Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 kvě 2019 20:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Singapur (SIN)
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2017 18:04 
VIP

pořád nabízím asi 70 SGD, k předání v Praze, třeba na letišti...

PříspěvekNapsal: 02 kvě 2017 22:47 
Diskutér

rasvoka píše:
Můžu doporučit vyhlídku v LeVeL33 ( http://www.level33.com.sg/location.php ). Není to sice tak vysoko jako vyhlídka z MBS, ale narozdíl od vyhlídky z MBS vidíš i MBS ;) . Vstup grátis a za to, co bys ušetřil na vstupu na MBS, si tu můžeš dát třeba fajn drink.

Díky za tip. Něco podobného mám radši. Výhled z MBS musí kazit to, že MBS není vidět :D asi jako ESB v New Yorku.

lukaskr píše:
pořád nabízím asi 70 SGD, k předání v Praze, třeba na letišti...

Prahu uvidím sice sotva z rychlíku, ale pokusím se tě jich zbavit. Letím až 22., tak se ozvu časem přes PM.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2017 01:32 
VIP

Z vedlejšího threadu (viewtopic.php?p=144690#p144690) od bruma link: https://www.fly4free.pl/na-najlepszym-l ... askoczeni/

Zjevně je v Singapuru trestné "neoprávněně využít boarding pass", což znamená třeba, že usnete na gatu, zaspíte odlet a pokusíte se vrátit do Singapuru :roll:

Čímž volně navazuju na diskuzi, kterou jsem tu založil (ale ve vedlejším threadu, protože byl dotaz obecněji mířen na salonky) o tom, jestli se dá vystoupit ze země, jít na dlouho před odletem do salonku, a zase se do země vrátit pro kufr do úschovny:

viewtopic.php?p=143646#p143646

Já to nakonec nevyzkoušel, asi naštěstí. V Malajsii pár dní předtím mě pokousala nějaká tropická svině, takže jsem na poslední noc v Singapuru bral hostel a byl rád, že jsem se dobelhal do letadla, kde jsem vyžebral emergency exit, a v Praze mě odvezli rovnou na z letiště na Motol a následně na tropické nemoci na Bulovku, nicméně asi bych si tímhle koledoval o problém (těžko říct, jestli by to zjistili, kdybych jim to neřekl na plnou hubu), což jsem tak nějak měl blbé tušení, poté, co jsem slyšel, jak třeba Singapur zadržuje a pokutuje lidi, co přiznají, že doletěli na visa run z Indonésie.

Každopádně do salonku jsem problém neměl cca 3 h před odletem, byl jsem teda ne v SQ (protože ten byl na druhém terminálu a reviews otřesné natolik, že jsem neměl důvod se tam zkoušet dobelhat) ale v SATS, kterou mají TK bokem nasmlouvanou. Jinak co se týče opakovaných vstupů, co se v diskuzi předtím řešily, TK v případě nasmlouvaných salonků vždycky dávají voucher, i tady, nezkoušel jsem do nich jít bez voucheru (resp. jít ven a zase dovnitř... tím myslím do těch nealiančních, kam kde není nárok jen na základě *G, v aliančních bez voucheru opakovaně vždycky v pohodě), až tady, protože jsem se potřeboval napít a pak shánět doktora (a pak znovu zpět čekat na let), při vstupu bez voucheru se ptali, jestli ho nemám, vysvětlil jsem, že už jsem tu před chvílí byl a odevzdal ho, a bez problémů.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2017 06:52 
VIP

zennie píše:
V Malajsii pár dní předtím mě pokousala nějaká tropická svině

tak to můžu bejt nakonec rád, že se se mnou ta malajská samička rozvedla už na wacapu, jestli takhle koušou...

PříspěvekNapsal: 23 říj 2017 05:39 
Návštěvník

Zdravim

mel bych dotazek ohledne prestupu na letisti v SIN.Mam zakoupene letenky s BA do SIN s priletem kolem 17:00 na Terminal 1.Nasledujici den odlet kolem 7 do Barmy.
Rozhodl jsem se ze nejspis stravim noc na letisti.Zajimalo by me tedy nejake doporucene misto na pripadne slozeni hlavy ( za hotel se me platit nechce) a pripadnou kombinaci se salonkem kvuli sprse a snidani 8-)

Diky za kazdy tip at uz na slozeni hlavy ci nejakeho doporuceneho mista co je "must see" :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 23 říj 2017 12:37 
Diskutér

http://www.changiairport.com/en/airport ... areas.html

PříspěvekNapsal: 21 led 2018 15:26 
Diskutér

Ktora lounge je podla Vas v Singapuru najlepsia? ,ide mi o vstup s DinersClub p.s. budem odlietat z T1, budem tam mat 4,5h (21:00 - 1:30) Do mesta na otocku sa mi nebude chciet.

PříspěvekNapsal: 21 led 2018 17:10 
VIP

miro776 píše:
Ktora lounge je podla Vas v Singapuru najlepsia? ,ide mi o vstup s DinersClub p.s. budem odlietat z T1, budem tam mat 4,5h (21:00 - 1:30) Do mesta na otocku sa mi nebude chciet.

Bol som v SIN salóniku s DC kartou minulý rok v máji, ale za svet si neviem spomenúť, v ktorom. Aj som pozeral do výpisu z karty, tam je len "VIP salónik" :(
Naša požiadavka však bola hlavne salónik s dobrou sprchou. V tom našom mali tuším 6 takých súkromných vybavených kúpelní. So sprchou plná spokojnosť. Jedlo bolo ázijské (to mi príliš nechutilo), alkohol platený, ale povedali nám, že pri vstupe je jeden pohár vína v cene. Bol to salónik s parádnym výhľadom na plochu. Pohodlné sedenie si myslím, že je samozrejmosť všade.

PříspěvekNapsal: 22 led 2018 08:36 
Moderátor

Byl jsem před časem v DNATA lounge a bylo to vcelku fajn. Nejsem si úplně jistý se sprchou (myslím ale že ano bez extra placení), ale teplé jídlo, alko, nealko vcelku dobré a volně k dispozici.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2018 09:24 
Moderátor

Přehledný článek o možnostech využití času na letišti:
http://experttraveller.com.au/index.php ... 1-reasons/

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2019 04:34 
Diskutér

Ktora free tour je lepsia heritage alebo city tour ?

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2019 08:39 
Diskutér

btw, na letisku uz je nejaku dobu novy land-side pavilon "Jewel", pred par dnami som ho videl prvy-krat a docela to ujde, 3fotky z mobilu....

Přílohy:
singapur-airport--Jewel11.jpg
singapur-airport--Jewel11.jpg [ 217.71 KiB | Zobrazeno 145 krát ]
singapur-airport--Jewel1.jpg
singapur-airport--Jewel1.jpg [ 227.98 KiB | Zobrazeno 145 krát ]
singapur-airport--Jewel.jpg
singapur-airport--Jewel.jpg [ 204.61 KiB | Zobrazeno 145 krát ]

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2019 09:00 
VIP

pekne, vyzera to ako render :))

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2019 09:03 
Diskutér

To mam v hladaciku tiez.
Mozno nakonec nezeberem tour, mam 11hod cisteho casu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina