Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 srp 2019 15:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lipsko (LEJ)
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2013 12:29 
Diskutér

bobface píše:
cvich píše:
bobface píše:
nemá náhodou někdo email do tohoto Friendly Hotelu http://www.friendly-hotel.de/ ? Na strankach ho nemaj, je vsechno v nemcine a hadam, ze na recepci se anglicky nedomluvim (jak byva v DE dobrym zvykem).
jinak kousek od hotelu je ofiko parking P20 kterej se od 7 dni vyplati vice (4-8 dni 20€). info na strankach letiste http://www.leipzig-halle-airport.de/en/ ... ehren.html

E-mail do Friendly hotelu jsem vloni taky sháněl a marně, nakonec mi tam zavolal kámoš co umí německy a proběhlo to v pohodě. To parkoviště P20 je sice super, ale třeba vloni bylo na konci června beznadějně plný - jezdí se tam přes závoru, takže nebyla šance se tam dostat a za Friendly hotel jsme nakonec bylli hodně rádi.

no to si me moc nepotesil:(

No sebe taky moc ne, protože to za 3 týdny budu řešit znova a jestli neklapne Friendly hotel tak je snad lepší to nechat někde ve městě a nějak to dojet, ty ostatní parkoviště u letiště byli dost drahý co si vzpomínám.

PříspěvekNapsal: 01 črc 2013 10:02 
VIP

Ahoj,
ma ted nekdo cerstvou zkusenost s parkovanim? Jak vypada obsazenost na P20, nebo u Frindly hotelu? V patek se tam chystame, tak bych potreboval nejakou pozitivni zpravu..:)
diky

PříspěvekNapsal: 01 črc 2013 10:58 
VIP

Místo bylo, málo, ale přece (P20, 28.6.), čekali jsme na druhou posádku a během 20 minut odjelo pár aut, takže s časovou rezervou bych klidně i chvíli počkal. Hotel jsem ani nekontroloval. Jako 3. Variantu jsem měl airportpark24.de tam to vycházelo na cca 35 e na 8 dni, maj šutle a asi i slevu, pokud vezmou jen řidiče bez posádky, z P20 se musí pěšky, tam už šutle nefunguje.

PříspěvekNapsal: 01 črc 2013 13:18 
VIP

avathar píše:
Místo bylo, málo, ale přece (P20, 28.6.), čekali jsme na druhou posádku a během 20 minut odjelo pár aut, takže s časovou rezervou bych klidně i chvíli počkal. Hotel jsem ani nekontroloval. Jako 3. Variantu jsem měl airportpark24.de tam to vycházelo na cca 35 e na 8 dni, maj šutle a asi i slevu, pokud vezmou jen řidiče bez posádky, z P20 se musí pěšky, tam už šutle nefunguje.

diky za info. taky vyzkousim asi ten P20. snad budu mit stesti.
ta sleva u airportpark24 je myslim 1 Euro (takze je to 34 na 8 dni), ale nevyhoda je, ze se tam musis objednat, pisou, ze pokud prijedes bez objednani, tak te tam nenechaj!!?? (dneska jsem to vycetl z prekladace:))
u hotelu nevim, jestli te tam nechaj, kdyz nejses objednanej...???

PříspěvekNapsal: 02 črc 2013 07:10 
Diskutér

bobface píše:
avathar píše:

diky za info. taky vyzkousim asi ten P20. snad budu mit stesti.
ta sleva u airportpark24 je myslim 1 Euro (takze je to 34 na 8 dni), ale nevyhoda je, ze se tam musis objednat, pisou, ze pokud prijedes bez objednani, tak te tam nenechaj!!?? (dneska jsem to vycetl z prekladace:))
u hotelu nevim, jestli te tam nechaj, kdyz nejses objednanej...???

My parkovali 21.-28.6. u Friendly hotelu. Byli jsme ale předem domluvený, on je tam problém, že večer tam nikdo není, takže jsme byli domluvený, že jim dáme peníze s napsanýma SPZ do obálky a tu jsme hodili do schránky. Proběhlo to bez problémů. Obsazenost jejich parkoviště tak 70%.
Koukal jsem i do vesnice Freiroda, tam by určitě šlo parkovat zadara, je to ale na letiště ještě dost štreka, odhaduju tak 3 km.

PříspěvekNapsal: 04 črc 2013 12:09 
VIP

jen tak pro zajimavost, dnes jsem volal do Friendly hotelu, tak 2x nikdo nezvedal, potreti jo, ale prej tam neni nikdo kdo by hovoril alespon trochu anglicky (to jsem malinko predpokladal), tak jsem se na parkingu nedomluvili. zkusim to v pripade nouze na miste samem, jak to dopadlo dam pozdeji vedet...

PříspěvekNapsal: 15 črc 2013 08:19 
VIP

tak jsem se vratil z Lipska, parkoviste P20 bylo plne, stal jsem cca 30 minut ve fronte, jestli se neuvolni misto, byl jsem 3.na rade, ale uvolnilo se pouze 1 a dle informaci mistnich co tam cekali a ptali se na infocentru nebyl zrovna zadnej prilet v dohledu, tak to vsichni zabalili a jeli k letisti na drahej parking. My jeli k Friendli hotelu, kde nejdrive nikdo nebyl a pani na telefonu nemluvila anglicky, tak jsem chtel nechat penize ve schrance atd... Po chvilce ale jedna starsi pani prisla, tak jsme to sepsali a ofiko jsem ji to zaplatil (tyden 21 €). V tu chvili bylo jeste cca 5 volnych mist. Je videt, ze to mistni neznaji, protoze bylo pouze jedno auto D, dalsich 5 bylo CZ. :)

PříspěvekNapsal: 15 črc 2013 10:36 
Administrátor

bobface píše:
parkoviste P20 bylo plne, stal jsem cca 30 minut ve fronte

Není jednodušší to zapíchnout grátis ve Freiroda, než někde čekat a domáhat se placených služeb? :roll:

PříspěvekNapsal: 15 črc 2013 12:46 
VIP

Luko píše:
bobface píše:
parkoviste P20 bylo plne, stal jsem cca 30 minut ve fronte

Není jednodušší to zapíchnout grátis ve Freiroda, než někde čekat a domáhat se placených služeb? :roll:

tohle jsem mel jako 3. moznost, ale jsem docela rad, ze jsem ji nemusel vyuzit. preci jen neni to zrovna nejblize, i kdyz dojit se to samozrejme da, to je jasny. ten hotel je opravdu kousicek a stoji to na soukromem pozemku, clovek by veril, ze je to aspon trochu chraneny...

PříspěvekNapsal: 22 pro 2013 12:56 
Administrátor

Procházkou z Freirody jsem omrknul značky ze směru od LEJ a aktuálně je bezplatné stání možné ve slepé ulici na konci Freirodaer Straße. Volného místa na parkování je tam na rozdávání. Hlavně se tam všichni netlačte, ať tam nepřidají ke slepé ulici ještě značku zákaz stání. 8-)

http://goo.gl/maps/MsnlH

PříspěvekNapsal: 25 bře 2014 10:12 
VIP

Eurolines od dubna zavadeji novy spoj do Lipska (a dal napr. Dusseldorf).

PříspěvekNapsal: 30 čer 2014 12:06 
Diskutér

Nemá někdo prosím aktuální informace,zda výše uvedená parkoviště ještě fungují?Samozřejmě mám na mysli ta bezplatná.Moc děkuji za info! :P

PříspěvekNapsal: 01 črc 2014 07:00 
Administrátor

Na mnou využívaném stání zákazová značka není. Ostatní možnosti jsem neměl důvod ověřovat.

PříspěvekNapsal: 01 črc 2014 17:56 
Diskutér

Moc díky - zítra to prubnu.

PříspěvekNapsal: 08 zář 2014 09:23 
VIP

Máte někdo aktuální zprávy o přespání na letišti. Přijedu vlakem o půlnoci a letím až ráno v 7,00. Díky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina