Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 srp 2019 06:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 482 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vídeň (VIE)
PříspěvekNapsal: 29 bře 2019 20:27 
Diskutér

Okrem tej appky sa s veľkým šťastím dajú u Regiojetu (možno len na slovenskej mutácii) vo veľkom predstihu kúpiť 2 miesta (viac som nikdy nevidel) za 1€. Flixbus za 1€ lístky nepredáva.

PříspěvekNapsal: 30 bře 2019 04:36 
Kolemjdoucí

Ja som u Regiojetu asi pred 2 týždňami kúpil za 1€ asi s týždňovým predstihom čo je nezvyčajné lebo nikdy inokedy sa mi nepodarilo kúpiť, vypadá to že na niektoré spoje vôbec neponúkajú alebo sa okamžite vypredajú ako sa objavia v systéme

PříspěvekNapsal: 30 bře 2019 09:21 
VIP

Díky všem. Mám problémy s appkou SL, nepřijde mi verifikační SMS.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2019 06:16 
VIP

10% off z parkingu u Tigra, kod: PARKTIGER10

PříspěvekNapsal: 04 dub 2019 07:26 
Diskutér

Parkování ve Fischamendu v okolí nádraží ještě funguje? Nemyslím tím P+R.Asi před rokem jsem parkoval asi 100 metrů od nádraží na sídlišti, takže mne zajímá , zda nedošlo k nějaké změně. Moc děkuji!

PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 15:47 
VIP

Dotaz na dopravu z bus terminálu v Erdbergu na letiště.

1) žádný společný lístek lístek na U-bahn a S-bahn neexistuje? Pouze 2,40 EUR U-bahn + 2,10 S-bahn (skupinová sleva pro 6 lidí)?
2) nebo Flixbus 125 Kč?
3) nebo Blaguss (Air Liner) 5 EUR?

PříspěvekNapsal: 01 kvě 2019 20:20 
Diskutér

Hledám blbě, když nenacházím kupon na parkování u Mazuru?

PříspěvekNapsal: 02 kvě 2019 08:35 
VIP

schwott píše:
Dotaz na dopravu z bus terminálu v Erdbergu na letiště.

1) žádný společný lístek lístek na U-bahn a S-bahn neexistuje? Pouze 2,40 EUR U-bahn + 2,10 S-bahn (skupinová sleva pro 6 lidí)?
2) nebo Flixbus 125 Kč?
3) nebo Blaguss (Air Liner) 5 EUR?

u+s bahn jsou normálně integrovaný v rámci VOR

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2019 15:56 
Nováček

Dobrý den, jde ještě parkovat zdarma ve vesnici Schwechat, př. jinde v dosahu nádraží na lince S-7 a máté zkušenost s konkrétním místem?
Letím z Vídně poprvé a rád bych si tu v květnu 2019 někde "lacino" zaparkoval auto na 9dní. Bohužel jsem se nikde nedočetl zda nemají pro letošek nová pravidla pro parkování. Z diskuzí jsem vyčetl, že dříve to šlo.
Děkuji za rady :P

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 19:02 
Tazatel

Ahojte, měl bych dva dotazy k vídeňskému letišti. První se týká letů W6. Dá se říct, že výstup z letadla u této společnosti ve Vídni probíhá do chobotu, nebo se jede autobusem? Předpokládám že ve většině případů asi bus.. A druhý dotaz, za jak dlouho od dosednutí je člověk schopnej dorazit k vlakové zastávce přímo na letišti? Půjde o let v rámci EU, jen s příručním zavazadlem, které budu mít u sebe. Díky

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 19:32 
Diskutér

Počítaj polhodinu od zastavenia lietadla.
Väčšinou som išiel z lietadla busom. V piatok v noci som s vyplazeným jazykom dobehol na autobusovú zastávku pred terminálom za 17 minút od zastavenia (nie otvorenia dverí) lietadla. Na vlakovú stanicu to je rovnako. Ak máš naponáhlo, choď do prvého autobusu. Väčšinou som vystupoval na ľavej strane v smere jazdy. Je jedno, v ktorom rade sedíš, autobusy odchádzajú až po vyprázdnení lietadla.

Naposledy upravil hugonovak dne 12 kvě 2019 21:00, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 20:43 
Diskutér

travis.bickle píše:
Ahojte, měl bych dva dotazy k vídeňskému letišti. První se týká letů W6. Dá se říct, že výstup z letadla u této společnosti ve Vídni probíhá do chobotu, nebo se jede autobusem? Předpokládám že ve většině případů asi bus.. A druhý dotaz, za jak dlouho od dosednutí je člověk schopnej dorazit k vlakové zastávce přímo na letišti? Půjde o let v rámci EU, jen s příručním zavazadlem, které budu mít u sebe. Díky

Jj, taky jsme šli přes autobus s Wizzem min. týden z Varny a od momentu kdy se otevřeli dveře v letadle do toho automatu na lístky na vlak to trvalo cca 15min. A to jsme seděli v letadle v třetí řadě a na pasovku šli mezi prvníma (dlouho trvalo, než se lidi naskládali do autobusu)

PříspěvekNapsal: 03 črc 2019 18:25 
Nováček

Ahoj,
letim z Vidne a zjistil jsem, ze s kreditkou od KB mam vstup do SKY Lounge - non Schengen zdarma.
Co vim tak salonky byvaji casove omezene. Ale at hledam jak hledam nikde nemuzu najit jak dlouho muzu zustat. Je tam vubec takovy limit. Rad bych tam byl asi 6-7H. musim jeste pred odletem pracovat.
A nejaky tip na dopravu na letiste z Brna?
Dik

PříspěvekNapsal: 03 črc 2019 19:21 
VIP

Najčastěj bývá limit 3 hodiny, občas víc ale ne moc často. Po uplynutí doby si ale klidně možeš vyčerpat další vstup, pokud jich máš víc a takto si ty pobyt v salonku prodlužovat v podstatě neomezeně.

PříspěvekNapsal: 03 črc 2019 22:20 
Návštěvník

standa82 píše:
Ahoj,
letim z Vidne a zjistil jsem, ze s kreditkou od KB mam vstup do SKY Lounge - non Schengen zdarma.
Co vim tak salonky byvaji casove omezene. Ale at hledam jak hledam nikde nemuzu najit jak dlouho muzu zustat. Je tam vubec takovy limit. Rad bych tam byl asi 6-7H. musim jeste pred odletem pracovat.
A nejaky tip na dopravu na letiste z Brna?
Dik

v zivote se me nestalo ze by me po obvyklych 3h ze salonku nekdo vyhazoval :mrgreen: at uz ve Vidni nebo jinde ve svete....ted naposled v PEK diky neochote cinanu poskytnout nam domluveny hotel pri prestupu jsem byl v salonku Air China Premium Lounge asi 15h :lol: :mrgreen:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 482 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina