Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 říj 2019 18:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Brusel - South Charleroi (CRL)
PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 13:06 
VIP

tonic dik moc za tip.

mne to ukazuje 81 eur, asi to zoberieme. nic lacnejsie sa asi neda zohnat.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 13:20 
VIP

este skus na stranke letiska preklikat taxi sluzby, ale asi to uz nizsie nepojde.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2015 13:33 
VIP

nie lacnejsie uz nie. ale prave pozeram ze aj z Brusselu na BRU to njako zdrazelo. myslel som ze vlak stoji 4-4,5 , a oni chcu zato 8,5

PříspěvekNapsal: 22 dub 2015 10:08 
VIP

kono píše:
nie lacnejsie uz nie. ale prave pozeram ze aj z Brusselu na BRU to njako zdrazelo. myslel som ze vlak stoji 4-4,5 , a oni chcu zato 8,5

protože přes 5euro z toho je "diabolo tax" pro cestující, vystupující/nastupující na letišti. Netušim, jestli to jde vyřešit koupí jízdenky "dál", nebo nekoupenim vůbec, osobně jsem tam i zpět jel se síťovkou bez toho poplatku, a průvodčí ani jednu cestu nedorazil :-)

PříspěvekNapsal: 22 dub 2015 13:58 
VIP

hej , pozeral som sa na to diabolo fee, uz nevedia co vymysliet. Pre 6 ludi to je uz 51 eur. co stoji bus niekde zo zastavky metra?

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 16:54 
Diskutér

Mám přílet Ryanem ve 12,30 hod a chci jet z letiště busem Filbco do Brugg. Bus jede ve 12,55 hod a další pak v 15,55 hod.
Myslím, že normálně není problém stihnout ten první, když ale bude zpoždění, tak ho nestihnu.
Nemáte někdo zkušenost, jak to u Filbco chodí...když koupím lístek na ten první bus, můžu ho případně při zpoždění použít na ten další nebo mám smůlu a musím si koupit novej lístek?
Psal jsem jim dotaz, ale ani za 2 dny nepřišla žádná odpověď a volat se mi někam do Lucemburska nebo odkud jsou moc nechce.

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 17:13 
Diskutér

Web flibco.com -> FAQ -> General conditions of sale:
Citace:
Question: What can I do if I miss my shuttle bus?
Answer: Unused tickets are not valid, and cannot be refunded. However, we will allow you to use the next coach free of charge if seats are available.

Co mám zkušenost z poslední doby, tak si opravdu nemyslím, že by autobus na lince Gent/Bruggy měl být plný.

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 17:31 
Diskutér

Super, díky moc, já to tam nemohl nikde najít...

PříspěvekNapsal: 21 srp 2016 15:41 
VIP

čeká nás přestup na CRL a něco přes 4 hodiny času. (pokud teda přiletíme včas)
Dá se v okolí nějak zabavit?
Co jsem zatím pročetl tohle vlákno, tak do Charleroi se pěšky moc nedá, lístky kamkoliv jsou nechutně drahý, v okolí je všechno oplocené a salonek je taková ostuda, že to nestojí ani za vyčerpání volného vstupu z pp :roll:

Prý snad někde v okolí supermarket, tak že bychom to zašli omrknout?
máte to tam někdo projitý?

PříspěvekNapsal: 21 srp 2016 18:44 
Diskutér

Do Charleroi stojí jednosměrný lístek 5 eur. Salónek je opravdu strašný a celkově to mají blbě řešené.

PříspěvekNapsal: 21 srp 2016 19:41 
VIP

Nooo...minule už jsem to prokouknul, jak je před letištěm (po východu vlevo) takový autobusový nádražíčko, tak vždycky když tam vyjíždí/zajíždí bus, otevře se brána na tu hlavní silnici a dá se projít. Jinak jestli jseš trochu fyzicky zdatnej a nebudeš tam s rodinou, dá se to kdekoliv přelézt.

PříspěvekNapsal: 22 srp 2016 08:48 
Moderátor

naproti směrem doprava je skydive aréna, ale to asi nebude úplně za lidovku :)

PříspěvekNapsal: 09 lis 2016 15:01 
Kolemjdoucí

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Máme přílet co Charleroi v 19:25. Chtěli bychom jít pěšky na nádraží a pak jet vlakem do Bruselu. Nejlepší by bylo jít na Courcelles-Motte, ale nově kvůli oplocení se musí obejít část letiště. Proto se mi jeví jako lepší možnost jít cca 5,5 km na stanici Fleurus, odkud jezdí s přestupem vlaky do Bruselu. Má někdo zkušenost s touto cestou? Jako vhodný se jeví spoj v 21:06 s přestupem v 21:44 v Ottignies. Chtěl bych se zeptat na 3 věci.
Je levnější koupit jízdenky předem online nebo je to stejné jako na místě (že bychom se rozhodli až na letišti, jak se do Bruselu vůbec dopravíme i třeba vzhledem k možnému zpoždění letu, tj. bus x vlak apod.)?
Když se koupí jízdenka online předem, je pak možné ji použít i na další spoj (opět z důvodu možného zpoždění)? Koukal jsem, že první vlak je osobák, tam by asi problém být neměl, ale spoj na něj navazující je IC (asi obdoba našeho InterCity) a tam nevím, jestli není potřeba něco jako místenka, která bude na konkrétní vlak.
A ještě poslední dotaz. Pokud bychom jeli posledními spoji někdy pozdě večer, je pravděpodobné, že při zpoždění prvního vlaku bude přípoj v Ottignies čekat (na přestup je asi 10min)? Nebo může člověk zůstat viset na nádraží do rána? V ČR je to víceméně garantované, že člověk do koncové stanice dorazí, otázka je, jak je to v Belgii.
Předem děkuji moc za rady..

PříspěvekNapsal: 09 lis 2016 15:17 
VIP

6km slapat po ceste bez chodnikov asi v noci no nic moc. hlavne aby si stihol ten vlak. Flibco na tvoje datumy nema nejaku akciu?

PříspěvekNapsal: 09 lis 2016 15:50 
Kolemjdoucí

6km je pro nás v podstatě nic, jsme zvyklí chodit. Je to tak hoďka cesty. Nebrali bychom to po silnici, ale dá se tam dojít po polní cestě. Samozřejmě je mi jasné, že večer po tmě to není úplně ideální, ze začátku se mi to moc nezdálo. Na druhou stranu jít někde po polňačkách mimo civilizaci mi přijde, byť ve tmě, bezpečnější než jít do samotného Charleroi. Cesta je bez lesů, v podstatě jen kolem polí. Flibco už to má za 14 v našem termínu. Určitě ta úspora není taková, když dáme stejně 7 za vlak. Na druhou stranu 400 Kč mi přijde za 50km cestu už fakt hodně, i když vím, že nabízí i za 5 euro. To už je dražší než letenka. Nakonec možná tím busem pojedeme, jen jsem chtěl poradit, jak je to s těmi vlaky jako alternativa.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina