Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 říj 2019 12:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 135 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ostrava (OSR)
PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 09:51 
Diskutér

tak to jo...opačné trasování...pochopil jsem OL-OSR-Mošnov...řešíš návrat...v noci se jde blbě :lol:

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 09:54 
VIP

panacek píše:
Diky za pobidky, ale prilet 20.50 na OSR a v Olomouci (84km) prvnim spojem jsem v krasnych 3:28...

no je to smutne, to fakt radsej keby pre teba niekto prisiel autom. Este ma napada ze keby mozno trochu skor priletel, rychlo taxi a do Studenky
Obrázek

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 11:39 
Diskutér

asi ta varianta at tě někdo vyzvedne bude nejlepší...

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 12:00 
Diskutér

Za par korun jsem koupil pro nasi rodinku (2dospeli+3deti) vylet na podzimni prazdniny KTW-BGY(Garda)-OSR a ted jenom zjistuju, jak je to debilne slozite dostat se z Ostravy(necham auto u kamose) do KTW bez auta a jeste pak z OSR zpet do Ostravy.

Jsme zvykli kombinovat ruzne druhy dopravy, to nam nedela problem. Spis mi vadi ta chybejici infrastrukura okolo (cena 1500-2000Kc za cestu na KTW za 100km mi rozhodne neprijde adekvatni).
V nasem pripade se tezko nekdo najde, kdo zaveze 5lidi do KTW a z OSR.

Nu coz, az se nastvu, tak radsi pojedu na tu Gardu autem 10hodin, nez resit na 4 prestupy KTW a na dalsi 3 jak se dostat z OSR :roll: . Casove uz to vyjde temer na stejno!

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 12:32 
Moderátor

V rozumné časy se obě letiště za poslední léta zlepšila, na KTW jezdí z Ostravy Tiger Express, na OSR z Ovy vlak... ale večer je to slabší.

Poslední Tiger jede z Ostravy ve 20:00, tak bych nechal auto v Ostravě a zpět z Mošnova jede poslední bus 22:26... pro auto do Ostravy a frrr do Olmiku.

Není to sranda, ale takové už to bývá, když člověk ušetří na letenkách, tak to doplatí na pozemní dopravě :-)

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 12:35 
Diskutér

Bohužel Ostrava-Katowice letiště není klasická trasa a jediné rozumné spojení je Tiger Express. Nejlevnější řešení je nechat auto v Katowicích a pak pro něho jeden člověk zajet a zbytek počkat v Ostravě. Případně si měl koupit letenky KTW-BGY-KTW.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 12:37 
VIP

alebo naopak, odviezt rodinku do Katovic, naspat kamosovi do Ostravy a potom Tigrom na letisko.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 12:55 
VIP

panacek: jsme koupili let BGY-OSR 30.10. a koukam ze jako Olomoucak se bez auta z OSR ve 20.50 vubec nedostanu
Za par korun jsem koupil pro nasi rodinku (2dospeli+3deti) vylet na podzimni prazdniny KTW-BGY(Garda)-OSR a ted jenom zjistuju

Mě na tom fascinuje "potřeba" impulsivního nákupu letenek "za pár korun" a teprve poté zjišťování, zda se na/z letiště vůbec nějak dostanu. Asi by se to za těch pět minut konzultace s idosem vyprodalo... no tak teď holt máte smolíka (a jakoby to ještě mělo vypadat, že za to může někdo jiný, než vy sám).
Proč jste si to třeba nekoupil KTW-BGY-KTW? (Protože to bylo o pár korun dražší - a teď do toho vrazíte navíc tisíce.)

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 13:22 
Diskutér

Ano, mate pravdu, muzu si za to sam :( A sam si za to ponesu nasledky (prosim bez urazky)
Nikdy jsem neletel z KTW a ani z OSR, chtel jsem to jen zkusit.
Chtel jsem jen upozornit na spatne dopravni spojeni do Polska, tod vse.

PS: BGY-KTW v nedeli nelita

PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 14:02 
Moderátor

:-) Ale ono není špatné, jezdí tam přímý autobus až na letiště.

Blahé paměti byla nejlepší cesta vlakem do Českého Těšína, pěšky cca 2 km na autobusové nádraží na polské straně, busem Bus Brothers do Katowic a pak busem na letiště. Tiger je proti tomu luxus :-), byť dražší.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2016 09:50 
VIP

stalo se mi to samé, mám koupeno 30.10. BGY/OSR a vůbec mne nenapadlo předem kontrolovat, jestli se dostanu ten kousek domů do Olomouce, když je to vlastně nejbližší letiště a ještě má zavedený vlak až k terminálu. :lol:

Jsme 2, pokud by byla nějaká možnost spolujízdy, rádi se přidáme.

PříspěvekNapsal: 04 říj 2016 10:26 
VIP

Však z Bohumína do Katowic jezdí koleje slizské za pár zlotek, ne?

PříspěvekNapsal: 04 říj 2016 10:31 
VIP

nie katowice:) ale z OSR do Olomouca ked priletis o deviatej vecer, tak je to dost smutne bez auta :D

PříspěvekNapsal: 04 říj 2016 11:02 
VIP

Ono je to jen tak tak už při příletu z stn pozdě odpoledne, tak jsem radši vzal Brno, z Brna jede Metropol ještě v jednu v noci. To je ta super politika, kdy se nacpe miliarda z eu na koleje do Mošnova, ale excela, co jezdil o půlnoci z Ovy, zaříznou, bo "nejsou peníze. A to jezdil celkem plnej. No tak můžeme onanovat nad prázdným nástupištěm u letiště:-)

PříspěvekNapsal: 13 říj 2016 16:52 
Diskutér

Zdravim,
taky letim 30.10. BGY-OSR. Budem se nejak organizovat a dame scuka a kus reci nekde pred letem do OSR? Bohuzel jsem nekde zasantrocil karticku Akcnich letenek, dam si teda jako poznavaci znameni lanyard Airwaysu.

Sice bydlim v OSR, odlitam z PRG a odvoz do OSR mam zajisteny, tak me napadlo, ze kdyz to nejak vymyslim(e) a nikdo jiny se nenajde, teoreticky bych vas mohl za benzin do Olmiku (ci Studenka, jestli to bude nejak smysluplne navazovat) nekam hodit. Zatim to ale prosim neberte jako jistou vec.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 135 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina