Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 zář 2018 00:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: VIE-LAX-HNL-PPT-SFO-VIE cca 23 000 Kč
PříspěvekNapsal: 18 čer 2018 13:41 
Diskutér

burito píše:
To vis, akci pro Tebe vcera nasel KH... ;)

:D . Tak když už tak inspirujeme, tak je tam zajímavý i MUC-SCL Iberie za 580e s rychlým přestupem v Madridu. např. 27.1-10.2, 10.2-25.2, 17.2-3.3, já to ale asi nechám ještě uležet, i když je to teď aktuálně má top destinace. IPC aktuálně neklesá pod 500e.
Milán se dá najít od 510e, ale to trasování a Alitalia mě trochu straší ;) .

Trochu offtopic: Lze porovnat Chile, Argentina, Bolivíe, Peru (turismus, lidé, poměr cenaxvýkon)? Většinový názor od lidí na cestách byl vždy Chile, pasovaná vždy do top zemí světa. A úplně mě nelákají pouze hory nad 4000m.n.m., ikdyž vím, že pouště, prales najdeme i jinde. Pokud se na to dá nějak odpovědět. Díky moc

PříspěvekNapsal: 18 čer 2018 14:38 
VIP

radoparic píše:
burito píše:
To vis, akci pro Tebe vcera nasel KH... ;)

:D . Tak když už tak inspirujeme, tak je tam zajímavý i MUC-SCL Iberie za 580e s rychlým přestupem v Madridu. např. 27.1-10.2, 10.2-25.2, 17.2-3.3, já to ale asi nechám ještě uležet, i když je to teď aktuálně má top destinace. IPC aktuálně neklesá pod 500e.
Milán se dá najít od 510e, ale to trasování a Alitalia mě trochu straší ;) .

Trochu offtopic: Lze porovnat Chile, Argentina, Bolivíe, Peru (turismus, lidé, poměr cenaxvýkon)? Většinový názor od lidí na cestách byl vždy Chile, pasovaná vždy do top zemí světa. A úplně mě nelákají pouze hory nad 4000m.n.m., ikdyž vím, že pouště, prales najdeme i jinde. Pokud se na to dá nějak odpovědět. Díky moc

Ad IPC - Rapa Nui se dá udělat zajímavě s LAN passem, nebo to tak aspoň bývalo. Od tří letenek a více už se ty náklady za IPC začaly solidně rozpouštět. Nebo někdy nemusíš mít ani LAN pass a koupíš vícero segmentů.

Ad výběr země - Nebyl jsem ve všech zemích co píšeš ale u mě vede Bolívie. Kromě moře ta země má naprosto všechno. Ohledně případného strachu z vysoké nadmořské výšky V LPB - nemusí se letět rovnou do LPB ale do VVI - poté si člověk proleze Amazonii, Pantanal a pomalu může vystoupat do hor. To mi přijde zajímavá kombinace - jeden routing MUC - VVI a druhý LPB (CUZ) - MUC. Akorát nevím, jestli je první kvartál zrovna ideální doba na cestu do Bolívie (jih Peru).

PříspěvekNapsal: 18 čer 2018 16:18 
Moderátor

radoparic píše:
...

Je to tady ve vlákně už OT...

Porovnat se to dá, stejně jako ryba s hovězím....

Byl jsem vícekrát ve všech. Chile je zonálně, podnebně, kulturně i geomorfologicky nejpestřejší, navíc perfektně funkční. Sever a jih znamená totální rozdíl v rámci jedné země, což pro trojúhelník typu Arica - Hanga roa - Punta Arenas a Lanpass (nebo míle) dává zajímavé kontrastní možnosti. Do všech zemí se chci opětovně vracet, proto bych to volil čistě dle naturelu, co člověk v danou chvíli preferuje. Neporovnával bych tyto země mezi sebou, každá má dost svého kouzla...

PříspěvekNapsal: 21 čer 2018 18:54 
VIP

V Chile maj nejpropracovanější systémy na dojení turistů na světě. Plus hromadná doprava žádná nebo na kokot (maršrutky, ceny podle xichtu...).

Zdravim vás z kashmiru, kde sim ze zbytku indie nefungujou a na wifi jede jen whatsapp a al. Protože co kdyby jim kus tý super fekál země chtěl někdo ukrást po telefonu...hlavně cizinci, ty šikanujem nejvíc, jezděj nám to sem vykoukat.

PříspěvekNapsal: 21 čer 2018 19:07 
VIP

burito píše:
Viking píše:
....Ona zrovna Bolívie samotná se pod 20-22 tisíc moc udělat nedá. Tohle mi přijde jako fajn kombinace.

Aktuálně třeba s Aviancou z MUC-LPB za cca 560€ je velmi solidní cena..., pokud by se chtělo letět se Star alliance.

I tuto akci už pro tebe našel uživatel Kokotí Hlava. Na jeden zátah, samozřejmě!

PříspěvekNapsal: 21 čer 2018 22:20 
VIP

Tak snad ta linka Aviancy se udrzi i pres letni letovy rad protoze to Cuzco je paradni s idealnimi casy a prestupy...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina