztěkaný klučina (je to jedinej chlap na lince) a nebo Olga, tak je vlhká, mám podezření, že tam brum volá každý den.

U Delty iMessage.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2020 21:11 
Diskutér

Mel jsem nakoupeno HNL na Srpen s AF a na listopad s DL

Prakticky vsechny srpnove segmenty se rusily, takze prebookovano ted na listopad - do konce listopadu meli pravidlo zmeny bez nutnosti doplacet rozdil bez ohledu na dostupny tarif. Kdyz jsme zkouseli pozdejsi data do Brezna, byl tam vzdy rozdil v cene.

Ted v Lisopadu vsechny lety prekvapive vydrzely, takze jsem par dni pred odletem zacal resit, abych nemel no show:) Resil jsem to s tim typkem, ktery nasel nekde informaci s poznamkou (Do not communicate proactively:), ze letenky koupene od brezna dal mohou byt prebookovany pozdeji nez o rok po vystaveni, jak je tomu standartem. Jen ze mu to samo nespocita a musi nchat rucne nacenit v back office. Coz trvalo asi den, dal jsem teda i zmenu BUD na PRG a cena byla 90k CZK na osobu:) Tak jsem se na to vys*** a zadal o refundaci. Akorat s tim jsem musel volat na Madary. Do tydne prisla refundace, ale v CZK a skoro o litr na letenku min. Tak ted resim proc to nerefundovali v puvodni castce v HUF...

Letenky s DL zruslila Delta v zari, coz jsem take zadal o refundaci a zatim teda nic.

Na FT je k tomu uz par tisic prispevku, muzes se tim probrat, ale ta sance, ze se podari najit ve vhodnem terminu tarif I a prebookovat bez doplatku je docela mala podle vseho...

PříspěvekNapsal: 19 lis 2020 21:44 
Diskutér

Změněno již čtyřikrát. První změna ještě přes web Delta, pár dní po zakoupení. Pak už změny přes infolinku. Momentálně přesunuto na 6/21. Všechny další změny jsem již řešil přes českou linku. Což byla asi trochu chyba, protože letenka byla převedena pod KLM. Tam vzniklo plno omezení, ale zase máme úplně změněné trasování a bookovací třídy. Aktuálně PRG/AMS/SEA/HNL a zpět OGG/SEA/AMS/VIE. Tyhle srandy však už teď moc nejdou. Změnili se jim podmínky a když dojde ke zrušení letu z jejich strany, tak bezplatně změní odlet maximálně o měsíc. Poslední změna tedy už nebyla úplně jednoduchá a už chtěli řešit doplatky. Nakonec jsme se shodli, že pokud dodržíme trasování a stejné třídy, tak lze posunout o více.

PříspěvekNapsal: 26 lis 2020 12:15 
VIP

Dekuji Fanosch, s0ny, marecek97 a (J.S. pres FB) za reakci.
Mel jsem to kpovano primo pres web DL.

Mam prebookovano na termin, ktery jsem chtel. Pokousel jsem se i o drobnou zmenu routingu bud odlet z PRG ci navrat do PRG nebo nejlepe oboje. Pak jsem zkousel prilet HNL a navrat z KOA misto HNL,HNL. Zkousel jsem i zda by tam nesel nacpat nekde v C1 stopover. Vsechno hazeni hrachu na zed. Vzhledem k tomu, ze nas cestuje 5 a nikdo nema u skyteamu status, tak to, ze se mi podarilo urvat stejny fare bez doplatku a hlavne v terminu dle prani, tak to beru spise za uspech.

PříspěvekNapsal: 26 lis 2020 12:25 
Diskutér

Ahoj, na kdy jsi to přehodil? Mám přehozeno na květen 2021 a začánám být nervózní :-)

PříspěvekNapsal: 26 lis 2020 12:54 
Diskutér

My už máme dokonce zpáteční cestu zrušenou a zůstal zní jen let AMS-VIE. Odlet v červnu. Takže těch změn ještě bude..... Tohle však budu řešit, ale až koncem května. Tyhle změny jsou podle všeho stále bezplatné a neřeší se tolik třídy. Navíc tu zpáteční už teď máme celou třídu J. Ale samozřejmě řešit to pro 5 lidí už není sranda.

PříspěvekNapsal: 26 lis 2020 13:12 
VIP

tatranka píše:
Ahoj, na kdy jsi to přehodil? Mám přehozeno na květen 2021 a začánám být nervózní :-)

Pa 2. - Ne 18.7. tzn. 3vikendy a 2svatky. Samozrejme bych byl radsi za puvodni termin (Vanoce+Silvestr) posunuty o rok, hlavne kvuli velrybam, ale na ty terminy nemaji jeste letovy rad. Tohle myslim, ze uz klapne za predpokladu, ze bude mit clovek papir o COVID preockovani.

PříspěvekNapsal: 26 lis 2020 13:36 
Diskutér

Ja mam marec na rychlu otocku 5-8.3. Tu je svetlo na konci tunela Exclusive: White House considers lifting European travel restrictions https://www.reuters.com/article/us-heal ... SKBN2851EP

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina