Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 říj 2019 11:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 385 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Miláno - Malpensa (MXP)
PříspěvekNapsal: 20 úno 2017 12:11 
Diskutér

Aktuálně z MXP

Jízdní řád Malpensa - Gallarate stále platí, jízdenka T2 - Gallarate FS (nádraží) 1,80 EUR, platí se při nástupu u řidiče

Obrázek

Zastávka na T2 směr Gallarate je zde: https://mapy.cz/s/1pSlv
Zastávka na T1 směr Gallarate je zde: https://mapy.cz/s/1pSm3
Zastávka v Gallarate směr letiště je zde: https://mapy.cz/s/1pSmH

Cesta trvá 20-25 minut. Z Gallarate potom každou chvíli přípoje vlakem směr Miláno, Varese nebo Lago Maggiore.

Jinak z autobusového nádraží před T2 po celý den co pár minut přímý bus na Milano Centrale, 8EUR one way, 14 EUR return, provozují to 3 společnosti, všechny stejná cena.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2017 21:42 
VIP

A neni jednodušší si prostě koupit jízdenku do kozatýho města za 4 a na ten kousek usnout?

PříspěvekNapsal: 13 bře 2017 12:41 
VIP

Kdo by jel hellö busem na lampugnano (to je taková afrika v evropský africe), jezdí pravidelně o hodinu dřív, metro ještě nejezdí, místo něj bus M1, nástup zadem bez problémů. Vlak na malpensu z centrale/pg si průvodčí drží zhruba 20% účast, takže Busto za 4 to jistí a měl jsi mě vzbudit.
Jsem dopo relaxoval na příletech, bo na odletech wifi nejede, popíjim si rum přelitej do petky a přišel nějakej teploušek v šedivým svetříku, že guardia de finanza, že tam nesmim pít a takový kecy. Syndrom malýho penisu. Tak jsem ho vyfakoval, zavolal policajty, ti jestli prej fandím spartě nebo slávii, ale zbytek (asi deci) rumu mi vzali. Ochutnávky všechny s děžurnejma, jedna nehlídaná, nalejem rychle dva panáky, trochu jsme to rozlili, neva, rychle to tam kopnout, děžurná se vrací...tak pozor na ně. Jestli nebude úspěšnej lov v letadle, tak mě naserou:-)

PříspěvekNapsal: 28 črc 2017 15:59 
VIP

zdravim, skusal niekto v poslednej dobe Flyviamilano?
uz druhy den sa to pokusam prevadzkovat, mam routing KUT-MXP-BUD, uz booknute cez Wizz, ale akonahle zadam datum, tak loaduje "list of flights", ale nic sa nedeje. Skusal som aj na mobile, ine prehliadece, ale nula bodov.

PříspěvekNapsal: 28 črc 2017 16:15 
Návštěvník

na kdy to máš? zkus to později, taky se mi to stalo, když byl let naplánovaný hodně dopředu. BCN-MXP s U2 a dál do PRG mi to našlo asi až měsíc před odletem

PříspěvekNapsal: 28 črc 2017 16:17 
VIP

az o 2 mesiace, tak vyskusam neskor. Len co pozeram tak aj ked dam o 5 dni datum, tak to iste. taliani :)

PříspěvekNapsal: 31 srp 2017 18:54 
VIP

zdravím, mohol by mi niekto povedať, či ešte funguje VIA Milano? mám letenku z Muscat do MXP a ďalší let je MXP - LUX (ktorý ale neplánujem nastúpiť) a namiesto toho mám Wizz MXP-BUD. Transfer je 3 hodiny a 5 minút medzi príletom z Muscatu a odletom do Budapešti. Cestujem samozrejme iba s príručnou :) ako to vôbec funguje? musím ísť ajtak na Exit alebo stačí využiť "connecting flights" koridory? thx

PříspěvekNapsal: 01 zář 2017 04:00 
VIP

rajqo píše:
zdravím, mohol by mi niekto povedať, či ešte funguje VIA Milano? mám letenku z Muscat do MXP a ďalší let je MXP - LUX (ktorý ale neplánujem nastúpiť) a namiesto toho mám Wizz MXP-BUD. Transfer je 3 hodiny a 5 minút medzi príletom z Muscatu a odletom do Budapešti. Cestujem samozrejme iba s príručnou :) ako to vôbec funguje? musím ísť ajtak na Exit alebo stačí využiť "connecting flights" koridory? thx

Nezapomen na pojisteni prestupu ;)

PříspěvekNapsal: 12 zář 2017 19:23 
VIP

posledna skusenost s Via Milano - do poslednej chvile som web nerozbehal, zoznam letov sa nikdy nezobrazil..loading nikdy neskoncil. Tak po prilet z KUT do MXP som teda navstivil prepazku Via Milano a tam mi slecna povedala, ze nic nefunguje a ze mam ist normalne na checkin. takze tak :D

PříspěvekNapsal: 12 zář 2017 20:12 
Diskutér

nebyl jste někdo v restauraci někde u letiště, která má otevřeno i kolem 10 ráno?

přílet máme kolem 9 na T1 s čsa z prahy a odlet kolem 13 hodiny z T2 s easyjetem, takže na výlet to není, ale posezení v restauraci alespoň s vínem a zákuskem je v pohodě

btw. platí i při takovýchto letech via milano nebo to musí být na jedné letence?

PříspěvekNapsal: 12 zář 2017 20:55 
VIP

pri stanici Malpensa Expressu je carrefour express a pri parkovisku sa da sadnut na murik :D

PříspěvekNapsal: 12 zář 2017 21:02 
VIP

tonic píše:
pri stanici Malpensa Expressu je carrefour express a pri parkovisku sa da sadnut na murik :D

Konečně někdo jede opravdu lowcost. Jenom dodám pro české čtenáře, že murik je zídka a nahoře v mekáči se dá sedět s čímkoli z toho crf ex (kterej je víc u autopůjčoven než u nádraží) pohodlněji a s vyhlídkou.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2017 22:06 
Diskutér

ale ten carrefour express je až na kraji gallarate, kam je oficiálně potřeba koupit jízdenku na bus ne? já jsem už z malpensy na vlak do gallarate jel, tam je toho při cestě určitě víc než jen carrefour, minimálně pár let zpátky byl tutově i Lidl

kdežto mezi terminály 1 a 2 jezdí letištní zdarma

letět jen sám (nebo ve 2), tak restauraci neřeším a jdu do salonku přes priority pass (mám jen omezený počet vstupů), ale je nás 5, takže si myslím, že taková lehká sváčinka aneb 1, maximálně 2 pizzy + 1 až 2 lahve vína pro všechny + možná zákusek bude ideální kombinace :D

PříspěvekNapsal: 12 zář 2017 22:29 
VIP

express je v suterénu terminálu 1

PříspěvekNapsal: 13 zář 2017 03:00 
VIP

tonic píše:
posledna skusenost s Via Milano - do poslednej chvile som web nerozbehal, zoznam letov sa nikdy nezobrazil..loading nikdy neskoncil. Tak po prilet z KUT do MXP som teda navstivil prepazku Via Milano a tam mi slecna povedala, ze nic nefunguje a ze mam ist normalne na checkin. takze tak :D

Ale okenko na letisti i se slecnou funguje dal :-D Skoda, myslim, ze to byl z jejich strany dobry napad pro vylepseni sluzeb pro cestujici. Urcite lepsi nez jen nekde vylepit reklamu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 385 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina