Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 03 dub 2020 06:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 385 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Miláno - Malpensa (MXP)
PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 11:04 
Moderátor

Bohužel bus do Gallarate a poté na Garribaldi nebo Centrale je aktuálně opět nejlevnější volba.
Přidám odjezdy busu, sloupec odjezdových míst je špatně nafocený, ale snad to k orientaci stačí:
Příloha:
DSC09322.JPG
DSC09322.JPG [ 314.51 KiB | Zobrazeno 4331 krát ]

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 11:31 
Diskutér

tady je ten stejný soubor v pdf http://www.airpullman.com/altri/saco/ga ... novate.pdf

v srpnu poletím s čsa na terminal 1 a radši bych toto levnější než drahý autobus, kde přesně má tento autobus zastávku na terminálu 1 a lístek koupit u řidiče nebo kde na letišti sehnat?

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 15:01 
Diskutér

Diky Burito. Dost nas to zaskocilo a jeste ze jsme meli dost casu to jet postaru. V utery jedem na cely den do mesta, tak pojedem zase vlakem.

Jinak listek se kupuje u ridice a na terminal 2 to je levnejsi, tak pokud mate dost casu, jedte tam a pak free busem mezi terminalama. Zastavku na T2 vyfotim a dam sem :)

PříspěvekNapsal: 15 čer 2014 15:09 
Moderátor

2vaek: Ta fotka je před 3 týdny z T2... PDF od tomasevlasaka je lepsi a prehlednejsi.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 22:46 
Diskutér

díky za ten jízdní řád. jeli jsme tak do města i z města a když se to dobře naplánuje, tak to vyjde časově stejně jako tím busem za 10E. Jen ten bus z Gallarate jede nějakou divnou cestou :D objíždí snad všechny ulice a pak jede celou cestu zpět aby odbočil na letiště

Předmět příspěvku: cesta do New Yorku přes Miláno
PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 10:57 
Nováček

Ahoj,
chtěl bych vás poprosit o pomoc a o radu. Neletím poprvé a na letišti se vyznám,není to pro mně vůbec cizí prostředí,ale čím více se blíží moje cesta, tím víc jsem nervózní z toho co se budu dít. V pondělí 28.7 letím do New Yorku s přestupem v Milánu. První let PRG-MXP operují ČSA a druhý segment MXP-JFK Emirates. Včera mi to nedalo a tak jsem volal na infolinku čsa ohledně zavazadel, jestli je budu mít odbavené až do NY nebo ne. Ještě podotýkám, že je letenka koupená dohromady na jednom papíře. Ptal jsem se paní v call centru, jak to tedy bude se kufry a říkala že si musím říct na check-inu v Praze, že chci mít celé zavazadlo odbavené až do NY. Ale druhou věc jsem neabsolvoval a nikdy jsem jí nedělal, řekla mi že si mám jít v Milánu k nějaké tranzitní přepážce, jenomže vůbec netuším jak to vypadá, kde to je (tranzitní prostor?) a jak to probíhá, v Milánu mám do 13:00 v podstatě čas, protože přilétám v 8:30 ,ale potřebuju od vás nějaký popis toho kde to je a jak to vypadá. Pak také jsem na jiných diskuzních fórech četl že musím být na letišti, kde odlétám do USA 3 hodiny před odjezdem a že musím absolvovat nějaký speciální pohovor už v Milánu třeba. Jak tohle popř. absolvuji,když budu v tranzitním prostoru? Není lepší si nechat odbavit zavazadlo jen do Milána, abych byl v klidu a raději si tu celou proceduru s check-inem zavazadel zopakoval znovu? Děkuji moc za vaše názory :-)

Předmět příspěvku: Re: cesta do New Yorku přes Miláno
PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 10:58 
Nováček

Ještě chci podotknout že přilétám a odlétám ze stejného terminálu a to T1 !

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 11:04 
Diskutér

Bud v klidu, podle me ti zavazadlo ti v Praze odbavi az do USA. Pohovor predem po me nikdo nikdy nechtel - i z italie jsem letel. Pokud by byl nejaky zadrhel se zavazadlem nebo pohovor, tak se nic nedeje a se zakladni anglictinou to zvladne kazdy.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 11:06 
Nováček

A jak to bude s tou palubní vstupenkou? Prý si jí musím vyzvednout v MXP, netuším ale kde.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 11:11 
VIP

Palubni vstupenku na druhy let zrejme dostanes uz v PRG, ale na MXP ti muzou dat novou. Tezko rict, to by rekli ti, co tuhle linku absolvovali.

Novou ti daji bud pred gatem, nebo na prepazce transferu. Bud kazdopadne v klidu.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 11:12 
VIP

Obecně - bys měl následovat ukazatele k tranzitní přepážce

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 11:25 
Diskutér

V Milane na MXP som mal ten pohovor rovno na tranzitnej prepazke kde som aj dostal palubny listok na let do NY. Je to tam v pohode znacene.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 12:04 
Diskutér

miro-giggs píše:
V Milane na MXP som mal ten pohovor rovno na tranzitnej prepazke kde som aj dostal palubny listok na let do NY. Je to tam v pohode znacene.

My jsme do N.Y. odlétali z MXP, takže jsme pohovor měli ještě před odevzdáním zavazadel. Klasické otázky, kam jedeme, co tam budeme dělat, kdo nám balil zavazadla, jestli jsme zavazadla nechávali někde bez dozoru apod. Jednoduché otázky srozumitelnou angličtinou. Jestli si to dobře pamatuji, tak na lety do USA byl na letišti vyhrazen zvláštní prostor a byl označený.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 17:49 
Diskutér

Nevím jak teď, ale tak 2 až 3 roky zpátky jak na MXP ani na FCO na těch tranzitních přepážkách nikdo nikdy nebyl, palubky vždy až u gatu, i pasovák mě bez ní do non Schengen area pustil, ani se nedivil ;)

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 21:49 
Diskutér

Loni v březnu při japonské "akci" Alitalie to bylo tak, že na lety do USA sme dostávali letenky v samostatný části terminálu. Už na vstupu nás přivítal týpek se samopalem kolem krku a koukal do pasu. Celkově se tam pohybovalo hodně policistů stejně ozbrojených. Nás se na nic neptali normálně nám dali letenky a konec. Pak se zase z toho prostoru vylezlo a šlo normálně do Tranzitního prostoru. Neměl bych z toho žádný strach :) je to v klidu :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 385 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina