Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 lis 2018 05:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 801 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Charterové & Last minute letenky
PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 18:26 
Návštěvník

Prosím o podělení se při nákupu zájezdu.

Uvažuji o využití nějaké superlastminute a když jsem zkusila zkusmo objednat, automaticky mi to dává možnost pro 2 osoby. My jsme ale 3 dospělí. Jak na to?
A jak je to s platbou? Můžu udělat převod z devizového účtu?

Děkuji

Předmět příspěvku: Re: L´TUR - objednání
PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 18:31 
Moderátor

Vyhledej svou destinaci jako normální zájezd s udáním termínu odletu a místa v nabídce a zvol 3 osoby. Tak mi to fungovalo - pokud je dostatek míst a hotel umožňuje spaní ve třech.

S převodem v devizách nemám zkušenost, leč pokud to je dobrá nabídka a chceš ji, pak neváhej zaplatit kartou nebo to bude pryč.

PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 18:36 
VIP

Teď je tam na pátek Male z Düsseldorfu 229 Euro zpáteční na různé délky pobytu...

PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 19:02 
VIP

už dokonce jen za 179 Eur

PříspěvekNapsal: 10 lis 2010 19:22 
Návštěvník

burito píše:
Vyhledej svou destinaci jako normální zájezd s udáním termínu odletu a místa v nabídce a zvol 3 osoby. Tak mi to fungovalo - pokud je dostatek míst a hotel umožňuje spaní ve třech.

S převodem v devizách nemám zkušenost, leč pokud to je dobrá nabídka a chceš ji, pak neváhej zaplatit kartou nebo to bude pryč.

Tak jsem to zkusila a pořád mi to nabízí jen 2 osoby - teda u letenky s hotelem. Jen u letenky mi to přepočítalo na 3 osoby. Asi dělám něco špatně (no jo, ta němčina).
Jasně zaplatím kartou :)

Předmět příspěvku: Re: Last minute letenky
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 13:23 
VIP

Narayen píše:
Rád bych založil toto téma pro všechny longhaul destinace na zimní období. Hned přidám první nabídku

FRA-MBJ ( jamaica ) 24.11.-8.12. za 162 RT s condorem http://www.ltur.com/de/superlastminute/ ... &cmd=tlist

Pokud změníš na 1 osobu, tak tam je 24.11.-1.12. za 142 RT

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 13:48 
Návštěvník

Toto je dobré téma a týká se nejen Jamajky, ale vlastně všech letů s LTur. V souvislosti s tím bych se chtěl zeptat, jestli pro objednávky letů nejsou nějaká časová omezení. Teď to nemůžu najít, ale něco se mi honí hlavou, že před pár měsíci zde někdo naťukl, že tyto superlevné a superrychlé nabídky snad lze bookovat až kolem sedmé nebo osmé hodiny večerní. Jenže tou dobou už by lidi z Česka měli sedět v autobusu směrem na letiště. Mohl by tedy někdo, kdo má s objednáváním těchto extrémně rychlých nabídek zkušenosti, napsat, zda je to pravda, nebo ne? Lze bookovat už v okamžiku, kdy se tam tato nabídka objeví? Určitě bych v budoucnu takovou letenku rád koupil, ale takhle rychle, zvlášť pro člověka z Moravy neřkuli Slezska, by to mohl být problém. Díky moc za odpovědi.

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 13:50 
Moderátor

Tato letenka se mi honí hlavou už od brzkého rána - ale spíš bych raději do Mombasy z TXL ve čtvrtek, pokud by se usadila na ceně z minulého týdne, tedy 119E.... Leč je to lákavé. Nijak rychle Jamajka nemizí, tak třeba ještě obrousí hrany a koupi zvážím.

P.S. čistě technicky - šťavnaté i libové nabídky jsou na Ltour v tomto období prakticky pořád, možná by stálo za to uvádět v tomto vlákně hlavně jiné než z Ltour. Předpokládám, že si tuto stránku stejně každý potenciální zájemce hlídá, protože se obměňuje průběžně.

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 15:41 
VIP

letos resp v zimě už mi to snad vyjde...JV padla ale týden v teple mi snad projde...loni leden únor toho bylo plno 3x běda jestli to letos nebude...laždopádně pokud někdo víte o něčem jinm než ltur.com příp. lturfly.tak se to sem určitě hodí...dřív dávali superlastminute od 19hod, ale ted se to tam objevuje průběžně, což je velká výhoda

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 16:03 
Diskutér

burito píše:
Tato letenka se mi honí hlavou už od brzkého rána - ale spíš bych raději do Mombasy z TXL ve čtvrtek, pokud by se usadila na ceně z minulého týdne, tedy 119E.... Leč je to lákavé. Nijak rychle Jamajka nemizí, tak třeba ještě obrousí hrany a koupi zvážím.

Co se týče ltur.com, tak nevím jak teď (protože předělali webovky), ale ještě na jaře byl často problém s tím, že jim v superlast letenkách zůstala nabídka za super cenu, ale ve skutečnosti už to bylo dávno rozebrané a pokus o zakoupení se zastavil až při autorizaci platby kartou, která neprocházela.
Takže pokud tam někdo natrefíte na nabídky za 119E, apod. do Karibiku a vážně o tom uvažujete, tak se moc dlouho nerozhodujte ;-).

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 16:29 
Diskutér

GeorGos píše:
Já bych se chtěl zeptat, podařilo se vám někdy přes Ltour koupit zájezd za libovku pro víc jak 2 lidi?
No já kupoval přes ltur.com loni na jaře Toronto za €136 pro 4 lidi, ale to nebylo mezi superlast letenkama, ale normálně v sekci letenek. Letošní Jamajku jsem kupoval jen pro dva.

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 16:45 
Moderátor

Na hlavní Super last nabídku se nelze zcela spolehnout. Časy a data letenek se točí dokola, takže je dobré dát vyhledat destinaci, kam by člověk rád a občas se dostane na libovku, která v přehledu ještě není nebo se tam ani neobjeví. Už se ale zlepšili a updatují to vcelku dobře.
Třeba i zítřejší Jamajku, která zmizla minimálně do příštího týdne...

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 17:23 
Diskutér

l.s. píše:
GeorGos píše:
Já bych se chtěl zeptat, podařilo se vám někdy přes Ltour koupit zájezd za libovku pro víc jak 2 lidi?
No já kupoval přes ltur.com loni na jaře Toronto za €136 pro 4 lidi, ale to nebylo mezi superlast letenkama, ale normálně v sekci letenek. Letošní Jamajku jsem kupoval jen pro dva.

A na kolik tě vyšla ta jamajka pro dva?

PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 17:39 
Diskutér

Istwan píše:
...A na kolik tě vyšla ta jamajka pro dva?

Tuším že to bylo nějakých €169/osobu, podobná cena jako ta dnešní nabídka, též na 14 dní a s odletem z FRA.

PříspěvekNapsal: 24 lis 2010 12:55 
VIP

Keňa z Berlína 25.11. - 3.12. za 149E/return http://www.ltur.com/de/superlastminute/flug?cmd=tlist&start_datum_exact=1&zo=zlKEN&foah=&start_datum_exact=1&start_datum=&rdvb=&SEA_adults=1&SEA_kids1=&SEA_kids2=

Dominikánská rep - Puerto plata 11 dní z FR za 393E http://www.ltur.com/de/superlastminute/flug?cmd=tlist&start_datum_exact=1&zo=zoPOP&foah=FRA&start_datum_exact=1&start_datum=26.11.2010&rdvb=&SEA_adults=1&SEA_kids1=&SEA_kids2=

Jamajka za 199,-, Toulon z Charleroi za 57,- atd

Pozn.: Sorry, vypadla mi část textu u tý Keni :(

Naposledy upravil avathar dne 24 lis 2010 14:05, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 801 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina