Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 říj 2019 11:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Berlín - Schönefeld (SXF)
PříspěvekNapsal: 14 lis 2016 19:54 
Diskutér

Adelaida píše:
využil jste někdo levné placené parkování cca na 10 dní poblíž letiště? ...zkušenost (nechce se mi 30minut táhnout pěšky 2 děti)

Minulý víkend jsme parkovali na parkovišti Dein Stellplatz Berlin Schönefeld Open Air - levný a bez problémů, v minulosti jsme parkovali i v Mittenwalde, tam to bylo horší (dlouhý čekání na transfer) - obojí rezervovaný přes parkvia.com.

PříspěvekNapsal: 17 pro 2016 21:24 
VIP

Nevite nekdo, jestli je otevreny salonek uz pred 6.h rano? Na PP pisou, ze otviraci doba se muze menit v zavislosti na letovem radu. (Mame odlet v 6.30h). Diky.

PříspěvekNapsal: 09 čer 2017 21:43 
Nováček

Ahojte,nemáte prosím někdo aktuální informace, jestli je stále Schützenstraße či Schwalbenweg vhodná pro parkování? Jestli třeba nepřibyly nějaké značky? Budeme potřebovat od 17.6. na 11 dnů. Díky.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2017 23:43 
VIP

Jelikož si parkvia.com začala účtovat za parkování online zálohu, hledám náhradu, přes koho rezervovat levné parkování u SXF na 15dní.
Našla jsem toto www.parkplatzboerse.de ....dávají mi celkem zajímavé, lepší ceny a placení hotově až na parkovišti. Nezkoušel jste je někdo?

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 09:48 
Diskutér

Já tradičně využívám parkoviště http://www.airportparking-berlin.de/ . Uváděný parkplatzboerse je dle mého vyhledávač parkovišť. Jednou jsem však zjistil, že airportparking má na svých stránkách vyšší cenu, než uvádí vyhledávač parkplatzboerse. Dotazoval jsem airportparking a bez problémů mi byla účtována nižší cena. Někdy v zimním období při nočních letech využívám takové miniparkoviště s jednoduchým noclehem, mohu zaslat bližší info.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 10:38 
VIP

Cvrcek píše:
Já tradičně využívám parkoviště http://www.airportparking-berlin.de/ . Uváděný parkplatzboerse je dle mého vyhledávač parkovišť. Jednou jsem však zjistil, že airportparking má na svých stránkách vyšší cenu, než uvádí vyhledávač parkplatzboerse. Dotazoval jsem airportparking a bez problémů mi byla účtována nižší cena. Někdy v zimním období při nočních letech využívám takové miniparkoviště s jednoduchým noclehem, mohu zaslat bližší info.

Jj je to vyhledavač. Brala jsem pred tim pres parkvia, prave proto, ze na tech vyhledavacich jsou nizsi ceny. Na to airportparking mi to naslo uplne nejnizsi cenu pres parplatzboerse, ale vubec je neznam, tak se ptam, zda s nimi nema nekdo zkusenost. Jinak za dalsi typ na levne parkovani budu rada. Diky.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2017 11:44 
Diskutér

Airportparking - Berlin jsem využil cca 12x Schönefeld a 4x Tegel, vždy bez problémů, vše OK. Možnost krytého parkování však pouze Tegel. Pro Schönefeld jsem v poslední době volil Mittenwalde pro příjezd od Drážďan , bývá levnější a ještě to ušetří nějaký vlastní kilometřík....

PříspěvekNapsal: 08 led 2018 13:31 
Návštěvník

Zdravím,
omrkávám levné parkování a nocleh den před odletem = jelikož odlétáme v 6h (duben ryanair - kanáry) z hlediska i toho, že letíme s 6letým klukem.
viz. odkaz http://pension-schwalbenweg.de/preise/
- ubytko pro 3 nějak 1400 Kč a parkování 2E/den = to bude parkování jen pokud je tam dotyčnej ubytovanej co ?????
- cesta pěšky dle googlu 26min = 2 Km

PříspěvekNapsal: 21 led 2018 22:24 
Diskutér

Ahoj, nemáte prosím někdo aktuální informace, jestli se dá stále parkovat na Schützenstraße, Schwalbenweg nebo někde poblíž?
Nezměnilo se něco s příchodem nového roku a nepřibyly tam nějaké značky?
Díky.

PříspěvekNapsal: 02 úno 2018 21:51 
Diskutér

Tak aktuální info - v Schützenstraße je značka se zákazem stání a nějakou dodatkovou tabulkou, tyhle značky končí u Schwalbenweg od čp. cca 30. Odtud je to pěšky na letiště cca půlhodinka.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2018 10:01 
Administrátor

cvich píše:
V Schützenstraße je značka se zákazem stání a nějakou dodatkovou tabulkou

Dodatková značka informuje o tom, že vozidla parkující mimo místa k tomu vyznačená, budou odtažena.

U mateřské školky je parkování v klidu. A kdyby to náhodnou někdy nebylo, tak v ulici Alexander-Meißner-Straße je místa dostatek.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2018 20:35 
Diskutér

Díky za upřesnění, my jsme celkem spěchali a německy neumíme, tak jsme to radši dali až do tý ulice Schwalbenweg.

PříspěvekNapsal: 22 bře 2018 19:01 
VIP

Žluťásek jezdí na toto letiště z Brna za 869 Kč, když si ale kůpím jízenku až do Berlína, další zastávku či dvě za letištěm tak je cena za ni už enom 510 Kč. Je nějaký důvod, proč by sem si měl kupovat letenku na letiště a ne tu dál do Berlína a na letišti prostě vystůpit?

PříspěvekNapsal: 22 bře 2018 20:11 
Diskutér

Ak by nikto nemal kúpený lístok na letisko, na 99% nebude zachádzať na letisko. Ale je nepravdepodobné, že by nikto nemal lístok na letisko.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2018 09:14 
Diskutér

Tak moje osobní zkušenost (srpen 2017) je, že na Schönefeldu se vystupovalo pouze předními dveřmi (takto se mi to stalo poprvé) a výstup byl umožněn jen těm, kdo měli zakoupenou jízdenku na letiště. Samozřejmě bylo možné doplatit stewardce rozdíl v ceně, pokud měl člověk jízdenku na Südkreuz nebo ZOB. Naopak nebyl problém s jízdenkou na ZOB vystoupit na Südkreuzu - protože jsem měl čas a jízdenka ze Südkrezu byla levnější než doplatek, jel jsem odtud vlakem.
Netuším, zda šlo o výjimku/pravidlo, ale pokud je takto výrazný rozdíl v ceně jízdenky, byli by sami proti sobě a je jen otázkou času, než si toto začnou hlídat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina