Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 pro 2019 19:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 499 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vídeň (VIE)
PříspěvekNapsal: 03 črc 2019 23:26 
VIP

Jednou jsem byl ve sky od ranního příletu až do zavíračky, no problem.

PříspěvekNapsal: 18 srp 2019 17:13 
VIP

Aktualne parkovani u trafostanice, minimalne 5 volnych mist.

PříspěvekNapsal: 16 zář 2019 13:29 
VIP

tiger gutschein -20%
Kód:
HerbstTracker20

PříspěvekNapsal: 25 zář 2019 16:33 
VIP

rychlý dotaz: zítra letím 5:50 MAD, dorazím už večer a budu muset přespat ne letišti, nevíte jestli se dá projít přes security a jít do salonku na zbytek večera - den předem?
Dá se spát v airside? případně kdyby ne, dostanu se pak ven a znovu zase dovtnitř (nikdy jsem nezkoumal, jestli můžu pípnout jednu letenku vícekrát na tom průchodu před security).
Případně nějaký tip na dobré místo - relax/práci na ntb a přespání na VIE? (Lounge zavírá).
Kouknu ještě na sleepinginairports.net, ale kdyby měl někdo přímou zkušenost, budu rád za tip.

PříspěvekNapsal: 25 zář 2019 18:55 
VIP

Ve Vídni se dá letenka pípnout určitě ještě večer předem a spát se za kontrolou letenky dá. Zkušenosti mám z géčka. Sedačky tam mají opěrky asi po 4, tak se to tam dá. Ale je jich celkem málo a na první pohled dost schované. Salonky na Erste otevírají v 5. Pokud je security I u Schengenu až u brány, návštěvu ráno nestíháš. Jinak doběhnout pro kafe, žemli a trochu levného sýru a šunky by se stačit mohlo.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2019 19:06 
VIP

goro píše:
rychlý dotaz: zítra letím 5:50 MAD, dorazím už večer a budu muset přespat ne letišti, nevíte jestli se dá projít přes security a jít do salonku na zbytek večera - den předem?
Dá se spát v airside? případně kdyby ne, dostanu se pak ven a znovu zase dovtnitř (nikdy jsem nezkoumal, jestli můžu pípnout jednu letenku vícekrát na tom průchodu před security).
Případně nějaký tip na dobré místo - relax/práci na ntb a přespání na VIE? (Lounge zavírá).
Kouknu ještě na sleepinginairports.net, ale kdyby měl někdo přímou zkušenost, budu rád za tip.

spaní G-gates, co nejdál. Super klid

PříspěvekNapsal: 26 zář 2019 20:01 
VIP

nakonec jsem spal na gatech B, uplně nakonci, pohodnlé kožené sedačky bez opěrek, zašité v takovém klidném rohu, trochu ztlumené světlo, skvělé pohodlí, rychlá wifi. Naprostá spokojenost.
Z airside se dá bez problémů dostat ven a zase dovnitř, nevadí když jednu letenku pípnete vícekrát.

Na neshenghenské gaty (G,F) jsem se nešel, musel bych přes pasovku, to jsem nezjištoval, zda mohu, když letím v rámci Shenghenu.

A poslední info k salonku Jetlounge, na MC World Elite Erste i ČSOB Premium může jít pouze držitel karty, host je za 23€.

PříspěvekNapsal: 27 zář 2019 03:28 
VIP

goro píše:
nakonec jsem spal na gatech B, uplně nakonci, pohodnlé kožené sedačky bez opěrek, zašité v takovém klidném rohu, trochu ztlumené světlo, skvělé pohodlí, rychlá wifi. Naprostá spokojenost.
Z airside se dá bez problémů dostat ven a zase dovnitř, nevadí když jednu letenku pípnete vícekrát.

Na neshenghenské gaty (G,F) jsem se nešel, musel bych přes pasovku, to jsem nezjištoval, zda mohu, když letím v rámci Shenghenu.

A poslední info k salonku Jetlounge, na MC World Elite Erste i ČSOB Premium může jít pouze držitel karty, host je za 23€.

rekneš, že jdeš do salonku, a cajk

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 08:01 
Diskutér

Nemáte prosím někdo zkušenosti s cestou autem na letiště v pátek odpoledne? Mám počítat s ucpanou Vídní nebo to jezdí plynule? Určitě počítám s rezervou, ale nevím s jak velkou :)

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 08:14 
Kolemjdoucí

tak zalezi odkud jedes... Ano, Viden je v patek odpoledne ucpana.

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 09:16 
VIP

kuk píše:
Nemáte prosím někdo zkušenosti s cestou autem na letiště v pátek odpoledne? Mám počítat s ucpanou Vídní nebo to jezdí plynule? Určitě počítám s rezervou, ale nevím s jak velkou :)

Tak jestli jedeš z Prahy, tak +3h ;)

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 09:25 
VIP

V pátek odpoledne bych jel radši vlakem ;)

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 11:40 
Diskutér

Plánuji vyrazit z Vysočiny, takže to nejspíš vezmu přes Znojmo, abych se vyhnul D1. Spíš mi šlo o tu Vídeň, od té úplně nevím, co čekat.

Odlet mám 18:30. Počítal jsem, že bych tam chtěl být cca 3 hod. před odletem (vyřešit parkování + salónek), tak přidám asi ještě 1-2 hod. rezervy na provoz přes Vídeň. To by snad mohlo bohatě stačit :)

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 13:26 
VIP

Da se to, pocitej plus 20-30 minut. Vetsinou to bude stat nekde za Ikeou, doporucuji trochu si pomoct najezdnyma pruhama na prave strane vozovky, za prvnim tunelem ve Vidni nasleduje druhy, ktery je triproudovy - ten projed uplne tim pravym, tzn smer na Prahu a pak se hod na konci, temer na dunajskem moste zpatky do tech dvou nalevo..nejakej helmut zatroubi ale prcat, pak je to v pohode.

PříspěvekNapsal: 03 říj 2019 15:28 
Tazatel

Na letiště ve Vídni je perfektní spojení vlakem z Brna + (+15 min RailJetem z hlavního nádraží ve Vídni). Takže možná bych zvážil ještě variantu dojet do Brna, tam nechat auto a pokračovat vlakem. Regiojet má v Židenicích hned u nádraží vlastní parkoviště a mám pocit, že pro zákazníky je zdarma, tak by to možná stálo za zvážení.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 499 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina