Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 lis 2019 22:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 385 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Miláno - Malpensa (MXP)
PříspěvekNapsal: 06 srp 2014 19:48 
Diskutér

tak dnes jsem v Milane a osobne bus do gallarate a vlak nedoporucuju. prilet 8:20 s csa, odjezd autobusu do gallarate v 9, tam prijezd pred pul 10 a silene cekani na listky, temer hodina, nejdrive jsem se bal se 100 eury jit na ten automat, tak jsme cekali frontu a na dvou prepazkach vse silene trvalo, nevim co tam kazdy tak dlouho resil, ja to mel vyrizene asi za minutu kdyz jsem se konecne dostal na radu. vysledek byl tedy pred pul 12 na nadrazi garibaldi. cena vlaku 4.55 + 2.1 autobus z terminalu 1 (ze dvojky je to levnejsi)

zitra letime zpatky a na tohle uz nemam nervy, dam jim tech nehezkych 10 euro za osobu a jedeme primym autobusem na letiste

PříspěvekNapsal: 06 srp 2014 21:28 
Moderátor

Na jízdenky je hned vlevo vedle pokladny automat (modrý) , u kterého většinou nikdo není a lze platit kartou, včetně Dinersky. Škoda, že jsi ho nevyužil, do minuty jsi hotov.
Příloha:
Gallarate.jpg
Gallarate.jpg [ 70.67 KiB | Zobrazeno 4901 krát ]

PříspěvekNapsal: 07 srp 2014 06:14 
Diskutér

presne tak vypadala ta fronta a odbihalo to silene pomalu, dalsi problem byl, ze kdyz uz jsem se k tomu automatu temer odhodlal, tak z nej asi sli vybirat pe ize nebo co a prestal uplne fungovat, stejne tak druhy automat u sloupu u podchodu k nastupistim, kdybych mel 10 euro, tak to pujdu risknout hned, ale 100 nebo kartu jsem se neodvazoval, nikdy jsem s tim nekupoval, leda tak si na tom hledal nejblizsi cas odjezdu, takze castecne moje chyba, ale i tak ta cesta zabere cekani na mhd, cesta kolem 20-25 minut, cekani na vlak, vlakem je to 40 minut az hodina. vetsina vlaku jede na garibaldi, to mi ale nevadilo, hotel byl +- stejne daleko od obou nadrazi

PříspěvekNapsal: 07 srp 2014 06:36 
Moderátor

Cesta přes Gallarate je samozřejmě pomalejší, pokud je nedostatek času, nemá cenu škudlit. Plateb kartou v automatu bych se nebál, jsou všude, a zatím mám jen četnou dobrou zkušenost.

PříspěvekNapsal: 07 srp 2014 18:34 
Diskutér

tak nakonec jsme se v milane uz nudili a nevedeli co delat, tak jsme zas jeli pres gallarate. z centrale vlak taky cena 4.55 za dospeleho, deti do 12 maji 50% slevu, ale to nam potvrdil az druhy zamestnanec, avsak ani pruvodxi neprisel. vybrali jsme dalkovy vlak, kde jsme gallarate meli 3. zastavku a cesta 35 minut, kousek od nadrazi je lidl, tak jeste maly nakup a mhd na terminal 2 za 1.7 na osobu a letistnim busem na T1, kde ted cekame na boarding a v 19:50 let do prahy. Dekuji AFT za letenky :-D

PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 15:35 
Diskutér

Aktualni stav z 6.10., nejlevnejsi cesta do Milana je stale pomoci kombinace linkovy bus do Gallarate + vlak. Vyse uvedeny jizdni rad plati.

Autobus v Gallarate prijizdi i odjizdi ze stejneho stanoviste naproti vlakovemu nadrazi: http://goo.gl/bpBvgI (poznate ji podle modre cedule s napisem S.A.C.O.).

Listky na autobus se kupuji primo u ridice. Listky na vlak v automatech v hale nadrazi, da se platit kartou.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 21:18 
Diskutér

Kdyby nekdo hledal klidne misto pro prespani ve stanu/aute pred rannim odletem z Malpensy, tak mi spali tady 45°39'52.5"N 8°45'18.9"E. Nikde ani noha a pet minut od terminalu.

PříspěvekNapsal: 22 říj 2014 21:09 
Diskutér

flyviamilano.eu balicek s pojistenim zdarma zda se stale plati. Zkusim poprve v prosinci pri ceste Marakes-Praha via MXP, primarne spis kvuli wi-fi zdarma a 10 eur voucher na nakupy v letistnich shopech se taky muze hodit pred Vanoci na lahev nejakeho kvalitniho alkoholu :-)

PříspěvekNapsal: 21 pro 2014 15:18 
Tazatel

ahoj,... máte někdo aktuální zkušenost s ViaMilano?
wifi, salonek, odbavení zavazadel pro další let?

Letíme jedno lednové ráno s ČSA do MXP a večer s Etihad (Air Seychelles) do AUH a dále... dvě samostatné letenky... oboje T1 ...

Jde mi hlavně o zavazadla. Funguje tam pro Etihad nějaký drop off? Nebo to půjde odbavit už v Praze?

Děkuji předem zkušenějším za odpověď :-)
Tomáš

PříspěvekNapsal: 19 úno 2015 16:49 
Tazatel

Ahoj, máte prosím někdo aktuální zkušenost s přespáním v MXP? Na sleepingairports jsem četl, že se snad vyplatí přejet na T1. Já si jen říkám, aby tam nebyl větší šrumec..

PříspěvekNapsal: 19 úno 2015 18:27 
Diskutér

Aktuální nevím, ale na T1 je v noci určitě více klid, takový dětský koutek je tam fakt v poho...

PříspěvekNapsal: 25 úno 2015 21:38 
Diskutér

9.3. letíme (AFT akce) na otočku do Milána. Máme tedy od cca 9:30 do 17:30 čas.
Každý člen skupiny již v Miláně byl. Rezervovali jsme tedy auto. Máte někdo tip na výlet po okolí? Zaujalo mě jezero a město Como. Nějaké jiné tipy?

PříspěvekNapsal: 25 úno 2015 21:47 
VIP

tatranka píše:
Každý člen skupiny již v Miláně byl. Rezervovali jsme tedy auto. Máte někdo tip na výlet po okolí? Zaujalo mě jezero a město Como. Nějaké jiné tipy?

Como je fajn, urcite si hore na Brunate, paradny vyhlad je odtial. Ked uz mate auto, tak asi okolo jazera nejaky roadtrip by to mozno ziadalo, je to dokopy do 300km, takze tak akurat na cely den

PříspěvekNapsal: 25 úno 2015 22:22 
Moderátor

tatranka píše:

Na tak málo času bych auto nechal stranou a zašel požitkářsky do Restaurante 168 na skvělé langustiny a další lahůdky ve výborném bufetu, opravdu :) .

PříspěvekNapsal: 25 úno 2015 23:02 
VIP

Souhlasím s buritem. Stihnete to ještě na obědovou cenu :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 385 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina