Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 02 dub 2020 11:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1403 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akční nabídka v Business class
PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 13:07 
VIP

Díky. Bohatě mi stačí starosti se současnými letenkami :mrgreen: Nemusím už na tak vysokou hromadu přihazovat další dolárky :lol:

EDIT: Dejte mi v C na 2021 za podobnou sumu Velikonoční ostrov nebo nějakou jižní Ameriku vyjma Brazílie a Peru (nejlépe z PRG) a asi to i risknu :lol:
Pokud se v Q3 už bude normálně létat, mám už plány a v rezervním fondu dovolené jen 3 dny.

Naposledy upravil michal5 dne 14 bře 2020 13:20, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 13:18 
Diskutér

MadLi píše:
Tak ja som kupil tiez, iba na 2 dni Honolulu, tam Delta one suites, spat Air France cez LAX. Je to full refundable takze riziko snad 0. Cena 500 Eur, kupovane priamo na strankach Delta.

Kde vidíš, že je storno zdarma?

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 13:24 
VIP

Koupil jsem HNL na červenec, obojí s DL přes rybník s new interior (A339 do SEA, zpět přes LAX 772). Podle mé poslední zkušenosti to je momentálně to nejlepší, co jde přes oceán vzít. KLM má sice v 772 super sedačky pro ty, co letí v páru. Sice letíme dva, ale new interior chci zkusit a Delta se mi minulý měsíc na konec dost zamlouvala. Jak už nejde Jumbo, tak se ke KLM nehrnu. Air France s herringbony zase nic moc, když se letí ve dvou.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 13:52 
VIP

marecek97 píše:
Koupil jsem HNL na červenec, obojí s DL přes rybník s new interior (A339 do SEA, zpět přes LAX 772). Podle mé poslední zkušenosti to je momentálně to nejlepší, co jde přes oceán vzít. KLM má sice v 772 super sedačky pro ty, co letí v páru. Sice letíme dva, ale new interior chci zkusit a Delta se mi minulý měsíc na konec dost zamlouvala. Jak už nejde Jumbo, tak se ke KLM nehrnu. Air France s herringbony zase nic moc, když se letí ve dvou.

letíš s empětkou mile high?

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 14:07 
Diskutér

tatranka píše:
MadLi píše:
Tak ja som kupil tiez, iba na 2 dni Honolulu, tam Delta one suites, spat Air France cez LAX. Je to full refundable takze riziko snad 0. Cena 500 Eur, kupovane priamo na strankach Delta.

Kde vidíš, že je storno zdarma?

Ked som to bookoval na delta.com boli tam 2 tarify delta one, ten druhy bol refundable a stali oba rovnako. Ale triedu ukazuje I tak neviem

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 14:36 
VIP

Eště mi nevrátili ani halíř ze zrušenejch, fšecko pouzavíraný že mám problém se dostat z Říčan do Uhříněvsi, ale už mi zase svrbí ruka... pro Céčko já mám slabost sakra! :?

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 14:41 
Moderátor

Už je to pryč, tak můžeš být v klidu :-)

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 15:00 
VIP

babička Lála píše:
Eště mi nevrátili ani halíř ze zrušenejch, fšecko pouzavíraný že mám problém se dostat z Říčan do Uhříněvsi, ale už mi zase svrbí ruka... pro Céčko já mám slabost sakra! :?

dycky můžeš zajít v Kolovratech na pívo, tam jsme se toho zamlada nakalili....

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 17:17 
VIP

VanillA píše:
Už je to pryč, tak můžeš být v klidu :-)

Čo je preč? Havaj?
Ja som teraz kúpil BUD-JFK na november za cca 700e na jedného. Na stránke Delta.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 18:50 
Moderátor

Jo, HNL.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2020 21:53 
Diskutér

LAX SEA apd. furt bookable na delta.com popripade na expedia

PříspěvekNapsal: 16 bře 2020 18:50 
VIP

Tak ted mi to neda, abych se s vama bando nepodelil o docela creepy story.
Jako kdyz jsem v So videl, ze jde i HNL tak si rikam, co takhle nejaky termin pres vanoce a Silvestr. No vida neco by asi slo. Vedom si toho, ze ve dvou je preci jen mensi zabava, nez ve ctyrech a taky toho, ze to tady ve dvou muze vyjit i na docela ranec, tak volam segre, zda se nechteji se skoro svarou a neteri pridat. Ona, ze to zjisti, ale ze to musi probrat, neb ze nedrzi srajtofli. Vola svara. Jako vysvetlit nekomu, ze 13 je fakt dobra cena i v economy, natoz v business, chvilku dalo. Ale na obhajobu musim rict, ze nemel tuseni, ani co to economy, natoz business v letadle znamena. Ale tak, ze jestli je to dobra cena, tak to necha na me. OK. Zacina lov. Ulovit neco pro dva, jeste jde, ale pro 5 a pres vanoce, to se ukazuje jako docela orisek, ale to jsem ostatne cekal. Docela dlouhou dobu jsem si s tim hral, ruzne jsem kombinoval a nakonec nasel paradni termin 16.12. - 5.01. Zadavam veskere udaje, detaily karty, klikam na confirm a prask ho. Smolik voe, kontaktuj linku, neco se nepodarilo. Pro jistotu zkousim mrknout na mail, zda preci jen neprisel confirmation a samozrejme ani prd. Zkousim znova hledat a nic nenachazim, rikam si kuwa je to asi v hajzlu, coz v zapeti potvrzuje i tady na foru VanillA. I tak zkousim chvilku hledat jine terminy i kdyz vim, ze je to marne, je to marne, je to marne...moc dlouho mi to nevydrzelo a vzdavam. Holt tentokrat stestena nebyla naklonena. Pise segra, zda se zadarilo. Odpovidam, ze bohuzel smolik. Segra sarkasticky odpovida, ze treba zrovna tohle letadlo spadne. Kdejaky brit by asi tento druh sucheho humoru ocenil. Vola svara, zda se zadarilo, hlasim neuspech, ale ze to bylo fakt blizko a byl jen docela pech. Tak treba priste. Jeste v Ne jsem mel za to, ze tady veskera story konci. Dneska jen namatkou zkontroluju ucet, protoze jsem ocekaval prichozi platbu a s hruzou zjistuju, ze tady mam blokaci Delty na 65 litru! WTF! Kuwa, uz vidim to dohadovani, vyrizovani, mailovani, volani a buh vi co jeste, protoze nemam ani PNR ani mail a mam tak maximlne hovno na ucte neb prachy jsou v blokacich. No nic mrknu ze zoufalstvi na stranku Delty co mam delat. Nejdriv mrknu na My trips, kde tusim, ze to bude chtit jako vzdy bud ticket number ci confirmation number. A hle, to jsem nikde nevidel, tady je kolonka vyhledavani i podle cisla platebni karty. Cumim jako puk, hledam kartu kterou jsem platil a jako ten tonouci se povestneho stebla chytam. Klikam na Find my trip a cekam co z toho vyleze. COZE?!? Ty voe, k memu uzasu, tam je normalne rezervace a conf. number a u vsech letu CONFIRMED!!! u letu po Evrope Europe Business (J), zbytek Business (I) a segment First Class (I). Jak by rekla neter Klarka:
"To Klarka, jeste nevidela" 8-o

PříspěvekNapsal: 16 bře 2020 20:12 
VIP

@Posheidon: dlouhé napínavé, poučné.
Někdy je to ftěch rezervačních systémech na palici.
Ď.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2020 02:56 
Moderátor

2Poscheidon: Paráda a gratulace!!!!

P.S.Brit by se mozna zeptal: Jak casto ma segra pravdu...?

PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 08:54 
Diskutér

Toto je tiez pekna divocina, Air France first class Alzirsko- Portland/Houston za 501,- Eur one way :D

https://youhavebeenupgraded.boardingare ... -500-euro/

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1403 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina